Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Hea kogemus
mida võiks kinkida 10 a tüdrukule?
 
leenu 18. oktoober 2006, kl 11.59
Tere!
Küsimus siis juba teemas. Toredad ettepanekud on teretulnud. On mingit uut põnevat dvd-d sellisele vanusele või midagi muud.
Aitäh!
 
Q 18. oktoober 2006, kl 12.01
Sellised lapsed soovivad kõige kohkem kas raha või kinkekaarti, et saaks ise endale meeldiva asja osta.
 
viki 18. oktoober 2006, kl 12.16
Sõltub lapsest, minu oma küll raha ja kinkekaardi üle ei rõõmusta, viimasest sünnast oli hoopis lemmik kehakreem. Ta ka vähe kummalisem kui tavaline laps. Mõtle parem, milline see konkreetne laps on.
 
! 18. oktoober 2006, kl 12.16
Mikroskoop.Päris põnev asi.
 
kiisuke 18. oktoober 2006, kl 12.21
mõni raamat ,busle,lauamäng,nukk,tema lemmik muusika cd jms.mõni soe sall,müts jms talveks.
 
appikene 18. oktoober 2006, kl 12.34
mis buslest või nukkudest - 10 aastane vahib ammulisui kutte. 13 aastaselt juba seksivad ja puha. Pigem kingi üks hea õpetlik terviseõpetuse raamat,kus saab teadmisi,kui mõne aasta pärast hakkab hormoon möllama./su,see palju vajalikum kui mõni barbi.
 
Moor 18. oktoober 2006, kl 12.40
busle???? No mida iganes!
Omades sama vanu tüdrukuid, siis soovitusi: ehted (eriti, kui on nt kõrvas augud), DVDd (aga uuri, mis neil juba olemas, kohe peaks välja tulema Jääaeg II), lauamängud on selles eas populaarsed. Meil on raamatud alati teretulnud, kuid see ei pruugi igas peres nii olla. Samuti on olemas väga põnevaid meisterdamiskomplekte a la T-särkide kaunistamiseks, ehete tegemiseks, vitraažide jaoks jne. Nende komplektide puhul tuleks eelistada üle 100 .- variante, odavamad on tavaliselt suhteliselt saast.
 
savi 18. oktoober 2006, kl 15.17
Cernit voolimissavi - las meisterdab endale ise ehteid
 
ger 18. oktoober 2006, kl 20.23
Minu 10-ne aastane sai sünnipäevaks 6 hõbeketti.....
 
a 01. märts 2014, kl 11.27
Mida? Parem kingi talle midagi sellist millest kasu on ja püsib kaua näiteks:Paar kontsakingi või poppe riideid ja ehteid ,aksesuaare!!!
 
ja veel........ 01. märts 2014, kl 14.03
Kehakreemi nii noor laps veel küll ei vaja, milleks tervist rikkuda ?
Igat sorti ehteid ja riideid tahab kindlast.
Veel võiks olla teatri- kontserd- kino- jne piletid.
 
10 aastane tüdruk 31. detsember 2014, kl 12.18
Mina sain käekella,kristallidega kaunistatud õlakoti, retuusid ja 2 paari peenete detailidega põlvikud. Hüppasin rõõmust lakke. Käekell oli Swatchi roosa mustriga.
 
tüdruk kes on 10 aastat vana 31. mai 2015, kl 11.39
Ma tahaks kõige rohkem lihtsalt maal vanaema juures sünnipäeva pidada ja üks kingitus mida ma tahaks oleks see et mu BFF saaks ka tulla.
 
iPhone 6 Plusi 01. juuni 2015, kl 06.20
või Bratz nuku:)
 
AAA 01. juuni 2015, kl 12.47
Elina Borni plaat ilmus vist. seda võiks ju tüdrukule kinkida.
 
montana 04. juuni 2015, kl 15.25
vibra, arvan
 
10 aastane tüdruk 04. juuni 2016, kl 12.36
Mulle kinkis ema 20€ ja ühe hele roosa huulepulfa ja teise musta huulepulfa.Ja isaly sain 50€ ja lemmiklooma keko.Ma olin väga õnnelik.Ostsin 70€ eest endale 3.nabapluusi,2 kõrvarõngast ja kekole puuri ja üle jäi raha 25€.Igatahes olen väga õnnelik.Eriti keko üle kellele panin nimeks Koko!:)Loodan,et olin abiks!!
 
lapsepõlvest 04. juuni 2016, kl 15.20
Mäletan oma rõõmu,kui sain 10-ks sünnipäevaks suure nuku, tema silmad käisid kinni ja lahti ning juukseid sai kammida. Ilusad kleidid õmblesime emaga talle veel juurde sellele,milles ta mulle kingiti. Nüüd on sellest möödas 50 aastat ja see nukk on alles.
Mida tänapäeval nii noortele kingitakse, ei kujuta ette.
 
sina 25. märts 2017, kl 11.46
Ma arvan et nad tahaksid kindlasti hoverboardi
 
Emma Liis 13. detsember 2017, kl 22.40
Sõltub täielikult lapsest. Minu tütar kasutab 11 aastaselt juba esimesi kosmeetikatooteid ja tõesti ootab, et talle neid juurde kingitakse. Miks rikkuda lapse nahka? Ei rikugi, otsime alternatiive ja kuna tüdruk tegeleb väga aktiivselt spordiga on juba vajalikud esimene deodorant, näopuhastustooted jne. Alternatiivide all pean silmad looduskosmeetikat.
 
10 aastane tüdruk 03. november 2019, kl 16.29
Ma sain eelmisel sünnipäeval mikroskoobi ja ma ei tea mida ma tahan nüüd nii et jjjjjjjaaaaaaa!!! ;)
 
10 aastane tüdruk 24. november 2021, kl 14.25
Mina tahan koguaeg jõuludeks legosid sest neid on tore kokku panna ja lõpp tulemus on eriti hämmastav. Eelmine aasta sain 100 eurose Lego olin väga õnnelik ja sain veel ühe hobuse raamatu kus räägib hobuse liikidest,mida neile sööta jne
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!