Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Hea kogemus
Neiud, mida olete oma parimatele sõbrannadele kinkinud sünnipäevaks?
 
Neiuke 14. juuli 2007, kl 11.50
Et siis selline küsimus jah. Vaatan, järsku leian mõne hea idee millest midagi edasi arendada. Endal praegu mõte eriti ei tööta.
 
Tika 14. juuli 2007, kl 12.40
Kuna mina tunnen sinu sõbrannat paremini, kui sina - siis võta teadmiseks, et ta salasoov on saada UKULELE või siis äärmisel juhul võiks see olla Tudulinna linnakaart (seda on raske poest leida).
Minu poolt ka õnnitlused!
 
n23 14. juuli 2007, kl 12.54
PArimale sõbrannale olen kininud ilusa ja keskmisest veidi kallima ehte. Seda muidugi ikka juhul, kui tead mida ta kannab, kas hõbedat, kulda, äkki on millegi vastu allergiline vms. Aga 21.sünnaks kinkisin talle Swarovski kristallidest kaelakee ja kõrvarõngad, oli väga õnnelik ja kannab siiamaani (see oli 3 aastat tagasi siis). mu meelest see selline ehe, mis sobib igale naisele, aeg-ajalt ju ikka mingi pidulikum sündmus ja kristallidest ehe sobib siis ikka.
 
me 14. juuli 2007, kl 13.05
Kuna ma tean oma parimat sõbrannat väga hästi,siis tean täpselt,mida talle kinkida...=)
 
donna idiotas 14. juuli 2007, kl 13.38
Just kinkisin talle ühe lõhna, mida ta nii ammu oli tahtnud, aga polnud ise raatsinud osta. Nii hea oli näha, et ta oli tõesti rahul selle kingiga :)
 
autor 14. juuli 2007, kl 14.15
Huvitaks pigem sellised sümboolsed asjad mida olete kinkinud. Lõhnade ja ehetega poleks ka mul probleemi kuid just midagi sümboolset välja mõelda. olen seda ka varem teinud kuid nüüd ideed hakanud otsa saama, korduvat ju ei kingi.
 
mina 14. juuli 2007, kl 14.28
raamat on alati hea kink!
 
jah aga 14. juuli 2007, kl 14.44
kas hinna poolest sümboolset, või sümboolse tähendusega?
 
autor 14. juuli 2007, kl 14.45
tähenduse poolest ikka
 
naine 14. juuli 2007, kl 14.56
Kinkisin oma mehe, aga tagasi ei andnudki, jättis endale.
 
nots 14. juuli 2007, kl 17.20
Kinkisin notsunäoga diivani- kaisupadja, nalja kuipalju, praktiline samas.
 
ka naine 14. juuli 2007, kl 21.05
"Kinkisin oma mehe, aga tagasi ei andnudki, jättis endale."

No ega kingitusi ei antagi tagasi.Või mis Sa ise arvad?
 
mina 14. juuli 2007, kl 23.04
Ilusalongi kinkekaardi.
 
maria-maria 15. juuli 2007, kl 12.48
pisikese maali, teatri- või kontserdipileti, spa-paketi
 
muska 15. juuli 2007, kl 19.20
vat mina olen see loll, kellele meeldivad igasugused küünlad :) küll lõhnavad, küll värvilised, erikujulised, midaiganes... aga küünlad meeldivad :)

ja mulle ongi väga mitmel korral just täpselt neid kingitud.
 
k 16. juuli 2007, kl 17.49
raamatuid, plaate, kinkekaarte tavaliselt. Ehteid ise ei armasta ja ei oska ka osta.
Sõpradele oleme ostnud väiksemaid asju - karvased notsu- ja lambamaskid, võtmehoidja sünnalapse vanusega, lõikelillede asemel tekstiilist karvased traadiga lilled.
Kui kodune pidu, siis on sobilik ntx tort, võileivatort, salatit, liha vms kaasa osta koos veiniga ntx. Minu meelest see ka hea kink, kui just kõik sedasama ei too.
 
abc 17. aprill 2014, kl 16.34
Kinkisin 15-kümneseks saavale tütarlapsele 15 suurt õhupalli kus olid kirjas meie mälestused, suure karbi kus olid sees geishad, raffaellod, twixid, buenod, ja kondoomid. 15 eurot, hästi suure kaisukaru ja pildiraami, kus oli palju pilte meist kahest ja siis üks temast ja üks minust. Muidugi ka kaardi. :) Talle väga meeldis. (Ja kondoomid olid lihtsalt naljaga)
 
Parim sõbranna 03. oktoober 2020, kl 12.28
Mina kinkisin sõbrannale Olla Ehe sõnumiga käevõru ( saad valida käeketi või võru vahel, kas juba valitud tekstiga või saad lasta ise ka teha) ja ma avastasin just hiljuti sellise armsa Facebooki lehe nagu Maasika Unelm ( neil on vist instagram ka), kus nad teevad šokolaadis maasikaid ja pulgakooke. Kuna mu sõbranna on suur šokolaadi fänn, siis kindla peale minek + need näevad väga ilusad välja.
 
Janete 22. oktoober 2020, kl 13.31
Kinkisin vibraatori. Koguaeg pean kuulama ta hala et häda nende poistega. Tegi näo, et wtf nagu, aga ära ka ei visanud, siiamaani alles XD
 
???? 29. oktoober 2020, kl 02.03
kas käid peale kinkimist sõbranna sahtlites sorimas, mis kingitustest alles ja mis ära visatud? on sul peale sellist käitumist üldse veel sõbrannasid alles?
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!