Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Teki all
Seks prostituudiga?

Tiit 16. september 2011, kl 20.20
Ma tõesti ei tea, kes siin tegelikult keegi on, kuid suhelda ja vaielda saaks ka teemaväliselt. Kahju, kui hea teema point kaduma läheb, mingite vaidluste tõttu.

Arvi 16. september 2011, kl 20.20
Milleks mulle lits kui kodus oma naine ja lapsed?

x 16. september 2011, kl 21.09
Samune to T.K Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Kas see peab tähendama, et sinu konnasilmad on nee
> d, millel ma tallasin. Kui nii, siis ära võta isik
> likult, kuigi mul on see kama.

su konnasilmade pläma vaid suurendab inimeste arvamust, et sul pole peas kõik korras.

sunny 16. september 2011, kl 21.18
tõepoolest, mis puutuvad konnasilmad antud teemasse? mõni kohe on nii edev, et ise ei taipa teemast tuhkagi, aga ikka seletab ja õpetab.

to x 16. september 2011, kl 21.30
Kas sina oled T.K, pilu?
>> to sunny keda see Samune siin õpetanud on?? Küll, aga õnnestus tal, üks tema nimel jaburdanud tolgus paika panna, loodetavasti.:)

x 16. september 2011, kl 22.57
to x Kirjutas:
> Kas sina oled T.K, pilu?
> >> to sunny keda see
> Samune siin õpetanud on?? Küll, aga õnnestus tal,
> üks tema nimel jaburdanud tolgus paika panna, lood
> etavasti.:)

ma ei tea kes T.K on.
mulle tundub, et Samuse sugustest tühikargajatest on paljudel siiber.

kusjuures 16. september 2011, kl 23.25
samune mitte ainult ei karga, vaid ka lärmab, sõimab jq solvab!

to x 16. september 2011, kl 23.26
Kindlasti ka sinust, sinu peeseksi kõikjale toppimisest ja sinu 'avalikust infost', mida igaüks soovi korral isegi otsida oskaks ja mis ei pruugi suures osas tõene olla. Aga näib, et selline soov pole just eriti populaarne.:) Nii, et pada sõimab katelt, nagu mulle näib. Samune on üks kange mutt, lihtsalt, kes ei lase omale naljalt ära teha.:) Harjuge sellega, sest on kahtlane, et ta kuhugile kaob.

to kusjuures 16. september 2011, kl 23.34
Kui te Samust provotseerite, ju teil on seda lärmi vaja. Kui ta mõnda tolgust sõimab, kes tema nime all mingit tõbist lima ajab või kui teda ennast sõimati, siis on ju kõik õige.

sEESAMUNE 16. september 2011, kl 23.36
Isegi vanal ajal said inimesed väga hästi ilma igasuguse "avaliku infota" hakkama, ei jäänud mingid asjad sellepärast tegemata. Keegi võiks nüüd rääkida midagi teemal "prostituudid ja peeseks".

x 17. september 2011, kl 08.43
to x Kirjutas:
> Kindlasti ka sinust, sinu peeseksi kõikjale toppim
> isest ja sinu 'avalikust infost', mida igaüks soov
> i korral isegi otsida oskaks ja mis ei pruugi suur
> es osas tõene olla. Aga näib, et selline soov pole
> just eriti populaarne.:) Nii, et pada sõimab kate
> lt, nagu mulle näib. Samune on üks kange mutt, lih
> tsalt, kes ei lase omale naljalt ära teha.:) Harju
> ge sellega, sest on kahtlane, et ta kuhugile kaob.

ma pole kunagi, kuhugi peeseksi toppinud, ega ka ühtegi teemat algatanud. ma teen oma postitusi (vastuseks) VAID siis, kui Samune & co oma eelarvamustest kubisesevaid valesid levitavad, või teisi (neist erineva voodikäitumisega) inimesi sõimavad.

to x 17. september 2011, kl 09.46
Kuid need sinu vastused ongi ju provokatsioon!:( Kas nii ei saa, et las kumbki elab oma "tõe" otsas õnnelikult edasi? Nagunii te üksteisele midagi selgeks ei tee.

x 17. september 2011, kl 11.18
to x Kirjutas:
> Kuid need sinu vastused ongi ju provokatsioon!:( K
> as nii ei saa, et las kumbki elab oma "tõe" otsas
> õnnelikult edasi? Nagunii te üksteisele midagi sel
> geks ei tee.

