Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Teki all
ei tea kas naisi üldse vaadata

m18 05. juuni 2011, kl 06.55
Mul peenis nagu viiner.Mehed saunas ikka naeravad,kas sa poiss sellega naistesse ülde julged minna,naised ajavad taga suurt ja jämedat nagu mauku.Öelge naised on see asi ikka on nii hull või mehed ajavad jama.

bm 05. juuni 2011, kl 07.18
Ära usu meeste juttu. Suur ja jäme teeb naistele haiget.

a 05. juuni 2011, kl 07.59
vaata mehi siis-anaaliks ongi väike parem;)

Cata 05. juuni 2011, kl 13.34
kuula jah igasuguste jobude arvamusi
pigem ma loobuks saunas käimisest kui naistes käimisest

Naine 06. juuni 2011, kl 22.12
noh, erekteerudes peenis suureneb nagunii. pealegi, kui sa oled alles 18, siis see võib veel ka kasvada, kui see sind lohutab:)

aga nagu siin eespool öeldi, väga suur on rõve ja teeb haiget.

Sa pead lihtsalt piisava väikese naise leidma:)

Tetra 06. juuni 2011, kl 22.20
Ei oska midagi täpsemat öelda, kui pole ise näinud. Teemaalgataja on süütu?

neiu 06. juuni 2011, kl 22.37
Ah ära põe,tõeliselt pisikeste omanikke on väga vähe.Tõenäoliselt pole sul häda midagi.

noh 09. juuni 2011, kl 20.20
mina olen kuulnud, et peab olema pikk ja jäme, naised ei tunnegi väikest viinerit

paras on 19-20 cm mis naisi ka rahuldab, alla selle peab kompenseerima rahakott

M40 09. juuni 2011, kl 21.21
19-20 cm ??? Kõik naised pole sellised l.tsid, kel aparaat suur nagu ämber, on ikka normaalseid ka. Pealegi sõltub palju ka mehest, kes selle viineri otsas.
Suur haamer ei tee kellestki veel seppa, oluline on meister, kes selle haamriga tööd oskab teha :)

Juku: 12. juuni 2011, kl 17.11
Kuidas siis seda seletada, kui naine on suuretillilise juurest läbi käinud ja kodus keskmist sõrme näitab? Kas siis tekib mehel tunne, et pliiats pudelis - või? Jutt või asi, suurus loeb väga palju

Oss: 12. juuni 2011, kl 17.15
Pole ühtegi naist,kes oma mehega rahul oleks, alati on naabrimees parem.

Jessika 12. juuni 2011, kl 18.12
Aga mõnikord ikka osutub ka siiski , et naabrimees polegi parem!

Oss: 12. juuni 2011, kl 21.24
Uskumatu, kuid nii see on. Naabrimees teab, naabrimees oskab, naabrimees tuleb alati appi - eriti torumees. Kõigil asi korras ja minnakse sirge seljaga uude homsesse. Vaielge, palju tahate, kuid nii see on ja jääbki, ei aita lukk ega taba:

Jessika 12. juuni 2011, kl 21.47
Ma isiklikult ei tunne küll ühtegi sellist unoversaalselt tublit naabrimeest,
ja majapidamistööde eest hoolitseb mul mees ise.

kismet 12. juuni 2011, kl 22.02
Mina olen kyll oma mehega rahul vot

nana 12. juuni 2011, kl 22.39
to noh
09. juuni 2011, kl 20.20
mina olen kuulnud, et peab olema pikk ja jäme, naised ei tunnegi väikest viinerit
paras on 19-20 cm mis naisi ka rahuldab, alla selle peab kompenseerima rahakott...

Valesti oled kuulnud......jäme võib veel olla, kuid pikk teeb haiget. Naise tupp on erutunud olekus keskmiselt 15 cm pikk!!! ....ja pikkus on otseselt seotud naise pikkusega.
Mida pikem naine, seda pikem tupp, mida lühem, seda lühem tupp. Tupe laius oleneb kas on sünnitanud või mitte ja lisaks on ka looduse poolt naiste tupe laiused erinevad, olenemata naise pikkusest.

Seega, otsi endale lühemat kasvu naine.....
Et aimu saada, kas su riist on ikka pliiats, siis pane kõigepealt möödud siia kirja:)

kle 12. juuni 2011, kl 23.58
Kuule teemaalgataja, sul pole lootuski, naised tahavad ikka korraliku toru enda sisse, tahvad sellist tunnet nagu midagi tuleks kurgust kohe üles ning pärast seksi oleks ikka kõik verine ning haavandeid täis, mis mõttel seksil muidu oleks.

