Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Hea kogemus
TRIKKK on lapse saanud :)
 
jumal-jumal 01. jaanuar 2006, kl 21.07
Ilus nimi, kõik ei pea marid ja jürid olema. Ei ole peenutsev ka, lihtsalt ilus nimi.
Ja kuidas Teil kõigil teiste inimeste elu alati hambus on? Nüüd veel laps kah "närimisobjektiks"?!
 
Hing 01. jaanuar 2006, kl 21.22
Eks vanaemate patud nuheldakse ikka laste peal
 
heh 01. jaanuar 2006, kl 21.51
Haiged inimesed olete.
 
to oi 01. jaanuar 2006, kl 21.54
Jajah, tõesti ei sobi eesti kultuuriruumi. Me oleme ju üks rumal matslik ja labane maarahvas, nimed peavad ikka vastavad olema. Ei mingeid ilusaid nimesid, maakatel olgu maakate nimed!
 
Kardioloog 01. jaanuar 2006, kl 22.15
Ja mis sellel Franz Erichil või Izabelle'il viga on ? Crystal oskab igaüks kirjutada ja Vanessa täiesti tavaline.
 
oi 01. jaanuar 2006, kl 22.15
Go Crystal Vanessa! Kahju, et ei saa perekonnanime endale ise valida. Siis saaks Crystal Vanessa endale kohe Johnson perenimeks.
 
anja 01. jaanuar 2006, kl 23.08
vot Kardioloog on tobe nimi
 
mall 01. jaanuar 2006, kl 23.18
kõigile neile,kellel oli irooniat minu kohta!!!
aitäh soovituste eest lasteaeda minna või logopeedi külastada.
Nimi pole eestipärane,meil üldjuhul ei kasutata ju nimedes y,w c jne.Kui lugeda oskangi, siis ütleks et kirjutamisega on märksa keerulisem:y-i,c-k jne.Olen oma lapse klassikaaslase nime kirjutamisega hädas olnud. Elame ju ikkagi Eestimaal, mitte tõesti Venetsueelas!!!Meil siin on väga palju ilusaid eestipäraseid nimesid ilma võõrtähtedeta.
 
x 01. jaanuar 2006, kl 23.47
wannabe nimi
 
to mall 01. jaanuar 2006, kl 23.54
harju ära. Rohekm tolerantsi.
Ei saa aru, kuidas inimesed nii kitsarinnalised on ja oskavad asju näha ainult ühest vaatevinklist.
 
Kardioloog 02. jaanuar 2006, kl 01.54
Kirjutamisega peaks probleeme olema siis, kui Daividist on saanud DEIVID, Daisyst TEISI, Alice'ist ÄLIS, Dannyst DÄNNI, Caroline'ist KÄROLIN ja Rogerist RODŽER.

Millised siis sinu ilusad nimed on ?

...

Nojah, ma ise oleks Vanessaga piirdunud.
 
kassloom 02. jaanuar 2006, kl 02.35
Nimel,Vanessa, pole ju häda midagi, ei mingeid võõrtähti ju!
 
ici 02. jaanuar 2006, kl 09.59
'Nimi pole eestipärane,meil üldjuhul ei kasutata ju nimedes y,w c jne.'
'nimi võib ju ilus olla, aga sobimatu eesti kultuuriruumis. peenutsev, ilutsev, tõusiklik.'

Kas me enam nt. Carl Robertit ja Lydiat ei tunnistagi oma kultuuriruumi osaks? Lydia oli veel Emilie Florentine ka ;)
 
ahah 02. jaanuar 2006, kl 12.09
mul sügavalt savi selle lapse nimest, aga lapse isa on küll "vastav" Trikkki kunagisele eelistusele - noor ja ilus ja rikas :oPPP
 
jajah, targad koos 02. jaanuar 2006, kl 13.04
Ma tean mitut üle 35-aastast naisterahvast, kes on põliseestlased (vanavanemad eestlased, vanemad eestlased, ise siin sündinud jne.) ja kelle nimi on Ly. See on väga vana nimi ja y-it on seal alati kasutatud. Täiesti eesti nimi!
Ja tõesti, kas Lydida Koidula siis ei käigi eesti kultuuriruumi?!? Ja kõik kuulsad Carlid...Lollid, mõelge enne, kui noka avate!
 
tips 02. jaanuar 2006, kl 13.08
Tahaks kah teada, kes see siis Trikki laose isa kah on?????
 
sanna 02. jaanuar 2006, kl 13.09
mu meelest ka päris kena nimi :) ma olen alati mõelnud, et veidi eripärase ja uhke nimega on lapsel endal ka hea olla, nt miski mari v malle ei tekita mingeid emotsioone, aga chrystali nimi ju tekitab kohe huvi ja mõteld, et ohoo, mis nimi.
 
Mati ja Kati 02. jaanuar 2006, kl 13.26
Mis kuradi Lydiad ja Carlid? Ei kuulu nemad eesti kultuuriruumi! Meil siin ikka peavad olema Mari Õun, Malle Kask, Maali Juuli, Lembit Sõnnikuvedaja, Mati Naabrilesitakeeraja, Tiit Muidujobu jne.
 
öhöö 02. jaanuar 2006, kl 13.32
sa tips lugeda ei oska ve, eelpool on kirjas ju.
 
to mati ja kati 02. jaanuar 2006, kl 14.27
10 points! naersin südamest)) :DD
 
trik 02. jaanuar 2006, kl 15.16
appi, kui haige teema...
 
terjer 02. jaanuar 2006, kl 16.18
Crystal Vanessa Trikkk Teine...kroonimine algab (trummipõrin)
 
kristallllll 02. jaanuar 2006, kl 19.39
hehee, terjer:D. päris hea!

milleks te toote välja äärmuslikke nimevariante? minu meelest mahub palju ilusaid nimesid Juuli ja Crystali vahele! aga eks nimepanijate vanemate suur arenguruum on ka omamoodi positiivne!
 
mannu 02. jaanuar 2006, kl 22.58
 
mall 03. jaanuar 2006, kl 00.19
pole see vanessa ka nii tavaline midagi,tuletab "seebikaid" meelde.
kardioloogile:Just nimelt need nimed sobiksidki mulle,mis olid suurelt kirjutatud!Oma laste nimesid ei hakka vast siin kirjutama,kuigi jah tuleb tunnistada et ega nad nii eestipätased polegi,pigem kasutatakse soomes,saksas ja prant.maal rohkem,aga kirjutatakse siiski nii nagu hääldatakse-ei teki prob.
 
, 03. jaanuar 2006, kl 17.38
ja tähendab, kuidas sinu meelest seda VAnessat siis hääldatakse :S??? Mu meelest samamoodi, nagu kirjutatakse, aga noh, küllap ma olen lihtsalt rumal..
 
hull värk... 10. september 2021, kl 22.49
hull värk!
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!