Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Hea kogemus
Köögimööbel
 
siil 24. juuli 2009, kl 00.05
hinnapakkumine tehakse ikka koos projektiga.
 
Ö 24. juuli 2009, kl 13.06
Minul ka Knollest.Väga rahul.
 
K 24. juuli 2009, kl 15.27
Minul ka Knollest, ülirahul. Andsin neile kunagi pildi ette, et vot sellist tahan ja sain ka! :)
 
kata 28. juuli 2009, kl 23.05
Lasin eritellimusel mööbli teha Keilas Viigardi poes. Seal suurem valik näidiseid tööpindadest ja kapiustest kui Laagri maksimarketis. Valisin sobiva materjali välja, andsin mõõdud ja enda tehtud joonise. Teenindaja andis head nõu veel, mille peale ise ei oleks tulnudki ja mõne päeva pärast saatis hinnapakkumise koos arvutis tehtud köögimööbli joonisega e-mailile. Mina olen selle mööbliga väga rahul.
 
kati 29. juuli 2009, kl 09.50
Täpselt 2 kuud tagasi pandi meile Arensi mööbel kööki. Kärpisime igasugu vidinaid nagu pöördalused ja isesulguvad sahtlid, pole neid vaja, ma jaksan veel käepidemest tõmmata küll. Mööbel tuli täpselt, hiljaks ei jäänud, kõik oli tip-top, koha peal kokkupaneku juures probleeme ei tekkinud. Võtsime tammeraamuksed, siseriiulid sai tavalised saepururiiulid võetud. Välismulje on ilus, rahulik, pretensioonitu.
Maksis 44 500 ilma tehnikata, selle mees ostis ise.

Viigardist võtsime ka hinnapakkumise, sama kujunduse ja paigutusega mööbel oleks Viigardis maksnud 38 000, ja mõnes mõttes välimuselt meeldis see isegi rohkem, mõni detail just, aga otsustasime EESTI tootja kasuks. Seda ka sellepärast, et kui oleks midagi valesti olnud, siis Eesti tootjal on kergem oma praaki parandada kui Poola tootjal.
 
lr 29. juuli 2009, kl 12.05
Tellisin ka viigardist hinnapakkumise. Kuna nad toovad mööbli sisse Poolast, siis uurisin väheke neid tehaseid. Tulemus oli selline, et käisin tehases ise järgi.Minu kulud olid üle kolme korra odavamad. Mööbliga väga rahul.
 
evo 29. juuli 2009, kl 14.53
Rizköögid.
Parim hinna-kvaliteedi suhe ja kliendiga käitutakse mõistlikult.
Kiidan.
 
lai 26. august 2009, kl 16.45
Kas keegi www.sisustuspood.ee lehelt on kööke tellinud? Seal tunduvad suht nägusad, samas ka soodsad.
 
to Kati 26. august 2009, kl 18.10
uskumatu,et sa julgesid sealt tellida??arvestades nende võla suurust-2,6 milli http://firmaparing.krediidiinfo.ee/jakjs.php?eregnr=10254960
 
Kööginaine 26. august 2009, kl 18.53
http://www.karimus.ee/ Kõik saime täpselt nii nagu vaja :) Mitu aastat olnud ka juba see köögimööbel, aga ikka ilus.
 
Kats 20. oktoober 2009, kl 12.16
Mina küsisin ka arensi käest pakkumist ja see oli kõige odavam. Klienditeenidus oli kõige parem. Aga nüüd siis märkasin et neil on suur võlg ja ei julge enam sealt tellida. Peale selle ei ole nad mu kirjale poolteist nädalat enam vastanud ja teadaolevalt ei ole ma ainuke. Nüüd tuleb siis leida sama hinnaga või odavama pakkumisega mööbel kusagilt mojalt.
 
Maarja 20. oktoober 2009, kl 13.13
Kahju, ma olen 2 korda (vahepeal kolisime uude kohta) tellinud köögi Arensist ja olen väga rahul. Ehk oli kallim kui mujal - mujalt me teisel korral ei küsinudki - aga vähemalt tean, et peab vastu ja on korralik. Praeguseks elanud 2,5 aastat ja ei ole leidnud mööblil ja tehnikal mitte ühtegi viga.
 
juks 23. oktoober 2009, kl 19.08
Saime samuti soodsa pakkumise Arensis, nu jh neil juba see ammust ajast suur võlg,...aga v6tame riski ja tellime arvatavasti sealt. Ma kyll ei ytleks et teenindus oleks halb, väge hea oli ja hinnapakkumise saime ka 2 päevaga... mõnda oota nädala , 2 või 3 ja siis kui ytled ära siis pahased:) icc, pole vaja siis niikaua ka saata. Siimaani saanud kõigilt firmadelt tagasisidet pea 10 kohas oleme käinud ja kõige soodsam tuli Arentsist, poleks arvanud seda. Tegelt tiba soodsama saime veel yhelt firmalt vene firma, kuid jh ei julge sealt tellida.
 
kessu 24. oktoober 2009, kl 10.51
Ka Knollest. Joonistasin ise pildi valmis, andsin koos mõõtudega kätte ja pärast köögis jalutades oli ikka täpselt sama.

Pluss, meil endal oli jama kahe riiuliga erinevatel aegadel (ei räägi praagist, vaid sellest et mõtlesime ümber), nii et käisid kaks korda kiiresti ja vahetasid need nipsti välja garantii käigus. :)

Väga meeldiv kogemus nii suhtluse, tähtaegadest kinni pidamise (tuli nädal varem) kui kvaliteedi-hinna poolest.
 
