Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Hea kogemus
jeeee, go go KESKERAKOND!!!!!
 
Karmen 17. oktoober 2005, kl 00.13
KESKERAKOND - TE OLETE PARIMAD!!!!

Saab vähemalt normaalse linnajuhtimise Tallinn!

Tublid olete - GO, GO, GO KESK!!!
 
halloooo????? 17. oktoober 2005, kl 00.41
OOOOOTTTT??? kui pikaks sul nüüd see nädalavahetusene joomine veninud on????????????????????????????????????
täitsa sassis we???
 
j 17. oktoober 2005, kl 00.57
sae pekki karmen, ehk mine tõesti välja magama, kohukesed on su ajud ära mürgitanud.
 
Elis 17. oktoober 2005, kl 09.09
Mina olen küll kurb. Lootsin, et reform ikka võidab.
 
Saaru 17. oktoober 2005, kl 09.16
Oh vaene laps! Raske saab olema sinu teekond püha tõe juurde!
 
kyssa 17. oktoober 2005, kl 09.26
To Elis:
Kas sa ise käisid valimas ja kas su tutvusringkond käis valimas?
 
Noored valima!!! 17. oktoober 2005, kl 09.31
Loota võite tõesti, et reform võidab, aga kui ikka valima ei lähe, siis ei võida ta midagi. Aint penskarid seisid pikas reas ja valisid, noored sügasid kodus mune ja nii see Kesikute kari võimule saigi. ja süüdistada võite selles ainult ennast.
 
Elis to Kyssa 17. oktoober 2005, kl 09.47
Jah, ise tegin e-hääletuse esimesel päeval juba reformi kasuks ning tuttavd ka.
 
jeee 17. oktoober 2005, kl 10.03
GO KESK!!!ja mis te vingute nüüd siin?oh häda ja viletsust selle reformiga,kus lang rahvast lumpeniteks nimetab ja leides vanglaelanike arvu liiga suure olevat,tahab asukad lihtsalt välja lüüa,nagu meil juba niigi mõrva eest ainult tingimisi ei saaks,lang leiab,et tuleks veel enam pingutada,et keegi oh õudust vanglasse ei satuks,raha ju kulub...parem kõmmutagu süütuid inimesi!
GO KESK!!!!
 
mariihen 17. oktoober 2005, kl 10.08
mina ei käinud valimas. aga kui oleksin läinud, oleksin ka ühele keski kandidaadile hääle andnud. aga vahet pole: elan pärnus ja kesk võitis siin niikuinii :D
 
? 17. oktoober 2005, kl 10.38
käisin ja ei andnud keskile, lihtsalt ei seedi neid....
ei tea, mis rahvaga lahti, et selline masendav tulemus valimistel?
 
lill 17. oktoober 2005, kl 11.47
oeh, vaata ja imesta.....
ja mina veel mõtlesin, et ainult vandid ja kulunud ajudega penskarid KE valivad..........
aga eks need kohuksesd on ilmselt teinud juba oma töö- maoloputusest ilmselt enam kasu pole- nüüd parandab asja vaid surm.
mina käisin hääletamas ja justnimelt seetõttu, et KE antud hääli pisut vähendada.
Hea meel, et Isamaa tuhast tõusis!
 
Rakverelanna (40) 17. oktoober 2005, kl 13.05
Lillekesele nohus
"kohukesed"..oo kui vaimukas sa oled:P "Isamaa tõusis tuhast"... tõõõesti???:P
PS. Mina valisin ka keskerakonna inimese - naise, kes oli oma tegudega tõestanud, et teeb midagi meie linna heaks!
 
kristiine 17. oktoober 2005, kl 13.33
mina olen soovitanud valida inimestel kas väga hea tuttav, sõber, sugulane või siis isamaa, resp.
andke andeks, aga reform läheb ESIMESENA keskiga koalitsiooni läbi rääkima, mitte kellegi teisega. et siis koos varastada. respiga ei saa ju koos olla, kuni sinnani, et oli vaja ken-marti maha võtta, kui korruptante jahtima hakkas.
resp ja isamaa vähemalt teevad kõike, et ennekõike kesk ja seejärel teised vargad meie maksurahast eemale hoida
 
www 17. oktoober 2005, kl 14.34
Õnneks on Eestimaal ikka mujal ka elu kui Tallinnas. Minu linnas sai keskerakond ühe vaevalise koha napilt-napilt, võimule jäid tugeva toetusega need kes ennegi. Eks rahvas on ikka oma valitsust väärinud ja paraku on ka teada kes on keskerakonna tüüpvalija - vene keel kõnelev, eakas ja madala haridustasemega. Jõudu Tallinn!
 
naine 34 17. oktoober 2005, kl 18.13
Olen Eestlane, haritud ,kolmekymnendates, keskerakonda toetan algusest peale, nemad kasvasid välja rahvarindest, sellest ajast nende fänn.
Ilmselt tegid teised erakonnad iseendale karuteene, selle pideva keskerakonna materdamisega määrisid end ise poriga kokku,juba trotsi pärast valiti keskerakond.
 
aga 17. oktoober 2005, kl 19.46
vahet ju pole tegelikult.üks kaagikari kõik.
 
katz 17. oktoober 2005, kl 22.01
njah kui savisaar epaks järjekordselt saama linnapeaks siis kerigu kõik p*****. alles ju oli see, kui ta ametilt kõrvaldatati saamatuse eest..:S
 
anja 17. oktoober 2005, kl 22.49
mul on küll häbi, et me, eestlased ikka nii lollid oleme..:( kohukese ja magusa lubaduse pärast end maha müüme..:(
ning edgar naerab ja topib oma taskud veel rohkem täis..:(
edgar on ju tõeline diktaator - ma ei usu, et peale pensionäride talle keegi veel hääle andis..:(
 
to anja 18. oktoober 2005, kl 09.03
andis küll. sina oled ilmselt veel noor. ja ajupestud. :)
 
Kesineerakond 18. aprill 2024, kl 00.42
Jaa kesine see asi riigikogus opositsioonis nüüd teine suurem koht Tallinn. Savisaar ikka oskas aga need noored viivad partei põhja
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!