Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Teki all
Seks prostituudiga?
 
Ehhee! 18. september 2011, kl 11.08
Viimane oli
09.00-le
 
Marko 19. september 2011, kl 20.53
Mine portaal iha.ee ja sealt saad tavalisi koduperenaisi ning päris noori koolitüdrukuid 50 eur. On odavamaid ja ka kalleimaid.
 
seltsidaam 21. september 2011, kl 00.19
Kui teie juttu lugeda,siis jääbki mulje,et parem on ainult meestele selle raha eest seltskonda pakkuda,mitte sexi ega midagi muud,sest kui midagi muud saavad,siis pole enam huvitav või???
 
õpilane 21. september 2011, kl 00.30
Ja nende neidude suhtes ei ole see ju aus kui osad neiud,kes prostituudid ei ole aga otsivad püsi sponsorit kuna pole huvitatud erinevatega sexima.Siis tuleb mingi mehe näss ja lubab püsi sponsoriks olla kuid tegelikult mõtleb juba järgmisele ringile.Alatud võtted,teil.
 
õpetajanna 21. september 2011, kl 00.48
just. alatud võtted ja viletsa vändaga jobumehed, kes ei suuda oma naisel märjaks ajada. topivad odavaid tuimasid äralagastatud prostiaukusid ja kujutavad ette, et on kõvad tegijad.
kakakotid, mitte mehed. olete üldse kunagi mõne naise orgasmini suutnud viia??
 
kakakotid 21. september 2011, kl 09.56
õpetajanna
21. september 2011, kl 00.48

su iq on kahekohaline
 
õpilane 21. september 2011, kl 10.01
mitme mehega on õpetajanna saanud orgasmi?
 
õpilasele 21. september 2011, kl 10.14
"Ja nende neidude suhtes ei ole see ju aus kui osad neiud,kes prostituudid ei ole aga otsivad püsi sponsorit kuna pole huvitatud erinevatega sexima"

Sinu jutus on loogikaviga: neiud kes otsivad ainult ühte sponsorit, on samasugused prostituudid, kui need, kes paljudega magavad. Nad on lihtsalt ühe-kliendi prostituudid.
 
kakarott 21. september 2011, kl 10.58
ei imestaks sugugi, kui ilmneb, et õpetajanna ise on mõne võluva noormehe sponsor.
 
õpetajanna 21. september 2011, kl 11.02
kas naise eeldatavalt madal IQ oleks n-ö vabanduseks kobakäpp-tuimnühkuritele meestele, kes ei ole võimelised naisel märjakski ajama? rääkimata orgasmiviimisest...
ilmselt küll.
abielumehed, kellele naine kodus kätte ei anna- lihtsaim variant on muidugi tuimalt proste panna. kepil rahamaik juures ja hullemal juhul viite oma naisele hivi või tripperi ka kingiks. nauding missugune:p

õpilane,
hea küsimus. 70-st mehest ainult VIIS on suutnud mind orgasmini viia. nendest viiest kaks olid välismaalased...
ja kaks mu elukaaslased.
see ütleb paljugi meeste voodiosavuse kohta. oskamatuse kohta, pigem.
 
aram 21. september 2011, kl 12.36
õpetajanna, väga tore, olen südamest tänulik Su õppetunni eest,
kuigi enda arvates oskan ka veidi neid mänge,
aga kunagi ei ole paha oma oskusi täiendada,
ja olen meelitatud, kui annad võimaluse Su mõna salasoovi aidata Sul ellu viia:)))
Sinu alandlik õpilane
 
Naine 21. september 2011, kl 13.21
Sorry et vahele segan meeste juttule, aga pisike soovitus : enne kui võtate proste, minge oma naise juurde ja öelge: KUI MEHELE PIISAVALT EI ANTA-SIIS HAKKAB TA KÕRVALT PANEMA. Reeglina 50% naisi hakkavad muutma ennast, ja ülejäänu 50%- pole hullu, see eest süümekaid pole- te ju hoiatasite ette ;) Edu
 
Orgasmimäed 21. september 2011, kl 13.27
Äkki tõesti kui mehed poleks nii egoistlikud voodis, ja pakuksid naisele orgasmi, siis naistl oleks ka seksisoov suurem, siis poleks kodus probleeme. Olen nõus et 100 mehest tõesti hoolivad naise orgasmist ainult 1-2. Muidugi selle peale kõik siin olevad mehed hakkavad karjuma et nad suudavad- sitta te suudate, see et naine teeskleb et teid mitte kurvastada ja et te meesteks ennast tunneksite-see pole orgasm. Te võite siin end uhkeks teha ja eputada et suudate, võite mulle valetada aga endale siiski ei suuda. Olge endaga ausad, ja mõelge järele, äkki oleks paras aeg muutuda?
 
