Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Hea kogemus
Mis oli filmi nimi?
 
dea 02. aprill 2007, kl 15.59
Mõni aeg tagasi jooksis Plaazas mingi film, kus kaks mustkunstniku üritasid üks-teist üle trumbata. Mis oli selle fimi nimi?
 
klukkkuuu 02. aprill 2007, kl 16.06
Must ja valge koer?
 
äkki 02. aprill 2007, kl 16.09
The Illusionist
 
kaku 02. aprill 2007, kl 16.09
 
... 02. aprill 2007, kl 16.12
 
reha 02. aprill 2007, kl 16.39
CC plazas oli jah The Prestige
(The Illusionist on ka mustkunstiteemaline film, Edward Norton peaosas, aga see Plazas ei jooksnud)
 
FWVILM 18. detsember 2022, kl 17.26
Loovuta oma elu kallilt
Loovuta oma elu kallimalt
Elu tuleb alati kallilt loovutada
Ära elu nii kallilt loovuta
Kristalllõks
Klaaslõks
 
moded lõpetaksite ehk selle sitase pedofiili 18. detsember 2022, kl 19.28
ja laimaja kaitsmise. oleks tore ehk
 
jeerum 20. detsember 2022, kl 23.39
kui siin pedofiil on, siis pöördu politseisse lõpuks ometi! kui sa politseisse ei pöördu, oled kurjategija varjaja ja saad ka mõned aastakesed.
 
VIIMAST KORDA MORAALIPEDELE MA LAULAN 25. detsember 2022, kl 08.32
POLITSEI EI TEEE MITTE MI DA GI. saad aru autist . mina ei varja kedagi. ma tean ,et politsei ei tee midagi. ma tean ,et õigus süsteem kaitseb pedofiile ja kurjategijaid ja politsei laseb paljudel pedofiilidel edasi tegutseda rahulikult. kui sa miskit ei tea siis selle asemel ,et mind süüdistada ja olla moraalipiider ole parem vait eks. sa loll autist.
 
kui ma kurjaTEGIat su meelst varjan autist 25. detsember 2022, kl 08.33
miks ma teda paljastan siis ka. ma tean ,et meie politsei on saamatu ega saa kätte kedagi kes kasutab vpnisid ja proxsisid. sa oled aga autist sa ei tea sittagi. teeskle aga edasi. naljakas ,et sinusugune poraalipiider näeb vaid minu vigu mitte teiste.
 
sa räuskad siin kell 23 nagu idikas 25. detsember 2022, kl 08.46
kui sa oled nii aus räuska oma päris nime alt mida sa anonüümselt seda teed. ma olen seda inimest pedoks kutsund ja exposenud mitu kuud ja sa türa alles nüüd märkad. sa mõttetu moraalipiider. mina EI USU eesti politseid ega õigus süsteemi. selle asja nimi on isiklikud ebameeldivad kogemused meie politsei ja õigussüsteemiga. rohkem ma seda ei aruta bye.
 
jeerum 26. detsember 2022, kl 01.24
kui sul on tõendeid, et keegi on pedofiil, pead sa pöörduma politseisse.
varjates tõendeid, oled kaasosaline.
 
singin the same song singing it againn 26. detsember 2022, kl 07.42
1 ma ei tea kes see inimene on aga ma aiman mis ta on 2 politsei ei tee midagi sa loll moraali piider. 3 ma paljastan teda mitte ei aita kaasa. 4 sa ei saa aru mis on public awareness sa loll nohik. 5 ma olen seda inimeset pedofiiliks kutsund mitu kuud kus sa loll ennem olid. 6 õpi lugema . 7 ära topi oma nina draamadesse millest sa aru ei saa. 8 lõpeta mulle järgnemine ja oma moraali piidri sõrme vibutamine 9 moded lõpetage mu tsenseerimine


kui oled nii aus ja õige miks plärised siin kell 2 hommikul ja anonüümselt ah. miks varjad oma nime siis moraalipiider.
 
kui metsa lähen ikka laulan ma kui metsa lähen ikka laulan ma 26. detsember 2022, kl 07.44
POLITSEI EI TEEE MITTE MI DA GI. saad aru autist . mina ei varja kedagi. ma tean ,et politsei ei tee midagi. ma tean ,et õigus süsteem kaitseb pedofiile ja kurjategijaid ja politsei laseb paljudel pedofiilidel edasi tegutseda rahulikult. kui sa miskit ei tea siis selle asemel ,et mind süüdistada ja olla moraalipiider ole parem vait eks. sa loll autist.


miks ma teda paljastan siis ka. ma tean ,et meie politsei on saamatu ega saa kätte kedagi kes kasutab vpnisid ja proxsisid. sa oled aga autist sa ei tea sittagi. teeskle aga edasi. naljakas ,et sinusugune poraalipiider näeb vaid minu vigu mitte teiste.


POLITSEI EI TEE MIDAGI POLITSEI EI TEE MIDAGI POLITSEI ON ENNEGI PEDOFIILIDEL TEGUTSEDA LASKNUD. POLITSEI EI TEE MIDAGI POLITSEI EI TEE MIDAGI POLITSEI ON ENNEGI PEDOFIILIDEL TEGUTSEDA LASKNUD . õpi lugema moraali piiiider. olen seda inimest mitu kuud paljastand kus sa enne olid. kui oled nii aus inimene miks sa anonüümselt siin plärised .
 
jeerum 30. detsember 2022, kl 01.36
mitu korda sa politsei poolde pöördunud oled, et siin teatada - politsei ei tee midagi? kui sa ei teata pedofiilist politseisse, oled kuriteo varjaja!
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!