Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Hea kogemus
Milline prügikast teil on? :)
 
cat 14. mai 2007, kl 14.43
Ostsin hiljuti uue korteri ja nüüd sisustamine pooleli. Tahaks, et asjad sobiksid omavahel. Mul on pisike avatud köök, kus prügikast oleks nähtavas kohas (valamu alla peitu ei anna panna), seega mõtlesin, et ostaks sellise, mis oleks ka silmale kena vaadata. Poes aga selgus, et minu valik maksaks ca 500.-
Mul tekkiski küsimus, et kas kas taolisele tähtsusetule asjale, nagu prügikast, on mõtet kulutada nii palju? Või kui tähtis on selle esteetiline välimus üldse? Äkki olen mina mõttetu snoob? :)
Milline ja kui kallis prügikast teil on ja kas see on nähtaval või kapis peidus? :)
 
karvapea 14. mai 2007, kl 14.50
On küll mõtet, kui tunned, et just see asi paneb elukeskkonna sinu jaoks "paika". Ükski asi ei ole tegelikult tähtsusetu. See, kuidas sa oma kodu näed ja tunnetad, on ju SINU jaoks oluline, mitte teistele näitamiseks. Seega - arvesta oma sisemisi valikuid. Mina olen nii teinud, kui vähegi võimalik,ja leidnud, et see on õige tee, et anda kodule ka minu oma nägu. Aga mis minu prügikasti puutub, siis see on mul plastmassist ja kaanega ämbritaoline anum ja kraanikausikapis peidus.
 
sipsik 14. mai 2007, kl 14.53
mul polegi prügikasti:P, kilekott on selle asemel, mis maksab umbes 1.50 ja uueneb iga prügiviimise järel, seega alati ilus ja puhas prügiurn:D
 
mina 14. mai 2007, kl 14.54
snoob oled, kahtlemata
 
viki 14. mai 2007, kl 15.26
Sa ju näed seda prügikasti seal aastast-aastasse, soovitan osta sellise, mis kõige rohkem meeldib ja mitte osta mingit sellist, mis pooleldi meeldib ning järgmine aasta tahad ikka uut. 500.- ju pole eriti kallis kuigi jah, kõik on suhteline.
 
karvapea to sipsik 14. mai 2007, kl 15.31
Mul seal ämbris ka kilekott sees, mille siis välja võtan, kui täis saab ja panen uue sisse. Aga vähemalt seisab niikaua püsti ja kaane all ei haise ka.
 
irw 14. mai 2007, kl 15.41
hankige endale päriselu!
 
sipsik to karvapea 14. mai 2007, kl 15.44
mul ei jõua prügikast küll kunagi haisema minna, iga hommik viin välja...ja ta ripub ning seega seisab ka püsti...aga jah eks on paremaidki ja ilusamaid viise prügi kogumiseks:)
 
irwitaja 14. mai 2007, kl 15.48
kas siis päris elu on anaal ja @!#$ tervis ja raha pole ja selline vä, prügikastist käib siin jutt, möhkö
 
karvapea 14. mai 2007, kl 15.51
to sipsik: ma ei hakka igal hommikul oma ühte kilepakendit, vatitikku ja kohukese karpi välja viima. Aga eks pered ole erineva suurusega ja sodi tekitatakse ka erinevas koguses.

to irw: See ongi päriselu :)) Mänguelus prügi ei teki.
 
cat 14. mai 2007, kl 15.54
Oijah, teemaarendus on natuke metsa kiskunud :D

Et ikkagi ootaks vastust küsimusele, et millised prügikastid teil on ja kas selle välimus on oluline või mitte :)
 
paks kass 14. mai 2007, kl 16.03
kui ta on sul avalikult toas väljas, siis ta on kujunduselement ja võib ükskõik kui palju maksta... :)

köögi prügikasti välimus polnud minu jaoks eriti oluline kuna ta on kapis peidus, peaasi, et oleks praktiline. valge kaane ja pedaaliga kast (kus käib loomulikult prügikott sees).

aga vetsus-vannitoas ja tubades on küll valitud prügikastideks ja paberikorvideks värvilt, kujult ja materjalilt ümbritsevaga harmoneeruvad pütid.
 
778 14. mai 2007, kl 16.04
Kui sa ei pane seda kappi sisse, siis 500 EEK on naeruväärselt väike summa ju! Sa ju ometigi soovid oma UUDE koju midagi ilusat, maitsekat, stiilset, mis sobib kokku sinu köögiga üldiselt. Äkki sa unustasid ühe nulli tagant ära või ma tõesti ei mõista?! Endal on lihtne plastikust prügikast, kuna see on kapis peidus, aga kui ma peaksin panema selle nähatavle kohale, siis investeeriksin küll rohkem.
 