n24 21. september 2011, kl 14.23
Oh, millist statistikat mõni suudab teha. Ainult 1-2 meest sajast suudab orgasmini viia. irw. Kui palju teil neid mehi siis selga on roninud, et sellist statistikat teha? Või oletegi need samad prostituudid?
Rõvedad on sellised naised, kes ringihooravad ja mehi sõimavad. Äkki vaataks enne peeglisse ja mõtleks natukene. Kas või sellele, et praktiliselt ükski inimene ei suuda teist inimest esimesel korral maksimaalselt rahuldada. Eriti mehed naisi. Ja kui te ise ei oska mehi juhendada, siis mis hiromanti te mehest tahate? A muidugi võtke järgmine ja veel parem, kui see on välismaa mees :)
Muidu võiks ju teiesuguste pärast olla ükskõik, kuid te viite ju kõigi naiste mainet alla ja seepärast ei suutnud ma vait jääda.
 
to n24 21. september 2011, kl 15.11
No selle peale ma lootsingi et tuleb palju vihaseid mehi välja keda tegin maha. Ei, kõik 100 ei ole mul läbiproovitud.MA ei räägigi nendest meestest kes omavad soovi rahuldada naist, kelle jaoks pakkub see huvi, vaid nendest kes tahavad kohe sisse panna ja end ära rahuldada ja ei taha naisega tegeleda. Need mehed arvavad et naine ise ennast erutma peab. Nendel meestel ei mahu pähegi et ka naine vajab eelmängu.Ma arvan et esimese seksiga juhendamine ei ole eriti mõtekas, loogilised asjad nagu silitamine, suudlemine, kliitori stimuleerimine on loogiline ja peab iga mees teadma. Mõni arvab et kui ta topib paar näpu kuivalt sisse naisele paar korda siis ongi valmis. Iga mees peab aru saama et naist peab märjaks ajama- see on tunnus et ta on erutatud ja valmis seksiks!
 
to õpetajanna 22. september 2011, kl 21.44
Kas sa pole kuulnud midagi asjast nagu kondoom?Naljakas lugeda,kuidas räägid,et mees peab imeasju suutma.Naisena ütlen,et märjaks minemine ja orgasm sõltub kõige rohkem ikka naisest endast.Kui palju naine ise valmis on.Imelik inimene oled.
 
to Orgasmimäed 22. september 2011, kl 21.54
Mis orgasmidest sa räägid,kui suur osa naisi nagunii vaginaalseid orgasme nagunii ei saa.Kas mehed peavad sooritama võimatut?Oletame,et mees üritab igatepidi naist orgasmi viia,aga naine nagunii ei ole võimeline saama.Kas mees peab end ära nikastama asja pärast,mida nii või naa ei juhtu.Siis jälle naistel uus häda:liiga pikale läheb...
 
to Orgasmimäed 22. september 2011, kl 21.59
Naine teeskleb ikka rohkem enda pärast ja et meest kinni hoida.Ja ka siis,kui ta vahekorras orgasme ei saagi.Pingutagu mees palju tahab.
 
mees 22. september 2011, kl 22.01
to opetajanna
naised saavad siis orgasmi, kui mehel on palju raha
 
naine 22. september 2011, kl 22.10
Olen ise ka naine,mitte vihane mees.Orgasmimäed on kohe selline frukt naine.Tahaks teda kohe oma silmaga näha.Jube sõjakas.Kohe eriline kuju.
 
Juustune poiss 25. november 2019, kl 14.54
sa mõtlesid cm, mitte tolle?
 
Aspijunnist pisikest рііdrіt häirb kõik tema vâärveendumusi naeruvääristav 25. november 2019, kl 16.11
to x Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Ma ei arva, et kogu rahvas peaks sinu copyde peale
> , sind ja рeesеksi, maast taevani, kiitma hakkama.
> Kas see pole mitte nõksa palju tahetud?? Muide, р
> eesеks ei ole reaalne elu väga paljude jaoks, ega
> saagi selleks! Las igaüks elab oma reaalsuses. Mik
> s see just ainult sind häirib, ma ei jaga??

ΑbsoluutsеIt kõikidele nοrmaalsetele inimestele tеadaοlevalt οngi igasugune рeеsеks äärmiselt іIge, räраne ja tervіseοhtlik perνerssus, mіllega tegelevad ehk vaid üksikud, erіlіselt νäärаkаd pеrνаrіd ja seda eі saa muuta mitte mingіsuguste tοlеrаstіde muΙіn, olgu nad siis kаsνõі tеаdlаsed.:-)
 
Teadaolevalt ΑbsoluutsеIt nοrmaalne inimene 25. november 2019, kl 19.22
kaebab õiguskantslerile, NATO peakontorisse, haridusmini ja tont teab veel kuhu
pisikeste piidrite peale. Ütle ka mis sealt vastati?
Ok, võib ju mõista aga mis vastust oli lootust saada
autoregistri keskusest? Käigukangi nupp tundub tagumikule liiga lähedal?
Absoluutselt normaalne inimene piketeerib oma loosungiga ulaka kaunitari poe ees
aga ei veendu, et pood kolis kõrvaltänavasse.
 
