Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Hea kogemus
Magdaleena perearstid.
 
Sigrid 26. mai 2008, kl 15.08
Tere,

Olen valimas uut perearsti Magdaleena haiglasse, selgus, et seal on suur valik. Millist järgnevat perearsti te soovitaksite:
Kaie Arpo
Marina Kivi
Maivi Loo
Hannela Meikup
Kaja Pohla
Helve Salumets
Pille Siim
 
... 26. mai 2008, kl 15.27
minu oma on Meikup, väga hea ja tore arst.
 
Soovitan 26. mai 2008, kl 15.27
Kaja Pohla on ainus kellega on mul kogemusi ja ausalt öeldes, ei kujutagi ette, et paremat arsti olemas saaks olla.
 
aige 26. mai 2008, kl 15.41
kui ikka is oled üks igavene nõid, luud ja krihvel, siis tundub iga arst vastikuna. Üldiselt ei ole halbu arste, on kogenenumad ja enesekindlamad ning ÄPUd nagu igas ametis
 
helvet 26. mai 2008, kl 16.40
ei soovita
 
anna 26. mai 2008, kl 17.08
Mitte mingil juhul ära vali Arpot.
 
sefg 27. mai 2008, kl 08.30
Minul on Kaja Pohla. Ja kah ei kujutaks kedagi teist ette.
 
end patsient 27. mai 2008, kl 08.56
käisin aastaid tagasi marina kivi juures. tema tegi kohe uuringud seljale, mis oli valutanud aastaid ja neuroloogid ütlesid, et kui mööda ei lähe, siis uurime. väga rahul olin tema tööga, ainult ukse taga istumine oli tüütu. seoses elukoha vahetusega vahetasin ka arsti.
 
juudit 27. mai 2008, kl 15.16
kas neil on siis niiöelda vabu kohti, et lähed,valid ja kohe saadki?
 
mul 27. mai 2008, kl 15.29
on Meikup- ta on küll pisut pikaldane, kuid see-eest väga põhjalik ja tark. Meeldiv inimene peale selle.Mina väga rahul
 
heh 27. mai 2008, kl 22.07
ma just vahetasin. Sain Siimu. aga öeldi, et kohad täis. siiski võeti, peale seda kui küsiti et kas olete terve inimene. pohlal nimistu täis.
 
.......... 06. mai 2010, kl 21.54
kellel veel magdaleenas perearsti? ja kuidas rahul?
 
egle 15. detsember 2010, kl 14.39
dr.Salumetsa ma küll ei soovita kellegile.Väga suured probleemid eriarstile saamisega ja ise peab enne tema juurde diagnoosi teadma,siis saab ka ehk ravi.Minul väga kurvad kogemused...
 
muffin 15. detsember 2010, kl 15.27
mina käin Pille Siimu juures juba mitu aastat. täiega rahul.
 
n36 20. detsember 2010, kl 23.45
samuti dr Pohlaga rahul
 
mari 29. detsember 2010, kl 11.16
minul Kaie Arpo. ja olen väga rahul. alati kuulab ja selgitab ja saadab edasi, kui vaja.
 
Meikupi ei soovita 02. märts 2011, kl 03.53
Meikupi küll ei soovita , sest ta suhtumine on hästi ülbe.
Pole temalt kunagi midagi asjalikku kuulnud.
Üks viletsamaid .
 
Kiska 03. märts 2011, kl 11.54
Meikup´i soovitan.
Alati väga põhjalik, ei kirjuta esimese nohunähu peale kohe antibiotse. Alati väga lahke ja sõbralik. Aga nii palju, kui ma tean, on tal kohad täis.
 
Anni 14. september 2011, kl 21.14
Nõus. Üleolev ja ükskõikne suhtumine.
 
ei 14. september 2011, kl 22.22
ei soovita Salumetsa. Tema pärast võid kasvõi ära surra.
 
krista 24. november 2011, kl 23.52
olen aastaid olnud Arpo klient ja ta on alati hooliv ja kuulav ja abistav.Siit ka ajakulu ja süvenemine vajabki seda ja kui Te ei suuda end väljendada ja Teil pole ka aega et end väljendada siis keegi ei näe ju Teie sisse ega tunne seda mida Teie haigus Teile tekitab.
Ning vale on õelda,et õed aina vahetuvad,sest mina tean küll aastaid ühtesama toredat ja asjalikku õde seal.Alati on meeldiv käia,kuigi tihe külaline ei tahaks ju olla .-)
 
maret 26. november 2011, kl 12.13
Mul on Kivi. Asja mul perearstile on olnud haruharva, aga ta on nii kena inimene ja alati süveneb ilusasti. Meeldib.
 
Olev Kitsas 15. oktoober 2013, kl 17.37
Olen Kaie Arpo patsient ja tema tähelepaneliku suhtumise eest väga tänulik. Mõned pole temaga rahul, Huvitav oleks teada, kui rahul on Arpo ise
nende mitte rahul olevate patsientidega.
 
kirjak 18. oktoober 2013, kl 14.19
Maivi Loo, ei soovita, oleksin pea otsad andnud, abi ei saanud, vahetasin arsti.
 
piruk 16. november 2013, kl 16.05
Kaja Pohla on see arst keda huvitab sinu tervis ja hea enesetunne. Külastan harva aga tean et saan iga probleemi puhul abi.
BTW vereanalüüside puhul on DrPohla assistent/õde see osav tüdruk kelle nõeladest jälgi ei jää :)
 
Siiri 09. aprill 2014, kl 19.05
Dr.Pille Siim - kogu meie pesakonna perearst ja minu arvates väga,väga hea. Olen sattunud korra ka dr. Kivi juurde - samad sõnad, kiire, asjalik ja mõistlik.
 
Irene 14. juuli 2014, kl 09.36
Minu mees, kes pole elus ühtegi arsti tülitanud, haigestus sel kevadel tõsiselt. elame nüüd Magdaleena perearstide piirkonnas ja kui läksin talle arstivisiiti kirja panema, selgus, et tema perearst on 20. a. tagune Lasnamäe arst , kes tegelikult juba seal ei töötagi. Magdaleena perearst. Marina Kivi- ei tahtnud kuuldagi, et veel üks haiga, temal pidi ka nimistu täis olema; küll soovitas, et minge sinna ja tänna kabinetti oma mehele perearsti otsima, ehk keegi võtab. Ma ei saa aru , kas need nimistu 1000 inimest siis kogu aeg arsti juures käivad? Nüüd siis läksime Lasnamäele, kus kena dr. Al-dra Garkuša võttis asja tõsiselt, saatis igasugu proove tegema ja ka ultrahelisse. Ultrahelisse muidugi 2 kuuline järjekord. Nii, et kogu perearsti süsteem ongi selleks, et kui on haige, las sureb maha, paneme piisavalt pikad järjekorrad.
Nüüd on ta juba vaevu liikuv inimene. Proovisin siis nüüd perearsti - Marina Kivi - numbrile helistada, aga see number on loomulikult kinni.
eid_152f0952cd7cd1 07. aprill 2021, kl 15.15
Oleneb mida vaja on. Kui hõlpsasti haiguslehte, siis Meikup. Kui huvi ja ravi, siis mitte.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!