Undiin 14. mai 2007, kl 16.04
Kas see teeb oelmise paremaks kuidagi, kui me ütleme, millised kastid meil kodus on? Ei ju. Ostke selline, nagu Teile meeldib ja Teie koju sobib. Kui see on kallis, siis järelikult see peab kallis olema ja kõik. Teiste asi pole sel teemal sõna võtta, mida Te omale koju soetate ja kas see on ka väärt investeering.

On prügikast. Kaanega, kapis.
 
New Page1 14. mai 2007, kl 16.05
Mina just kolisin ja prügikasti polegi. On ainult kilekott köögikapis. Aga WC-harja hoidja ostsin 200.- kroonise, sest odavamad ei oleks lihtsalt sobinud. Osta ikka mida se tahad. Kole prügikast nähtaval kohal rikub üldmuljet (ja eriti sinu enda tuju).
 
muska 14. mai 2007, kl 18.41
mul tavaline suur värvi- või pahtliämber, prügikott seal sees (30l), kaant ei ole.

aga meil on prügiämber kraanikausi all peidus ka ;)
 
kukeke 14. mai 2007, kl 19.06
kui nähtval kohal, siis osta selline, mis meeldib maksku ükskõik kui palju. vähemalt mina teeks nii. sest , kui ikka päevast päeva hakkab silma ja sulle ei meeldi, siis varsti ostad ikkagi sellise, mis meeldib, olgugi, et kallima.
 
bin 14. mai 2007, kl 19.22
mul kaa prúgikast náhtavas kohas - selline tsink-plekist kaanega ja sangadega, válimuselt páris kena ja sobib kóóki, aga vága nárvidele káib, et iga kord on vaja kaant tósta káega. járgmine kord valin sellise metallist, aga jalaga avatava. samas see tsink-plekk on hea materjal - iga veepiisk ei paisa kohe válja, láikivast metallist prúgikasti peaks vist kúll iga páev váljast puhastama.
 
beck 14. mai 2007, kl 21.32
Osta Brabantia oma - väga kvaliteetne ja ilus!
 
orsu I 15. mai 2007, kl 07.34
mul vana kole, kindlasti 20 a. vana, pruun, kapis, kaant ei ole
 
hm 15. mai 2007, kl 09.23
musta värvi, kilekott sees, tahad teada ka mis seal prükas on?
 
Totu 15. mai 2007, kl 09.32
Suurem vaas?
 
l 15. mai 2007, kl 10.20
prügikast on oluline sisustuselement ja see peab sulle meeldima! 500eek on isegi odav lahendus, mul läks nii sitasti, et mu prügikast maksab 4000eek, aga see meeldib mulle ja ei riiva silma, sobib täpselt oma kohale. Oma kodus peaksid asjad olema ikka sellised, et meeldivad
 
m 15. mai 2007, kl 12.41
to l
Sa said oma prügikasti veel odavalt. Minu oma maksis 50 000. Noh aga on ikka ilus kaa :)
 
cat 15. mai 2007, kl 13.27
Neid 4000.- ja 50 000.- prügikaste tahaks kohe näha :)
Mina ei kujuta ette, millise prügikasti ma 50 000.- eest endale soetada võiks :D
 
mühakas 15. mai 2007, kl 13.51
kus naid 50 000.- ja 4000.- jaa 5000.- prügiurne müüasse...ma tahas ka kaia..???? muidu suren ennemp maaha, kui silm seda ilo kaia saab.
 
mh the second 15. mai 2007, kl 17.40
Ka täiesti ausalt kapi sisse peitu minevate prügikastisüsteemide hinnad on seal 2000 kandis. 500 krooni ilusa nähtaval kohal esteetilise asjanduse eest on ikka väga odav.
 
numismaatik 16. mai 2007, kl 14.33
A minul on ka ilma kapita... Maksis vist alla 400.- pisut. ma ei mäleta:D A väljanägemine on selline nagu sellel onul siin seljas: http://www.makezine.com/blog/284163191_6f09179853_o.jpg Veidi väiksem küll ja must ämber on sees, käib jala-pedaaliga lahti. Selline stiilne, vähemalt meie koju sobib, kõik küsivad, kus saime:P Ma kuskilt Novaluksi alumiselt riiulilt sikutasin selle välja.

Loomulikutl oleks võinud ka miskit 20.- eest osta, aga see meeldis nii mulle, kui mu elukaaslasele:)
 
mina 28. juuni 2014, kl 07.38
kus müüakse sellist tsinkpelkist sangadega prügikasti?
 
mnjahhhh 29. juuni 2014, kl 14.36
Osta mingi lihtne ümmargune papist prügikast, nii kui nii paned musta kilekoti sisse, mida siis käid välja viskamas aga sellele ümmargusele prügikastile kleebi kuldsest tinapberist ümbris, et sa sul kenasti seal köögis igale vaatajale vastu särab ja siis kidia hinda, kes juhtub küsima. On hea idee!
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!