Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Hea kogemus
Keskerakond, oi ma ei või:))))
 
krampides 28. september 2005, kl 19.45
Keskerakond lubab remontida nelja aasta pärast KÕIK koolid, tuua liinile 100 UUT bussi-trolli, ehitada noortele peredele LINNA kulul korterid ja muretsedanigale kodutule voodi. Te ju olete seda reklaami näinud?

Ma pole ammu nii südamest naerda saanud:)))

Aitäh sulle Keskerakond, et endiselt ajuvabaduse ja valelikkuse lippu kõrgel hoiad ja rahvale rõõmsa tuju tood!!!
 
jum 28. september 2005, kl 19.48
See peenikese häälega tädike seal bussis on tore:P
 
hihi 28. september 2005, kl 20.03
need noorukesed kes seal perekonna loomisest räägivad ajavad pada :)

neiuke alles sai 19 ja pühendub suuresti õppimisele ja mingeid tittesid neil plaanis pole :D
 
. 28. september 2005, kl 20.24
Huvitav, palju need inimesed pappi said, kes seal reklaamis räägivad?
 
Margit 28. september 2005, kl 20.37
Jah, õige, mis ma siin ise punnitan laenu 30 aastaks võtta, äkki antakse niisama korter. Titt valmis treida ja ongit oma kodu mured lahendatud. Kõik keskerakonda valima!
 
f1 28. september 2005, kl 21.20
Paraku neid kes KE lubadusi sinisilmselt usuvad, jagub kõvasti. Kui küsida KE fännidelt seda, et kes küll nende lubaduste täitmiseks raha välja käib, on vaikus.
 
177 28. september 2005, kl 21.35
Kahju küll et te nii primitiivsed olete.

Keskerakond hakkab tõepoolest ehitama korterid noortele peredele- linn annab maad ning ehitab korterid valmis, tulemuseks on see et selliste korterite hind on 30% turuhinnast madalam. Noored pered saavad korterid ehitushinnaga välja ostma.
 
. 28. september 2005, kl 22.03
to 177 hahahhahahaahahahahaahhahahahahahh:D:D:D:))))))) vaimukas, ma ei suuda:))))
 
k. 28. september 2005, kl 22.04
tahaks ennast juba järjekorda panna, 177, mis kriteeriumid peavad täidetud olema?? :D:D:D:D
 
höhöh 28. september 2005, kl 22.04
177 yritad siin hääli püüda?


ei lähe läbi ;)
 
??? 28. september 2005, kl 23.28
Ei, aga savisaar ju ostis rae valda lahmaka maad - mina arvan küll et see oleks kõik noorte perede kodudeks mõeldud...Ei vä?
 
187 29. september 2005, kl 00.47
177 on ikka masendavalt tore. Kujutan pätis ette kuidas üks Keskerakonna teletups, keel hammaste vahel,seda läkitust valmis pusserdas.
 
trahh 29. september 2005, kl 01.25
Kriteeriumid on ju lihtsad: pead aktiivselt KE noortekogu töös osalema. Kui näpud klaviatuuri ja hiirega kiiresti liiguvad, siis on juba natuke lootust. Veel rohkem on lootust, kui oled noor ja hakkaja tibi ning oskad Edgarile külje alla ujuda. Tõsi küll, seal on tihe konkurents, aga mitte päris lootusetu. :)
 
kaardimoor 29. september 2005, kl 08.50
Muidugi hakkab Keskerakond noortele kortereid ehitama. Kas siis Keskerakonnas noori vähe on kes korterit tahaks.
 
niisiis 29. september 2005, kl 09.15
et,kui oled noor, saaksid pisikese millise korteri 700 000-ga kätte.

aga oh, savisaartel nii noor ja suur pere, et said lausa maja 500 000-ga. nii tore kohe......

võiks see savisaarte maffia juba pillid kotti panna ausalt, üle viskab, et aastaid valetavad ja vassivad ja täidavad oma taskuid ja penskarid rõõmustavad, oi, me saime 500 krooni ja jooksevad kannad kuklas valima.......õhhhh, öökima ajab lihtsalt.
 
