Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Hea kogemus
Vanad india filmid
 
Fänn 13. veebruar 2009, kl 21.47
as keegi teab vanu häid india filme
 
:) 13. veebruar 2009, kl 22.15
Diskotantsija, Tule jälle vihm... Rohkem ei tule hetkel meelde.
 
:) 13. veebruar 2009, kl 22.20
Nägin mingit filmivalikud Balta turul. Selles suures paekivist majas, kus vanast Hinnapomm oli. Ostsin sealt selle "Diskotantsija". Üllatus, see multikas oli väga lahe vaadata.
 
Liia 13. veebruar 2009, kl 22.20
minu sõbrad elevandid
 
ka fänn 13. veebruar 2009, kl 22.33
Jah, 70-ndatel kinos vaid india filmid ju jooksidki ja on mida meenutada. Juba see muusika väga meeldis. Nostalgia, hea meelega vaataks lemmikuid uuesti, pealkirjad küll ei meenu.
 
agapalun 14. veebruar 2009, kl 09.24
"Zita ja Gita", "Must Mägi", "Amrapali", "Bobby", "Kaupmees", "Rikki-Tikki-Tavi", "Tundmatu", "Tee õnnele", "Kättemaksja", "Reshma ja Shera", "Kättemaks ja seadus", "Džungli kuningas", "Aafrika elevant", "Ali-Baba seiklused ja 4o röövlit" "Kauaoodatud kättemaks", "Armastuses on elu", "Auküsimus" "Armas Raja", "Sinu ripsmete varjus", "Armastuse iidne muinaslugu", "Õukonnaintriigide küüsis", "Eksam", "Maletajad", "Tükk leiba", "Vaenlane", "Vastu tahtmist vales osas", "Armastuse tuleproov", "Tõotused ja lubadused", "Vallaspoeg", "Kaks tundmatut", "Vabanemine", "Proovilepanek", "Sinu armastus", "Igavene valevorst", "Abdullah", "Õnne petlik pale", "Anna andeks, Aruna!", "Nuri", "Saatuse peremees", "Armastuse legend", "Mõtlematu samm", "Armuvalus", "Emata lapsed", "Kolm venda", "Üks eksimus", "Samraat", "Vana templi aarded", "Kes ja kuidas?", "Kallis Umrao""Pettuse ohver", "Nagu kolm musketäri", "Kõikvõimas", "Hulkur", "Kõik tagurpidi", "Gandhi", "Nõuame õigust", "Pilt pulmaalbumis", "New Delhi Times", "Gangese sogased vood", "Armastuse jõud", "Tutvumine", "Tantsi, tantsi", "Kohtumine",
 
Fänn 14. veebruar 2009, kl 12.28
Kas keegi saab need filmid inglise keelde tõlkida
 
äkki 14. veebruar 2009, kl 15.08
tantsin veel ette ka ??
 
head vaatamist 14. veebruar 2009, kl 16.25
http://intv.ru/genre/?genre_id=26
 
Fänn 14. veebruar 2009, kl 18.38
Tahaksin kindlasti teada filmide Vastu tahtmist vales osas,Kätemaks ja seadus,Kauaoodatud kätemaks,Džungli kuningas,Kolm venda ja Nagu kolm musketäri ingliskeelseid pealkirju,aga ka teiste omi.
 
oi 14. veebruar 2009, kl 19.34
seda "kättemaks ja seadus", seda ma mäletan, mehel raiuti käed maha ja siis lõpus mingi dramaatilise zhestiga heitis endalt salli, mis ta könte varjas....
aga ega rohkem ei mäletagi :)
 
. 14. veebruar 2009, kl 20.28
mäletan hästi diskotantsijat. lood veel siiani kumisevad kõrvus, sest vaadatud sai seda umbes 6 korda. armas raja sai ka kordi vaadatud. kirjutasin kõigi pealkirjad üles, lühidalt sisu ka ja kuidas lõppes- selleks, et halvasti lõppevat kogemata uuesti vaatama ei läheks. mulle meeldisid õnnelikud lõpud. see nimekiri on aegade jooksul kaduma läinud, aga mäletan, et filme oli kuskil 30 ringis.
 