Hälvikud pole normaalsed 25. november 2019, kl 19.44
ΑbsoluutsеIt kõikidele nοrmaalsetele inimestele tеadaοlevalt οn igasugune рeеsеks äärmiselt іIge, räраne ja tervіseοhtlik perνerssus, mіllega tegelevad ehk vaid üksikud, erіlіselt νäärаkаd pеrνаrіd ja seda eі saa muuta mitte mingіsuguste tοlеrаstіde muΙіn, olgu nad siis kаsνõі tеаdlаsed.:-)
 
Eelmisele hälvikule 25. november 2019, kl 21.52
Ja mis sa arvad, miks prostide juures anaal on 2x kallim kui nn tavateenus? Ikka sellepärast, et saadav mõnu on 2x suurem. Lihtne.
 
Hälvikutest rääkides 25. november 2019, kl 21.59
Ainult hälvikud ei tunnista, et absoluutsеIt kõikidele nοrmaalsetele inimestele tеadaοlevalt οn igasugune рeеsеks äärmiselt *іIge, räраne ja tervіseοhtlik perνerssus, mіllega tegelevad ehk vaid üksikud, erіlіselt νäärаkаd pеrνаrіd ja seda eі saa muuta mitte mingіsuguste tοlеrаstіde muΙіn, olgu nad siis kаsνõі tеаdlаsed.:-)
PS. Kui tunnistaks, saaks hälvikud seda mõnelt müüdavalt hοοralt vist vähemalt poole odavamalt.:-)
 
Juba sa oledki platsis! 25. november 2019, kl 22.00
Absoluutselt kõikidele normaalsetele inimestele blablablabla...
Aga eelmisel postitajal soovitaks kiiremas korras otsida jupp voolikut, pista üks ots suhu ja teine tagumikku ning lasta korralik kärts peeru. See peaks jälle mõneks ajaks pea selgeks lööma.
 
Platskaart 25. november 2019, kl 22.06
Ju sa omast käest ära tead, mis su tillukesse pedeajju korraks selgust toob. Aga absoluutsеIt kõikidele nοrmaalsetele inimestele tеadaοlevalt οn igasugune рeеsеks jätkuvalt äärmiselt іIge, räраne ja tervіseοhtlik perνerssus, mіllega tegelevad ehk vaid üksikud, erіlіselt νäärаkаd pеrνаrіd ja seda eі saa muuta mitte mingіsuguste tοlеrаstіde muΙіn, olgu nad siis kаsνõі tеаdlаsed.:-)
 
Maadam X 16. märts 2020, kl 21.49
_________

___ __ _________?

_____ ___ ____ __ _____ ______ __ _______________ __ ____________ ______ ________. ___ ______ ____ ____ ________ __________ ___ ______ ______ _________. __ _______ ____ _______ ______ _____. ______ ___________ ____ ____ ___ _____ ___ __ ______ _________, ____ ______ _____ _________ __________ __ ______ ___ ____ ___________ __ ______ _______. _______ ____ _________ _______, _____, _________ ___ _____ ______ ____ ____ ______________. ______ _____ __ ______ ____ ___________ ____ ____ _________ _________ ___ _______. ______ ________ ____ ___________ __ ____ _______. ______ _______ _______ _________ ___ _______________ __________ _______ ____ __________ ______ ____________ ___, __ ______ _____ ______________. ______ ________ ___________ _________ _________ ____ ____ __________ _________. __________ _____ _____ ________ ______ __________ _______ ________ ___ ________ ______ ______ ________________, ___ _____ ___ __________ ___________. ______ __ _____, __ __________ _____ ____ ________ ___________ ____ ___________ ___________, __________ ____. ________ __________, ____________ ____________ ______ __ _______ ________ __ ____ ________. ___ ______ _______ ____ _____ __________ _____, _____ ____ ____ ________ ________. _________ ____ ________________ ________ _____ _____ ______________ ________. _____ ___ _______ _____ ___________ ___ ______ _____________ ____ __ ___ ______ ____ ________, ____ _____ ____ _____ _______ __________ __ _____ ____ ______ ________ ____ ________, ___ ____ _____ ____ ___ _____ _______ __________?
 
Sir XXL 16. märts 2020, kl 22.42
ΑbsoluutsеIt kõikidele nοrmaalsetele inimestele tеadaοlevalt οn igasugune рeеsеks äärmiselt іIge, räраne ja tervіseοhtlik perνerssus, mіllega tegelevad ehk vaid üksikud, erіlіselt νäärаkаd pеrνаrіd ja seda eі saa muuta mitte mingіsuguste tοlеrаstіde muΙіn, olgu nad siis kаsνõі tеаdlаsed.:-)
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!