mida ma provotseerin öeldes, et on inimesi kes naudivad pepuseksi ja on neid kes ei naudi, ning üks ei ole teisest parem?
ja seepeale kui eelarvamustes inimesed valetama hakkavad postitan siia arstide vastuseid, meedia astikleid, uuringuid jne.
kas midagi on valesti? sa ei saagi süüdimatult valetada? kahju küll.

to x 17. september 2011, kl 11.46
Postita mida iganes, seda ei peeta millekski ja/või ei loeta ja napakas jahumine ei kao ikkagi. Muide millal mina siin valetanud olen? Ma lihtsalt üritan lõpetada seda tühja läma tagumise augu ümber. Aga näib, et samuti tühi töö.:(

x 17. september 2011, kl 12.09
to x Kirjutas:
> Postita mida iganes, seda ei peeta millekski ja/võ
> i ei loeta ja napakas jahumine ei kao ikkagi. Muid
> e millal mina siin valetanud olen? Ma lihtsalt üri
> tan lõpetada seda tühja läma tagumise augu ümber.
> Aga näib, et samuti tühi töö.:(

mida sina muretsed, kas keegi mu copysid loeb või ei loe? need on vastukaaluks valedele ja sõimule ja nii jääbki.
see napakas jahumine toimubki siin sinu ja Samuse eesvõtmisel. tundub, et see pakub teile rahuldust.
kuidas sa üritad 'tühja läma tagumise augu ümber lõpetada? minu arust valad sa reaalse elu eitamisega, hoopis õli tulle.

to x 17. september 2011, kl 12.47
Ma ei arva, et kogu rahvas peaks sinu copyde peale, sind ja peeseksi, maast taevani, kiitma hakkama. Kas see pole mitte nõksa palju tahetud?? Muide, peeseks ei ole reaalne elu väga paljude jaoks, ega saagi selleks! Las igaüks elab oma reaalsuses. Miks see just ainult sind häirib, ma ei jaga??

x 17. september 2011, kl 13.19
to x Kirjutas:
> Ma ei arva, et kogu rahvas peaks sinu copyde peale
> , sind ja peeseksi, maast taevani, kiitma hakkama.
> Kas see pole mitte nõksa palju tahetud?? Muide, p
> eeseks ei ole reaalne elu väga paljude jaoks, ega
> saagi selleks! Las igaüks elab oma reaalsuses. Mik
> s see just ainult sind häirib, ma ei jaga??

mis kiitmisest sa räägid? minu copyd on vastuseks, eelarvamustele, valedele ja sõimule. ei pea kiitma, ei pea ka tegema.
normaalne inimene peaks tajuma, et tema käitumine ei pruugi ainuõige olla ja teisiti käituvate inimeste sõimamine on hale ja nõme tegevus.
kas ma olen kusagil väitnud, et peeseks on reaalne elu kõigi inimeste jaokr? ei ole. on inimesi kellele see meeldib ja vastupidi, ning kumbki pool pole teisest halvem. kahjuks ei suuda mõned siin sellest aru saada:(

to x 17. september 2011, kl 13.41
No hüva leili siis, kui sulle ei mahu hinge, et leidub inimesi, kes soovivadki oma tõdede ja "eelarvamustega" elada.
P.S. Minu arvates on kod. Samune kaugelt rohkem sõimu ära seedinud, kui ta ise sõimata jõudnuks.

x 17. september 2011, kl 14.33
to x Kirjutas:
> No hüva leili siis, kui sulle ei mahu hinge, et le
> idub inimesi, kes soovivadki oma tõdede ja "eelarv
> amustega" elada.
> P.S. Minu arvates on kod. Samu
> ne kaugelt rohkem sõimu ära seedinud, kui ta ise s
> õimata jõudnuks.

nende inimeste 'oma tõde' on kahjuks vastuolus tegelikkusega. kogu avalik info keerab nende väited pea peale. miks Samune & Co ei suuda taluda, et maailmas on palju inimesi, kelle sekskäitumine erineb nende omast. mis pime viha neil nende inimeste vastu on. kogu avalik info näitab ju üheselt, et anaalseks on normaalne ja levinud seksiviis heterote hulgas. ma ei saa aru, miks see fakt mõnda inimest segab?