pipa 14. veebruar 2009, kl 22.22
Bobby meeldis mulle ja Zita ja Gita ka. Olin siis täitsa laps. Huvitav oleks neid jälle näha.
 
agapalun 15. veebruar 2009, kl 09.39
vaevalt sa ingl k pealkirju saad, need on nõukaajal linastunud ja siis polnud mingeid ingliskeelseid võtta. Aga proovi tuttavamate näitlejate nimede järgi Google'ist: Rishi Kapoor, Shahshi Kapoor, Mithun Chakroborti, Hema Malini, Dharmendra, Jitendra, Amitabh Bachchan, Vidjajantimala, Sanjeev Kumar, Zeenat Aman, Nitu Singh, Utam Kumar, Shabana Azmi, Mumtaz, Rekha, Jaya Bhadduri, Punam Dhillon.
Need käisid nõukaajal näidatud filmidest kogu aeg läbi. head otsimist ja teata meilegi, mis leidsid ja kas ka neid filme leidsid. .-)
 
tttt 15. veebruar 2009, kl 16.38
Mõnede vanade filmide orinaalpealkirjad ma võin öelda:
Kättemaks ja seadus - Sholay (1975)
Dzhungli kuningas - Maa (1976)
Nagu kolm musketäri - Jagir (1984)
Kättemaksja - Barood (1976)
Armastuses on elu - Kabhie Kabhie (1976)
Armas Raja - Raja Jani (1972)
Lill tolmus (?) - Dhool Ka Phool (1959)
Tõotused ja lubadused - Kasme Vaade (1978)
Üks eksimus - Ek Hi Bhool (1983)
Zita ja Gita - Seeta Aur Geeta (1972)
Hulkur - Awaara (1951)
Armastuse iidne muinaslugu - Dharam-Veer (975)
Pildid pulmaalbumis - Sagara Sangamam (1983)

Rohkem ei tule esimese hooga pähe. Kui kellelgi kokreetne soov teada saada, küsige.
 
uute fänn 15. veebruar 2009, kl 19.35
Kuidas on "Vana templi aarded" originaalpealkiri või vähemalt kes on peaosalised-näitlejad? Mul on uduselt meeles mingi film, kus rohu sees tempel ja skulptuurid. Vanad templid meeldivad kohutavalt, samuti templitantsijannad ja filmid, kus on India klassikaline tants. Tänapäeval on neid vähe.
 
tttt 15. veebruar 2009, kl 20.47
Ma ei oska küll kindlalt nõukaaegseid tõlgitud pealkirju ja originaale kokku panna aga "Vana templi aarded" võiks äkki olla
Taqdeer (1983), osades Mithun Chakraborty, Zeenat Aman, Hema Malini, Shatrughan Sinha. Just hiljuti vaatasin ja sisu oli küll vana templi aaretest ja venekeelne pealkiri Sokrovishtsha drevnego hrama klapib ka.
 
uute fänn 15. veebruar 2009, kl 22.53
Aitäh! Loodetavasti oled ka uuematega kursis ja oled nautinud nt Shah Rukh Khani, Hrithik Roshani, John Abrahami ja Ash'i (nt Devdas, Dil Ka Rishta, Kaal jt)
 
tttt 15. veebruar 2009, kl 23.06
Mu lemmik on Arjun Rampal. Ma ei saa öelda, et ta filmid head on aga ta ise on nii kena, et lihtsalt ilus vaadata :)
Shahid Kapooril on ka mõned armsad filmid.
 
susver 15. veebruar 2009, kl 23.11
miks te imdb.comi-st ei vaata? misjaoks guugeldada, aru ma ei mõista :O
 
Ka fänn 16. veebruar 2009, kl 19.56
Kust saab neid vanu india filme tõmmata või osta
 
pipi 28. veebruar 2009, kl 10.56
tahaks teada kust saaks vaatata;tansi,tansi; kas keegi oskab öelda?
 