inge 29. september 2005, kl 11.09
jajah.. see umbes sama vist nagu munitsipaalkorteritega aastake-paar tagasi. mikskipärast saavad neid hoopis "tublid ja vahvad" riigiametnikud, mitte need kellel neid tõsiselt vaja on.

kujutan jah ette, et ehitatakse mingi 2 korterelamut u. 200 korteriga, aga tahtjaid on mitu mitu mitu tuhat. pead olema ikka 10 lapsega töötu inimene, et seda korterit saada. ja ega see 30% pole miski raha, kui juba arvestada seda millised inimesed sinna kokku kolivad. vot nii. ja ei ole ma mingi ülbik ega tõusik, et seda räägin. nimelt 2 aastat tagasi taotles yks tuttav sundüürnik endale ja enda perele nõmmel 1-toalist munitsipaalkorterit (3-liikmeline pere) selle korteri sai aga hoopis narkomaanist lastekodu kasvandik, kes paari nädalaga suutis kõikidest ümbruses asuvatest aedadest kõik kalli tehnika ja tööriistad minema tassida. no kas pole tore?
 
kurb et eesti noored nii lolli 29. september 2005, kl 11.33
Ma kujutan juba ette seda pilti kus kõik kes siin õelutsevad hakkavad endale kortereid nõudma kui Keskerakond idee ellu viib! Siis räägite te hoopis teist juttu
 
Ära usu Hundi(silma) juttu 29. september 2005, kl 12.02
Savisaar ju kõik valimised võitnud?!
Aga kus need korterid siis on? Neid ju kogu aeg vaja olnud juba taasiseseisvumisestalates, sundüürnikest alates. Aga virelevad nemadki edasi.
Savisaar, see vaeste ja väetite kaitsja, ajab hoopis endale kinnisvarasid kokku.
 
to naiivitar 11:33 29. september 2005, kl 12.10
Kas sina võtad siis valimisjaoskonnast propuski, et oled kesikuna tõesti Edgari poolt hääletanud? Kuidas siis muidu teatakse korter sulle anda?
Võibolla on mõttekam hoopis usklikuks hakata? Vanajumalalt endalt iga päev pikalt paluda, samal ajal kui teised, nagu sina ütled "lollid eesti noored" tööd teevad ja ise korteriraha välja teenivad?
 
Mina hääletan ikka enda poolt 29. september 2005, kl 12.51
Ma lihtsalt tahan öelda et ei maks olla nii õel- idee on ju tore ja mina isiklikult hakkan selle eest küll seisma. Ma töötan ka ja teenin raha, ostsin samuti lauenuga korteri. Kuid see on kurb kui uue korteri ruutmeetri hind on 20000-28000, samas kui ehituskind on kõigest 12 000 maksimum. Kui linn hoolib noortest ja kui linnal on oma maa, siis miks mitte anda seda maad noorperede korterite ehatamise jaoks.
Tegu ei ole munitsipaalkorteritega, linn ei kingi midagi ja saab oma raha tagasi, samas niigi hästi elavad kinnisvaraarendajad ei teeni oma pappi noorte arvelt kellel niigi raske on.
 
plääd 29. september 2005, kl 13.08
177-l on täiesti õigus...
Munitsipaalkorterid ehitatakse Kakumäele Merirahu vastu kohe, kohanimi on Saviliiva!!
Seda näitas ka TV3 uudistest, et sinna ehitatakse sundüürnikele ja noortele peredele (kuni 27a) korterelamud ja isegi ühepere- ja paariselamud!!
Masendav ja seda kõike tõesti odava hinna eest ehk omahinnaga. Kuna tegemist on Savisaare projektiga, siis ma arvan et enamus juba oma tuttvale jms ära jagatud!
 
s 29. september 2005, kl 14.39
Alates 60 km Tallinnast välja seisavad endistes kolh/sovh.keskustes täiesti tühjad 2,3 korruselised majad ja lagunevad.Koli kohe sisse ja ela.Ainult tööd ei ole.
 
Kesineerakond 18. aprill 2024, kl 00.37
Jaa kesine see asi riigikogus opositsioonis nüüd teine suurem koht Tallinn. Savisaar ikka oskas aga need noored viivad partei põhja
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!