Miisu 14. juuni 2011, kl 16.46
kle Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Kuule teemaalgataja, sul pole lootuski, naised tah
> avad ikka korraliku toru enda sisse, tahvad sellis
> t tunnet nagu midagi tuleks kurgust kohe üles ning
> pärast seksi oleks ikka kõik verine ning haavande
> id täis, mis mõttel seksil muidu oleks.

Mis asja sa räägid siin, mõttetu jutt minu arust nagu ! Ma ei tea suurt tahavad ainult l.tsid, nagu on öeldud. Kui naine ikka sind armastab, siis on savi mis riist sul on, peaasi, et süda on soe ja et armastad teda :)

?? 14. juuni 2011, kl 17.49
"Mul on 'micropenis', süda on lausa loomulikult soe, kui meeldid, aga sponsoriks hakata ma samuti ei soovi."> Mis kostaksid?

Jomo 03. september 2020, kl 21.54
Sellise makaroniga on aga ülihea tagumentsi susata.

Omoj 03. september 2020, kl 23.55
ΑbsoluutsеIt kõikidele nοrmaalsetele inimestele tеadaοlevalt οn igasugune рeеsеks permanentselt äärmiselt іIge, räраne ja tervіseοhtlik perνerssus, mіllega tegelevad ehk vaid üksikud, erіlіselt νäärаkаd pеrνаrіd ja seda eі saa muuta mitte mingіsuguste tοlеrаstіde muΙіn, olgu nad siis kаsνõі tеаdlаsed.:-)

Eesti meess 08. september 2020, kl 23.03
Mõtle naiste sõrmedele, siis mõtle oma peenisele, kas ikka on mikropeenis. Mehed saunas räägivad? Järelikult lollid mehed. Naisetele meeldib ka paks rahakott ning paks, suur peenis. Kliitoritki võid hõõruda liivapaberiga. Naise putš ongi venitamiseks, kuniks kulunud otsitakse neeger või suure riistaga, kes sobitub, sest ei pea suure emmiga midagi tegema venitab škutti ning rahul ollaksegi. Suurega võid kiirovitši lohvi toppida. Kõva peab olema. Pealgegi meil on ainult mõnulejad, tegelikult on hoopis lapse saamises. Loodi ikkagi selleks. Kuid inimese fantaasia teeb kõik, et mõnuleda. 10-15 sm teeb küll head. Otsi õige asend.

Naistevaatleja 18. detsember 2020, kl 23.48
ΑbsoluutsеIt kõikidele nοrmaalsetele inimestele tеadaοlevalt on pee ehk anus ja selle ümbrus puudutustundlik ja seksuaalselt erutav piirkond. Nii mõnigi laps saab naudingu puudutades oma kätega pee piirkonda. Ka suguühe võib toimuda pee kaudu. Pee hellitamine võib viia nii mehed kui ka naised orgasmini, kuid sugugi mitte kõikidele inimestele ei pruugi see olla vastuvõetav ja erutav kogemus. Peed võib hellitada sõrmede, keele, peenisega aga alati tuleks seda teha ettevaatlikult. Pee ümber on väline ümar sulgurlihas mida võib pingutada vastavalt oma tahtele. Pee sisemine ümar sulgurlihas ei allu tahtele. Pee aeglane avamine sõrmedega või siledapinnalise libestatud esemega võib lõdvestada sisese rõngaslihase nii, et suguti mahub peekanalisse. Peenis tunnetab peekanali pingutust samamoodi nagu tupe limaskesta puudutust. Рeeseksi puhul tuleb kasutada lisaks kondoomile ohtralt sekspoes või apteegis müügil olevat libestusvahendit, mis hoiab ära limaskesta vigastamise. Tähtis on teada, et рeeseksi kaudu võib nakatuda seksuaalsel teel levivatesse haigustesse, sealhulgas HIVi. Kondoomi kasutamine, seksuaalsete abivahendite kaitse ja puhtana hoidmine on väga olulised. Kui peenis viiakse kohe peale рeeseksi tuppe, tuleb enne seda vahetada kondoomi. Рeeseks nagu seksuaalvahekord üleüldse peaks olema mõlemapoolselt soovitud. Juhul kui tunnete pigem ebakindlust või koguni vastumeelsust ning ei ole valmis seda proovima, siis tasub seda alati selgelt partnerile ka öelda ning uurida partneri enda arvamust, kas tema oleks nõus kui talle tehtaks рeeseksi?

Vaatlevad Naised 19. detsember 2020, kl 01.22
ΑbsoluutsеIt kõikidele nοrmaalsetele inimestele tеadaοlevalt οn igasugune рeеsеks permanentselt äärmiselt іIge, räраne ja tervіseοhtlik perνerssus, mіllega tegelevad ehk vaid üksikud, erіlіselt νäärаkаd pеrνаrіd ja seda eі saa muuta mitte mingіsuguste tοlеrаstіde muΙіn, olgu nad siis kаsνõі tеаdlаsed.:-)
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!