Papa 06. november 2009, kl 14.12
Mina võtsin ka mitmest firmast pakkumised, kui kõik olid nii kallid. Lõpuks tuttava soovitusel sain parima pakkumise ning lõpuks ka kvaliteetse köögi Kodumööbel OÜ'st.

http://www.mebilia.ee

Parimat,
Papa
 
papa 06. november 2009, kl 14.18
Lingi parandus: http://www.mebilia.ee
 
maarja 16. november 2009, kl 21.49
aga kust aadressilt poolast mööblit tellida?ehk oleks mõni interneti aadress anda?
 
Riina 23. aprill 2010, kl 12.06
Mina saatsin hinnapäringu jaoks joonise mitmesse firmasse. Soodsaima pakkumise sain firmalt Mööblimasin. Kõige kallimad pakkujad olid Camilla ja Arens.
Nüüdseks on mööbel paigas ja kukkus välja väga ilus. Köök tuli täpselt selline, nagu soovisin. Eraldi väärib mainimist selle ettevõtte teenindus!
 
mai 26. aprill 2010, kl 13.41
Poola mööbel on odav kuna on masstoodang.
Paljud tuttavad on pärast oma köögid või kummutid ümber teinud -
materjal on odav ja seega kulub kiiresti, korpus vajub ära, osa detaile puuduvad jne.

Eesti tootjad kasutavad kõik sama furnituuri ja mööbliplaati.
Kõrget hinda küsib seega ettevõte kellel on palju töölisi ja
suured rendipinnad.
Kvaliteet oleneb firma suhtumisest klienti ja kontrollist
tootmise üle (kui töömehed on lohakad ja ükskõiksed siis ka
head mööblit ei saa).
Väike eraettevõte ei saa endale praaki lubada sest siis peab ta homme uksed kinni panema. Sosseppade aeg (keldris ilma korraliku masinapargita) hakkab mööda saama.
Hea ülevaate saab ka kodulehelt galeriisi uurides.
 
Katrin 18. mai 2010, kl 14.28
Võtsin pakkumised mitmest kohast, parima lahenduse/hinna suhte pakkus mulle tuttavate soovitatud OÜ Mööblitehas. Lisaks otsisid mulle välja hea hinnaga integreeritava tehnika (Brandt) ning paigaldasid selle ära ja panid tööle. Mina sain neilt juba valmis ja töötava köögi. Eelnevalt olen saanud paar kehva kogenmust Poola standardmööbliga, kus mitmed detailid on tulnud välja vahetada - tööpind juba esimese aasta jooksul.
 
kati 19. mai 2010, kl 13.49
Julgen samuti soovitada Mööblimasinat (www.mooblimasin.ee)
Eriti tahaks kiita poiste kvaliteetset tööd ning head teenindust!
 
kata 19. mai 2010, kl 15.25
mina soovitan arensit. olen varem kahest teisest kohast tellinud ja parim kogemus arensis.
köök tuli varem,kui lubatud ja kiirelt üles,mingeid probleeme ei tekkinud:) väga rahul olen
 
egle 23. mai 2010, kl 07.27
 
kata 23. mai 2010, kl 07.46
ja see on ka kummaline jutt,et pärnu mnt arensis, kehv klienditeeninds...äkki inimesed liiga ülitundlikud või ei tea.... meie just valisime osalt arensi ka eriti meeldiva teeninduse tõttu, väga asjalik meesterahvas oli. üldjoontes teadsime,mida tahame, aga tema oskas veel soovitada tõesti häid ideid ja lisasid.

mitte nagu näiteks mingi idema köögi tibi,kes meie ideid muukui laitis ala aa roheline vää,sellest tüdineb nii kiirelt ära ja suht tugev rahakotisisu uurimine. see tekitas ebameeldiva mulje, ma tõesti ei näe jube rikas välja, pigem lihtne maatüdruk, aga kui ma tahan ligi 200 000 maksvat kööki,siis ju ma ikka suudan maksta ja tean,mida tahan....
 
Kristel 27. juuli 2010, kl 15.38
Firma nime ei mäleta, aga koht oli salong puukoi. Mitte ainult köök, vaid ka muu tellitu sai korralikult tehtud.
 
tydruk 04. august 2010, kl 15.14
Mina tellisin oma köögi Cammilast. Alguses teenindus oli väga viisakas jne. Tarne öeldi ka et 6-8 nädalat. Läks üle 8 nädala.
Kui uurisn kaugel asi on ei vastatud kohe mailie, pidin üle helistama ja siis vastati, et ma pean ise logistikuga ühenust võtam. Võttis tüdrukult tükki küljest vist:S
Transportimisega oli ka natuke probleeme. Kõige hullem oli see, et camilla mõõtja käis mõõte võtmas ja oli valesti mõõdetud. Üks kapp oli 1,7 cm laiem. Teiseks kui transpordifirma kogu kupatuse kohale tõid selgus, et üks taustasein on puud( hiljem selgus, et see oli üdlse välja lõikamata). Köögi paigaldamine nihkus umbes 2 nädalat edasi. Olin suht masendues juba. Nagu olen teiste jutust arusaanud, on teistel firmadel sellised probleeme tekkinud.
 
ati 06. august 2010, kl 14.53
Kvaliteetse köögimööbli leiate [url]http:@!#$/atimoobel.eu lehelt[/url]
Kodulehel on kõik vajaminev info ja hinnapäringu vormid olemas.
 
parandus 06. august 2010, kl 14.54
atimoobel.eu
 
kuidas linki saada 06. august 2010, kl 14.55
www.atimööbel.eu
 
sfh 14. september 2010, kl 16.04
Mõni kohe armastab vanu teemasid välja koukida.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!