Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Hea kogemus
Rimi pizza
 
nufi 09. mai 2010, kl 10.32
Tere

Kas keegi oskab öelda, kui palju umbes kaalub üks terve Rimi pizza?

Aitäh!
 
oletaja 09. mai 2010, kl 10.44
Äkki umbes 800 grammi...vist oleneb pizzast ka. mõnel on raskem täidis, mõnel kergem.
 
nn 18. juuni 2011, kl 10.37
On need ka head? Eile käisin Rimis ja vesistasin suud leti ääres, isuäratavad nägid välja. Kas tasub osta?
 
kogemustest 18. juuni 2011, kl 13.30
olen rimi pizzat ostnud, kuna eelistan ise paksemaid pizzasid süüa. rimi viineri pizza ei meeldi, aga kana ja seene oma on küll meeldinud, samas on palju kaalu andvaid puuvilju, mis eriti ei meeldi. maitse kohapealt nii palju, et kuna panen heinzi ketsupit paksu kihi peale, siis on parem maitse. ilma selleta on pisut lahja maitsega minu jaoks (meeldib rohkem selline äädikasema maitsega pitsa).
 
Pille 18. juuni 2011, kl 14.26
mulle väga meeldib rimi pizza. Kõige parem on kreeka pizza, kus peal oliivid ja feta...mmmm....

Rimi pizza on selle poolest prisma ja selverite omadest parem, et ta on alati värske. Nad vist valmistavadki seal väikese koguse pizzat korraga, nii et alati oleks värske, samas kui teistes poodides on pizza juba hommikul karpi pakitud ja kui sööma hakkad, on kõik kuiv.

lisaks muidugi näeb igaüks seda juustukogust, mis pizza peal on. Kaalule see kindlasti kasuks ei tule.

terve pizza võib seal vabalt oma kg kaaluda, kuna on päris palju asju peal. Põhi on küll õhuke ning mina pean alati noa ja kahvliga sööma, kuna põhi ei pea katte raskusele muidu vastu. Ma pole päris tükk aega enam ostnud seda,kuid mäletan, et veerand pizzat läks mul tavaliselt 20-25 krooni maksma, seega terve pizza peaks hinna järgi seal kilo ringis olema.

Võimalusel soovitan siiski pizzat kodus ise teha, tuleb kõige parem,
 
nn 18. juuni 2011, kl 14.44
Aitäh arvamusi jagamast, ma siis järgmine kord ostan prooviks :)
 
dfd 18. juuni 2011, kl 20.14
Pean ka mõne sõna siia juurde viskama.

Mina arvan, et rimi pizza on maitsvam, odavam, paksem ja veelkord maitsvam. Viineri oma viis lausa keele alla. Eelistan kindlasti mõnele pitsarestoranile. Soovitan !
 
jah 18. juuni 2011, kl 22.57
Mullegi meeldib Rimi pizza. Eelistan süüa kuumalt, seega tarbin selle kohe rimi kohvikus ära.
 
Nupzik 19. juuni 2011, kl 12.55
Rimis müüakse pizzat väiksemate tükkidena ka. Osta ja proovi. 1 eurost ei ole ju väga kahju ka pärast, kui ei meeldi...
 
--- 19. juuni 2011, kl 14.12
Söödav, aga ei midagi erilist. Tunduvalt parem näeb välja, kui tegelikult on.
 
em 19. juuni 2011, kl 19.58
see on maitsev ja väga. endale meeldib just selle paksu põhja pärast kuid kate tundub minu jaoks liiga rasvasena
 
jama 20. juuni 2011, kl 22.10
Mulle Rimi pizza ei meeldi. Jahtunud ja kuivanud plönn. Nagu Prismaski. Vähemalt õhtul ostes.
Nüüd ostan pizzat vaid Selverist.
 
millest üldse rääkida 21. juuni 2011, kl 10.33
Poepizza on enivei alla igausguse arvestuse, enamasti tõesti kuivanud saiakäkid.
 
pitsa 21. juuni 2011, kl 18.39
Mul ühtegi Rimi koduümbruses ei ole, aga Järve Selverist olen küll sooja pitsa "otse masinast" ostnud, ja väga hea on olnud.
Aga kuna koduläheduses on Peetri Pizza, siis seda oleme ka tihti ostnud.
 
a 29. juuni 2011, kl 11.27
Ma tean, see on maitse asi :) Ärge pekske seetõttu :)

Aga rimi (vms) pizzal ei ole küll õige pizzaga mingit seost. Kui siis ümmargune kuju. Mis õigetel pizzadel ei olegi niiväga ümmargune. Pärispizzas ei ole tõenäoliselt ühtegi sellist koostisainet, millest rimi ja muud sellised pizzad tehtud on. No vesi taigna segamiseks ehk :)

Ma ei tee kellegi matseeelistusi maha. Lihtsalt olen ise pikapeale jõudnud lähemale heale toidule (olen ju ise ka kunagi seda supermarketipizzat söönud, kust ma muidu teaks) ja soovitan ka teistel võimalusel hakata proovima õigeid asju. Tasub ära.

Ja viineripizza? wtf...
 
naine 29. juuni 2011, kl 13.02
A, aga mis need õiged koostisosad siis oleks? Äkki valgustad siin lollikesi. Pärispizzasse ei panda juustu, hakkliha, sibulat, tomatit...??
 
Kissu 01. juuli 2011, kl 11.45
olen poisi soovil vahepeal seda rimi pitsat söönud, aga ausalt hakkab paha kui on näha, kuidas see õlist ujub ja seda otseses mõttes. Pigem minna peetri pitsasse, hinnad on sama kallid, aga pitsa on vähemalt pitsaahjus tehtud ning ei uju õlist ja on maitsvam :)
 
pipi 08. september 2011, kl 21.16
olen söönud Rimi külmutatud pitsat ning natuke liiga maitsetu oli. kuumaleti pitsat pole kunagi ostnud ning vast ei osta ka, sest seal on tohutult E-sid sees.
 
söödik 09. september 2011, kl 11.43
Kõige paremad pitsad on üldse Pizza Americanas :D Niiiii head paksud. Nämmm...
Peetri Pizza pannipitsad on ka väga head.
 
Indrek23 31. detsember 2021, kl 13.49
Peetri pizza – jama. Minu meelest.

Aga muidugi odav. Kõige odavam pitsa – 60 krooni.

Mis teised arvavad.
 
Vanur 23. aprill 2022, kl 15.03
Rimi pizza on kohutav. See on ebatervislik, ära söö pizza.
 
to Vanur 24. aprill 2022, kl 01.03
just, üks õige Vanur peab lätsutama kamajahu, keedetud kooti ja pühapäeviti leivasuppi!
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!