Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Hea kogemus
Parim jäätis
 
M 27. mai 2009, kl 11.55
seedripähklitega jäätis (see ka pulga otsas ja mõnus krõmps sokolaad ümber), Maximades müüakse.
 
hel 27. mai 2009, kl 13.01
Munajäätis!
Magusa kakao ja koorelikööriga, tahaks seda NÜÜD KOHE SAADA!!
 
h 27. mai 2009, kl 13.21
Soovitan ka Selveri oma jäätist. Tõeliselt hea leid!
 
saaresinine 27. mai 2009, kl 13.52
vana tallinna koorejäätis
 
maiasmokk 28. mai 2009, kl 09.06
to n: uurisin asja, mulle meeldib balbiino koorejäätis vahtrasiirupiga.. (nii et, ikkagi erineme :)!)
 
Pojeng 28. mai 2009, kl 21.57
Parim leiutis on minu meelest ikka apelsinijäätis šokolaaditükkidega 1L karbis, sest apelsin ja šokolaad on kuidagi niiiii hea kooslus ... Ja orgi otsas olev Eskimo on ka hea.
Aga muidu ikka valge ja vanilli-vaniljega, siis saab lisandid ise valida.
 
mari 28. mai 2009, kl 23.08
Ingmani osad totallyd on sorbett jäätised
 
Kaisa 04. juuni 2009, kl 17.39
Otsisin vana teema üles, sest olles ise mitte suur jäätisesõber, sain meeldiva üllatuse osaliseks. Mehe kõrvalt (ses mõttes, et ta ostis endale:)) proovisin sel nädalal erinevaid jäätiseid ning mu meelest väga head on mäkdonaldsi jäätis (selline nagu masina oma) ja mingi Rimi šokolaadi tuutu (äkki oli nimi Delight?)
 
maiustaja 04. juuni 2009, kl 18.49
Eskimo, piparmündikas-šokolaadiga, karamellijäätis iirisetäidisega, Regatt, totally brown, vahtrasiirupi ja kreekapähklitega, mustikajäätis jne
 
ülikallis jäätis 04. juuni 2009, kl 21.32
ma pidin krambid saama kui läksin rimisse jäätist ostma ja seal oli mingi haageni jäätis eraldi kylmkapis mille hind oli 99 eeku, poole liitrine.. usas maksab see jäätis meie rahas 20 eeku. Ytleme nii, et need maaletoojad on ikka tõsised totakad kes kriisiajal nii kallist jäätist pakuvad, niiiiii ülehinnatult. ma tõesti loodan, et nad lähevad põhja, sest niisuur juurdehindlus on juba haige!
 
proovija 05. juuni 2009, kl 13.49
Minu hetke lemmik on mustika Musi. Veel on päris hea see vahtrasiirupi ja kreekapähkligega vahvlitops. Vahest ostan Kit-Kati, see on hetkel Prismas sooduses, täishinnaga ei ostaks.

Mulle tegelikult maitsevad hästi paljud erinevad jäätised, ainult karamelli, iiriseid, piparmünti ja rosinaid väldin.

Ah jaa, Soomes on müügil lagritsajäätis, kas keegi on seda ka proovinud? Ise eelmisel aastal ei julgenud proovida:)
 
Kata 05. juuni 2009, kl 14.06
oled ikka käinud viimasel ajal USA-s?
jaanuaris/veebruaris maksis igatahes häagen-dazs'i pooleliitrine jäätis seal olenevalt kohast ca 6-7 dollarit - ja see ei ole just 20 eeku minu matemaatika järgi...
hea jäätis on ikka igal pool kallis
mina vahel harva siiski premeerin ennast sellega, sest, mis seal salata, on ikka tõeliselt maitsev küll :p
 
karina 05. juuni 2009, kl 16.25
Häegen-dazsi jäätis on absoluutselt igas maailma kohas kallis. Seega see 20 eegune jäätis nüüd küll häegeni oma ei ole. Aga väga hea on ta siiski.
Kusjuures üldse ei kritiseeri kellegi maitset, aga mõni inimene sööb küll sellist jäätist, mida ise üldse ei kannata. Olen suht jäätisekauge inimene, aga maitseb kohvi ja shokolaadijäätis, kui üldse midagi valima peab. Ja kord USAs sain ühes külakolkas juustukoogijäätist, vot see oli küll super. Juustukoogitükid veel seal sees.
 
la 05. juuni 2009, kl 22.33
lagritsajäätist on meilgi prismades. soomes muidugi on valik suurem. mis seal julgeda on: kui lagrits maitseb, siis on lagritsajäätis väga maitsev valik
 
mh 06. juuni 2009, kl 11.30
häagen dazsi jäätised on kõik läbinisti naturaalsed ja tõesti kallimad tavajäätistest. aga siiski:

häagen dazs: ligi 4 £(70,76 EEK), soodushind tescos 16.juunini 3 £(53,o7eek).

usa-s 4,19 $ - 47,33 EEK - hind eestis rohkem kui kahekordne!

ja oleks siis meil valikutki. vaadake hagen dazsi briti, usa või kasvõi rootsi kodulehti, missugune valik!
 
