Teki all
Seks prostituudiga?

Muhkel 15. september 2011, kl 22.10
Ehk valgustate, kellel kogemust. Kuidas oli, palju maksis, kas pärast süümekaid oli, kas naine oli ilus, kas läheksite veel kunagi?

jeeee ta on 15. september 2011, kl 22.26
oleneb, mida selle all mõelda

- tahad korraks lasta suhu võtta ja odavalt, siis mine passi Sõle tänaval sünnitusmaja kandis - 25-30 EUR peaks taskus olemas

- tahad erootilise massashiga, siis võta kuulutused lahti - hinnad on erinevad 30-60 EUR-tsi

- tahad kvaliteetseksi, siis saab eliit bordukast 100 EUR-i eest umbes (saad taksojuhtide käest infi)

Kõigil juhtudel on kõik (g)karanteeritud...süümekad, ilu, kordus ja valgustustatus

Xenia 15. september 2011, kl 22.29
Mille pärast teil olid süümekad?

m 15. september 2011, kl 22.58
kus oleks kvaliteetlitse vanus minimaalne ja enne saaks kontrollida kvaliteeti. 50 a vene litsid ei käi kuhugi

16-18 eesti naisi?

x 15. september 2011, kl 23.03
mis kvaliteeti sa kits taga ajad siin, kontrolli oma mõistust kõigepealt paldiski maanteel.

m 15. september 2011, kl 23.05
Mis 30end,bensujaamas küsis 5e suuseksi eest,ise nägi kena välja.

to pilu 15. september 2011, kl 23.14
Ma olen ka anaalseksi salaaustaja! Mis mul meelel, see keelel! :DD

Samune 15. september 2011, kl 23.33
Tegelikult saan ma endaga väga hästi läbi! Krt! See peeseks polegi nii hull kui kartsin! Nüüd naudin väga. Tehke järgi, või makske kinni!:D

Samune 15. september 2011, kl 23.36
Kui mulle on peeseks meeldima hakanud, kas ma olen siis homo?

m 15. september 2011, kl 23.36
samune kui saad mu karvase 10 tollise riista perss.e, niutsud mõnust :)

Samune to m 15. september 2011, kl 23.37
Mulle sobib! IRW!!! Kus kohtume?:D

Samune 15. september 2011, kl 23.55
Ei noh, üks on nõksa palju "kommi" söönd.:D

arvamus 16. september 2011, kl 00.11
pilu on täitsa ärapilustunud, aga see näitab, et Samune on pilu munad kõvasti pihku võtnud...irw

M51 16. september 2011, kl 00.32
Küsimus oli konkreetne aga edasine arutlu käib ainult päaku ümber ?! Fuuuu .... prrrrr

Küsimuse püstatajale:
Mingid vastused analoogsest rubriigist, mis siin naabruses kohe olemas.
Kui oma kogemusi jagada siis ...
süümekad olid ehk kunagi ammu, kui esimest korda lõbumajas käisin, sest naiselt sain parimal juhul (!) korra nädalas.

Hiljem pole mingeid süümekaid tundnud. Süümekas olid, kui vahepeal armukestega jamasin. See arnukeste värk on tõeliselt tüütav - mobiili pead naise eest varjama, igasugu lugusid tuleb välja möelda ... ja lõppude lõpuks muutuvad need armukesed sama kapriisseteks kui su om naine.

Asja tipp oli see kui üks armuke lõpuks ka pipardama hakkas ja küõsisin, et mis siis lahti, .... vastus oli et ... kulla mees ... see on ju ainult alguses nii (st saad keppi igas asendis, igal ajal, igas kohas jne) Lõpuks on ikka nii, et ei sobi see, teine ega kolmas vriant.

Ja siis tuleb päev, kus armuke küsib, et miks sa pühade ajala minuga ei ole jne Sõnaga, targem on sellest asjast loobuda. Keppi aga tahaks ja kodus ei anta... nii ma prostideni jõudsingi ja ei kahetse.

Mis hinna eest ja kus? Loe kuulutusi. Sõltub ka vanusest, mina nooremaid kui 35 ei pane tähelegi.
Samas, kui kuulutses on 30a, siis pane 5-10 aastat juurde. kes kuulutab 40, see tõenäoliselt on juba 50 või 50+.

Samas, need vanemadleedid on palju asjalikumad ki ikka keppi tahad.
Kui noort liha tahad,siis võid ju ka need 20+ valida, kuid üldjuhul need ei oska midagi.

Hinnaklass? vanemad tädid küsivad 30-40, nooremad 50-60€

Sealjuures paljudel on 30min taks, näiteks nii: tund 60, pool tundi 40. Võta alustuseks pool tundi, sest makstes tunni eest võid kindel olla, et 35-ndal minutil on pauk lahti ja sulle antaks viisakalt võimalus duši alla minna,

Üldiselt aga maitse küsimus. Tahad õiget ja head leida, pead ikka kondama ja otsima. Ehk siis investeerima. Lõpuks leiad 2-3 tükki ja nendega ajadki asja edasi.