bollyfänn 23. aprill 2009, kl 23.02
Osta sai Bollywoodi filme eelmisest aastast detsembrikuust Maxima-test üle Eesti..,seal ikka oli valikut ka..,aga enamus uued filmid..nii 2000a.st. Sain endale soetatud vähemalt 8 dvd-d. Olen väga rahul,et need müüki paisati. Ei tea kas praegu on neid veel alles..
Uutest filmidest võin soovitada(väga head muide)..
"Nishabd"(2006)-Mitte lihtsalt armastus,..Amitabh Bachchan,Jiah Khan.
"Ek Ajnabee"(2005)- Ihukaitsja,..Amitabh Bachchan,Arjun Rampal.
"Barsaat" (2006)-Ja hakkab vihma sadama,..Pryanka Chopra,Bobby Deol.
"Fanaa"- Tappev armastus- Kajol,Aamir Khan.
"Dhoom 2"-Baikerid- Aishwarya Ray,Hrithik Roshan,
"Kuch kuch Hota Hai"(1998)- Kõike võib elus juhtuda..-Kajol,Shahrukh Khan.
Uuematel on ka oma võlu..-vaadake ja te ei kahetse.
 
pisike olin 25. aprill 2009, kl 01.29
me käisime neid väikestena kinos vaatamas. ikka väga tahaks näha neid samu vanu filme, 80-date l6pus tulid.

mis selle filmi nimi v6iks olla, kus naise pool nägu rikutud oli. ta taheti vist tappa ja selle läbi sai välimus rikutud. aga kuidagi jäi ta ikka ellu ja asus siis uude rolli, mängis kedagi teist ning naases tagasi nende juurde, kes teda surmata tahtsid. ja pool nägu oli alati varjatud. rohkem hästi ei mäleta sisu.. väga-väga ilus oli ta. filmi l6pus siis paljastas ka oma näo ja tegeliku isiksuse. oli vist mingi kättemaksu teema. kusagil vahepeal, kui ma 6igesti mäletan, taheti ta krokodillidele toiduks visata. ....olid filmid:)))

kas kellelegi tuleb tuttav ette, mis selle filmi nimi v6is olla?
 
oi aegu... 27. aprill 2009, kl 20.01
krokodillid olid vist pool nägu ära söönud aga kas ta mitte opil polnud seda taastanud? selle läbi oli välimus muutunud ja ex-mees või kes iganes siis teda ära ei tundnud. aga pealkirja ka ei mäleta. täiesti võimalik, et see esineb selles nimekirjas mis agapalun üleval esitanud on! :)
 
. 27. aprill 2009, kl 20.27
see ei olnud india film.. minumeelest... austraalia oma vist ja naise nimi oli tara ja tutvus ilukirurgiga, kes temast uue inimese tegi ja modelli
... aga vb ajan pada.. vb on ka selline indiafilm olemas, aga kes teab sellest minu nimetatud filmist miskit... seda vaataks uuesti küll..
 
iiiiiiiiiiiiiiii 27. aprill 2009, kl 20.50
to oi aegu... Mu meelest ka, see oli mingi Austraalia seriaal vist. Nime ei mäleta, aga hästi "must-valge" oli.
 
tttt 27. aprill 2009, kl 22.52
See oli Austraalia seriaal Return to Eden http://www.imdb.com/title/tt0085079/
 
yks fännidest 09. juuli 2009, kl 13.47
mul on selline film krokodillide teemast pealkiri on originaalis:GANGAA JAMUNAA SARASWATHI eelpool oli keegi maininud eesti keelset vastet,äkki on see Gangese sogased vood
 
nostalgia 09. juuli 2009, kl 14.16
Teistest enim on hinge jäänud film tolleaegse pealkirjaga "Õnne petlik pale"; kahest õest vist oli, ühega juhtus midagi (kui õigesti mäletan, läks hulluks)ja teine hoolitses tema mehe ja lapse eest edasi, siis aga saabus tegelik ema tagasi koju, õde, kes jäi sisuliselt kogu oma elust ilma pidi suutma sealsamas kuidagi hakkama saama, kurb film oli.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!