kratt 06. juuni 2009, kl 13.02
ise tarbin pakijäätistest kohalikku "vanilje shokolaaditükkidega"

vahel olen ostnud karamelli ja puhast vaniljet ja kokku pannud.


suviti mekin nö.tänaval lahtiselt müüdavaid jäätiseid
 
. 06. juuni 2009, kl 15.32
lemmik jäätis on jälille tuutu maasika ja mahlapulgad:D njämmmm
 
ekspert 07. juuni 2009, kl 12.36
carte d´or cappuccino! carte d´ori tiramisu ja stracciatella on ka ülihead.
aga maailmaparim jäätis on ikka ehtne gelato itaalias.
ben & jerry möned variandid on ka väikses koguses vahelduseks täitsa pönevad
 
mumm 07. juuni 2009, kl 13.09
vau piparmündi kakaoubadega ja siis vana-tallinna jäätis
 
Mii 07. juuni 2009, kl 14.08
Minu lemmikud on: valge ja pruun Regatt, Premia vanilje jäätis šokolaaditükkidega, Premia munajäätis, igasugused huvitavad lahtised jäätised (maasika, banaani, pehmed jäätised). Jäätisetordid meeldivad ka, aga söön neid väga-väga harva.

Aga ei meeldi: tavaline vanilje, karamelli, piparmündi, kohvi, alkoholi maitsega.
 
Po 07. juuni 2009, kl 20.49
Parim on otse loomulikult mocca Musi!
 
tt 08. juuni 2009, kl 11.16
häagen dazs - see karamelli ja pähklite ja kõige muuga.
Kahjuks tõesti on Eestis jätsivalik masendavalt lahja, aga mitte kalorite mõttes muidugi :)
 
muska-jätsisõber 04. juuli 2009, kl 13.53
mulle maitsevad prismas müüdavad soome Jättis jäätised. veel leidsin hea avastuse 1liitrine balbiino tiramisu jäätis küpsisetükkidega :P:P:P ostan ise vahvlituutud juurde ja söön järjest kasvõi 3 tk ära :D
 
müü 06. juuli 2009, kl 09.53
häagen-dazsi jäätised on päris pööraste hidnadega kõikjal.
miks meil on paljud asjad - riidebrändid, ja siinkohal ka jäätised - nii kallid..
point on meie turu suuruses , s t väiksuses. kui siia tuuakse pisike kogus mingit kaupa, ei anna seda võrreldagi ju ameerika või inglismaa ketipoodide tellimustega. on vahe kas tellija ostab korraga 100 või 1000 toodet, või 100tuhat või miljon ja veel rohkem. sellest sõltub tootja väljamüügi hind, hulgi on ikka odavam ju.
lisa nüüd siia nn maaletoomiskulud selle ühe jäätisekarbi kohta. transport kah maksab ju, ning mida rohkem korraga tuua, seda odavamaks kujuneks ühikuhind.
tulebki välja et inglismaa 70 eeguse hinna asemel on meil 90+.
 
kreet 06. juuli 2009, kl 10.30
tõesti, kes itaalias seda tänavajäätist proovinud on, see neid eesti ja soome maitsetuid rasvakäkke ei haibiks siin
 
jäätisemaias 06. juuli 2009, kl 12.57
Minu vaieldamatu lemmik on Ingmani Super Viva, kirsi-amaretto, 1 liitristes plastkarpides. Nii kreemjas, jääkabris ka ei lähe kivikõvaks, nagu enamus jäätiseid. Ja milline maitse! Mmmmm
 
v 06. juuli 2009, kl 20.39
minu jaoks on 2 jäätist: kas vanilje või šokolaadi. praegu on neist söödav ainult balbiino koorejäätis, kas pulga otsas või vahvlitopsis. ükski maitse ja muu lisand ei tule kõne alla, kristiines müüdav see itaalia jäätis oli õnneks suur pettumus - edaspidi kõnnin sellest lögast rahulikult mööda.
olles soomes, siis on tõsine ahvatlus aga hoopis mustsõstra šorbett.
 
üks 06. juuli 2009, kl 23.26
itaalia jäätis on hea, suurepärased on ka prantsusmaal, itaalias jms müüdavad sorbetid, no ei taha eestis toodetud jäätisi enam, seda teemat lugedes tekkis küll kiusatus mõnd taas proovida, kui kodumaale satun. praegu teen ise jäätist, soetasin jäätisemasina ja muudkui katsetan, olen väga rahul.
 
heiiiiiii 07. juuli 2009, kl 03.48
ainuke jäätis mida tõesti tahaks, oleks see betty tomatijääätis.See mustika oma sobib ka hädapärast aga tomati oma-mmmmmmm.Ülejäänd jäätised maitsevad nagu vesi.

NIIET KUI KEEGI ON VIIMASELAJAL ÜKSKÕIK MILLIST BETTY JÄÄTIST NÄINUD ANDKE TEADA :)
 
Pojeng 08. juuli 2009, kl 12.21
Juba mitmendat korda järjest ei ole Kristiine Prismas enam apelsinijäätist šokolaaditükkidega.... see oli ainus jäätis, millele ei suutnud vastu panna. Tea, kas jäätisetootja hakkas mu figuuri pärast muret tundma või on asi ainult Prismas?
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!