to x 17. september 2011, kl 15.04
See on tema nõrkus, ma arvan ja sinu pakutud 'avalikust infost' ei pruugigi suur osa kuigi tõene olla. Aga sinu nõrkus on see õnnetu peeseks. Kui mingit tegevust peetakse ebanormaalseks, ei tähenda see, et selle tegija on automaatselt ebanormaalne. Seda vahet ikka teed? Nt. Ma ei arva, et sina oled ebanormaalne, kuid peeseksi pean kõigis ilmingutes ebanormaalseks. Kas sedasi mõelda ja see mõte avalikus ruumis välja öelda, on minu konstitutsiooni-
line õigus?? Minu teada on! Kõigil on! Ka Samune & Co.-l on!

x 17. september 2011, kl 20.22
to x Kirjutas:
> See on tema nõrkus, ma arvan ja sinu pakutud 'aval
> ikust infost' ei pruugigi suur osa kuigi tõene oll
> a. Aga sinu nõrkus on see õnnetu peeseks. Kui ming
> it tegevust peetakse ebanormaalseks, ei tähenda se
> e, et selle tegija on automaatselt ebanormaalne. S
> eda vahet ikka teed? Nt. Ma ei arva, et sina oled
> ebanormaalne, kuid peeseksi pean kõigis ilmingutes
> ebanormaalseks. Kas sedasi mõelda ja see mõte ava
> likus ruumis välja öelda, on minu konstitutsiooni-
>
> line õigus?? Minu teada on! Kõigil on! Ka Samu
> ne & Co.-l on!

aga kes peab peeseksi ebanormaalseks? sina ja veel mõned friigid.
näiteks meie noortele õpetatakse, riigi toel, et tegu on mõnu pakkuva ja tavapärase seksiviisiga, sama räägivad meedia artiklid ja arstid.
igasugune tõsiseltvõetav info peeseksi ebanormaalsusest ju puudub.
vaid üksikud anonüümsed netikommarid arvavad, et tegu on millegi ebanormaalsega.
ja nii ongi.

Ö 17. september 2011, kl 21.09
Koolinoortele õpetatakse? Kes see haridusminister on õieti praegu? iGAL POOL MUJAL MAAILMAS KA ÕPETETAKSE V?

to x 17. september 2011, kl 21.09
Arvan ja jäängi arvama. See ei tohiks sind mitte kuidagi häirida, mida keegi arvab, nagu sa ka väitnud oled. Mingi suvaline info asja ei muuda. Mind, näiteks, ei häiri kopka eestki, et sina teisiti arvad.

x 17. september 2011, kl 23.32
to x Kirjutas:
> Arvan ja jäängi arvama. See ei tohiks sind mitte k
> uidagi häirida, mida keegi arvab, nagu sa ka väitn
> ud oled. Mingi suvaline info asja ei muuda. Mind,
> näiteks, ei häiri kopka eestki, et sina teisiti ar
> vad.

ok, mina arvan ja jäängi arvama, et sina oled ebanormaalne. see ei tohiks sind kuidagi häirida. sul puudub ja vähingi info, mis vastupidist tõestaks. mingi suvaline info ju asja ei muudaks. nii, et head ööd, ebanormaalne pervo,... vist oled homo ka, ...aga see ju ka sind ei häiri!

to x 18. september 2011, kl 01.06
Loodetavasti oli selline su viimane "argument".:D

Ronadelle di Ormelle 18. september 2011, kl 01.39
Loodetavasti hakatakse varsti meie koolinoortele õpetama
seksi nautimist, ka prostituutide ja homodega.

kusjuures 18. september 2011, kl 09.00
homoaktivistid käivad koolides homoseksuaalsuse teemalisi loenguid pidamas ja koolilaste küsimusteld vastamas.

x 18. september 2011, kl 09.31
to x Kirjutas:
> Loodetavasti oli selline su viimane "argument".:D

et sa oled siis nõus mu väitega, et oled ebanormaalne ja homo veel takkaotsa?:)

to x 18. september 2011, kl 10.48
See on sinu õigus nii arvata. Teen ettepaneku see kasutu jora lõpetada?

Ehhee! 18. september 2011, kl 11.06
Sa väidad siis, et homosid kutsutakse koolidesse loenguid pidama. Kutsumata tõstaks turva selle tüübi lihtsalt uksetaha. Kuna õpilased peaksid seda jahumist nö. omast ajast kuulama, oleks huvitav teada, palju neid vabu kõrvu ka leidub?:D
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!