Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Hea kogemus
Mida emale emadepäevaks?
 
Rebane 10. mai 2006, kl 15.18
kas on kellegil häid ideid, mida kinkida või siis kuhu ema viia jne jne.....ema vanus 48
 
Idee 10. mai 2006, kl 15.22
Mul oleks pakkuda üks hea kingitus, nimelt müün maha oma kuldketi kusagil 4 g prooviga 585 ja hind 750.- ussimustriga tihe, pilt meilile, õhtul, praegu tööl. Kingitus mille üle tal kindlasti hea meel! Tallinn
 
minu kink 10. mai 2006, kl 15.22
Minu ema on 65 ja kingin talle ta lemmikparfúúmi.
 
Ann 10. mai 2006, kl 15.57
Mina ja abikaasa saadame enda emad koos teatrisse.
 
Heidi 10. mai 2006, kl 16.46
mina tean, mida minu laps mulle igal aastal kingib: istikuid püsikuid, puukesi, aeda on palju ja aiakraam kallis, aga olen ka ise kogu aeg vihjanud, et oh kui ilus oleks kui...
 
tiivik 10. mai 2006, kl 17.04
Meil ka emale igal aastal kindel kingitus- Eesti Naise tellimus. Seda ta tahab ja ootab, aga ta ise pensionär ja ajakirjade tellimist endale lubada ei saa.
 
mina 10. mai 2006, kl 17.16
Minu vanemad on heal järjel, kuid kokkuhoidlikud, ei tee ega ka oota kunagi hirmkalleid kingitusi. Nii viingi ma igal aastal emale aeda istutamiseks lilli.
 
ema 10. mai 2006, kl 19.02
ampel oleks väga ilus kingitus,ma ise ema ja loodan,et lapsed kingivad.....
 
kriss 10. mai 2006, kl 23.00
Kuna ma olen praegusel hetkel eestist ära, kinkisin emale omblusmasina ette ära.Ma teatsin, kui väga ta seda tahab ja vajab!
 
M 11. mai 2006, kl 00.02
Mina elan Eestist väljaspool, aga tellisin emale neti kaudu fildorast 10 erivärvilist tulpi ja ilusa sooviga kaardi kojutoomisega. Pühapäeva hommikul kell 10 peaks kätte saama :) loodan et on ilus üllatus minu nimega kaart leida lillede seast
 
mopsik 11. mai 2006, kl 09.37
kõndimiskepid
 
s 11. mai 2006, kl 09.59
Emadepäev ei ole ju sünnipäev - meelespidamist,armastust ja lilli, vähemalt minu ema alati rahul.
 
ema 11. mai 2006, kl 09.59
soovin ainult ilusaid kevadlilli !
 
7 11. mai 2006, kl 10.19
Juba kingitud, kosmetsi jms.
 
age 11. mai 2006, kl 11.02
Aga ma tean, et tegelikult teeb ema koige röömsamax see, kui kodust läinud lapsed teda just sel päeval kylastama tulevad!!
 
... 11. mai 2006, kl 11.04
kingin teatripiletid suveetendusele, kuhu saab koos isaga siis minna, sest tal kogu aeg häda, et isa teda kuskile ei vii :))
siis ise küpsetan sinna juurde küpsised ja lilled ka ikka.
 
fuel 11. mai 2006, kl 11.58
lilled ja hea tort :) lisaks midagi, mis vaja on parajasti, aeda midagi või kööki vms.
 
urrr 11. mai 2006, kl 13.39
mina kingin vibraatori. Sellise suure ning ilusat värvi.
Roosa kõlbaks?
 
eee... 11. mai 2006, kl 14.27
Tsellukreemi kingib, ta nii vingub, et suure trenniga kõik muu kaob, aga nahk tagasi ei tõmba ja peffa siledamaks ei saa... Las siis katsetav, mulle igatahes aitas:)
 
klc 11. mai 2006, kl 15.24
Emadepäev pole tõesti sünnipäev ju.. mina kingiks ka emale vaid kevadlilled, kallistuse ja kommikarbi, aga tundub, et minult oodatakse ma-ei-tea-mida.. A la et oleks terve päev kodus, peseks nõusid, koristaks tube ja kingiks sinna juurde ka midagi "piisavalt väärtuslikku". Õigemini, ema ei oota seda, aga isa on selline solvuja ja probleemide väljamõtleja, et vastasel juhul oleks ma tema silmis ja jutus peaaegu rahvavaenlane :(
 
ema 12. mai 2006, kl 14.57
ootan lihtsalt meelespidamist- kallistust, lilleõit või kasvõi telefonikõnet
 
tütar 12. mai 2006, kl 15.31
Meie kingime õega oma emale Eesti Naise aastatellimuse ja seekord lisaks B.Vaheri poolt kirja pandud Tõnis Mäe autobiograafia "Müümata naer".
 
10 aastane 09. mai 2015, kl 22.09
homme emadepäev mina hüppan kastist välja ja siis annan oma emale isetehtud sokopiimano koogi ja liiled ning kruusi
eid_1539182d9f2a26 01. mai 2018, kl 11.50
Oohkarbid.ee - mina ostsin emale ja olen nii rahul! Ilus karp ja juba pakitud ja 6 asja, mitte 1 :) väiksemaid karpe on neil ka. Väga fäänsi
 
tähtpäeva eel 03. mai 2018, kl 00.43
Jälle on tähtpäeva eel 12 a vana teema välja kougitud.
Loodetavasti on selle ajaga rahvas uue tähtpäeva eufooriast üle saanud.
Olen ema ja vanaema ja ei oota mingeid kinke. Ja minu ema, kes ka veel elab, ei oota ka kinke. Põhiline on teada ja välja näidata, et sind pole unustatud ja sa ise pole unustanud. Et üksteisest hoolitakse. Ja mitte ainult emadepäeval.
 
tellimus 05. mai 2018, kl 07.01
Minult küsis sama just noormehest töökaaslane, kellel sama vana ema, kui mina. Mina soovitasin Naistelehe tellimust, kuna mulle meeldib see väga, tuleb ka tihemini kui ajakirjad, igal nädalal
Urve831 04. aprill 2024, kl 11.16
minu enda ema küll ei ole enam siin,, aga minu lapsed teevad mulle alati toredaid kingitusi. mulle meeldib lugeda ja siis on alati raamat olnud hea kink. eelmine kord nad ütlesid mulle et valigu ma aga ise oma kingitus välja siit https://rahvaraamat.ee/t/emadepaev/et Võtsingi siis sealt endale Lembit ulfsaki raamatu. minu meelest on ta super näitleja ja huvitav oli tema elu kohta lugeda. kindlasti soovitan!
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!