NB! arvestama aga peab sellega, et ka prost on naine ja kui liiga palju ühesse kiindud, siis oled sama probleemi ees kui armukesega.

Minu soovitus: vali endale 2-3 välja, askelda nendega kuid ära ühegi nende juures käi liiga tihti järjest.

N22 16. september 2011, kl 00.57
Kummaline mees- nagu mingi sultan oled? Sa suhtled nendega, räägid juttu ka? Pihid oma abielu probleeme?

Samune 16. september 2011, kl 01.17
Ma siin vaagisin seda asja ivake. Kod.-ud 'm' ja 'x' läksid kraaklema, mingil hetkel tuli 'm'-le meelde, et 'x'=pilu. (Kuigi see 'x' ei ole pilu.) No ja otsustas talle 'Samusega' lajatada. Siis ilmus keegi 'to pilu' (kes ei ole mina) ja õige pilu kukkus segast peksma. Kuidas mina naisterahvana, üldse saaksin litsi panemisest kribada? Minu eelnevad on: eile kl. 23.18, 23.28 ja 23.55. Ja ma ei esine siin, Naistekas, mitme nime all!:)

lind 16. september 2011, kl 03.17
äge psühh oled ...midagi nii jaburat annab välja mõelda ...naeran end ribadeks ...ööd:D

kle Samune 16. september 2011, kl 07.38
sa oled siin üks paras naljanumber :)))
kas sul on isiksuse kahestumine? otsusta ära, mida sa tahad :DDD

Антон 16. september 2011, kl 09.34
Ma ei tea, misjaoks te nii kalleid proste võtate.
Saab ka odavamalt ja päris hea kvaliteediga, lihtsalt peab valima.
Süümekad olid algul, pärast mitte. Millest peaks süümekad tekkima, kui abielumees käib prosti juures? Ehk peaks naisel süümekad tekkima... Sealt käisin saamas asju, mida kodunt ei saanud, pärast ka lihtsalt uudishimust. Eelistasin kuulutusi, kus oli ka meiliaadress, siis sai paar sõna enne vahetada, asjas kokku leppida ja sai aru, kui teisel pool on mingi poolearune (sellistest tuli eemale hoida)
Juhtus ka väga kenasid, edasi nendega tegeleda ei soovinud, kuna üks kindel reegel oli - võtta iga kord uus.

Samune to 07.38 16. september 2011, kl 10.26
Minu isiksus on jätkuvalt ühes tükis. Ainult et ühel teataval fruktil on akuutne Samusefoobia, mis tal juba krooniliseks kisub.:DDD Sellest ka tema
liba-Samusega siputamine siin.:(((

Vaatleja. 16. september 2011, kl 10.37
Sa Samune, ära keeruta, ...see et oled pooletoobine on kõigil ammu selge. Saa normaalseks...

to vaatleja 16. september 2011, kl 11.37
Sa vaatled reeglina asju valest otsast - tagant! Et kah mingi kiiks küljes vä?:D See oinas on ennegi ennast Samuse pähe pakkund. Ise kääksub, et tema naisterahvana siin ei esine! Irw!!

x 16. september 2011, kl 11.41
to vaatleja Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Sa vaatled reeglina asju valest otsast - tagant! E
> t kah mingi kiiks küljes vä?:D See oinas on ennegi
> ennast Samuse pähe pakkund. Ise kääksub, et tema
> naisterahvana siin ei esine! Irw!!

arvan, et vaatleja vaatab asju nagu õige mees ikka, nii eet, kui ka tagant:) Kui mind pead silmas, siis mina pole Samusena esinenud :)

Samune 16. september 2011, kl 12.36
Jumal on anaalseksi asemel korraliku sitahäda välja mõelnud. Väga mõnus on vastupidi. Minu naine ka ei olnud algul päri, aga kui sai nii head ja pehmet sooja siis oli armastusel hoopis uus maitse. Nii mõnus sita maitse. Soovi korral võib maitsestada sibula, küüslaugu või maasikamoosiga. Eksperimenteerige ja saavutate uue sügavuse. eesti nokia.
Olete ikka täitsa arenematud matsid alles, kui seda proovinud pole. Algul ikka ettevaatlikult ja näpuga.

to vaatleja 16. september 2011, kl 12.47
Samune ei saakski tõstatatud teemal sõna võtta, kuna on naisterahvas, aga mingi idikani selline asi lihtsalt ei jõudnud. Pooletoobiseks peavad Samust vaid mõned peeseksi pooldajatest. Olen kindel, et ka vastupidi!:)
NB! Samune võttis sõna alles siis, kui tema nimega libatsema hakati. Nii, et sina 'vaatleja' 'vaatle peeglit läikiva külje poolt, seal ootabki sind üks pooletoobine.:)

nuimui 16. september 2011, kl 14.21
Mina olen iha.ee-st otsinud.
Pärast on süümekad ikka, aga siiski vaimsele tervisele on parem. Asi on selles, et muidu hakkab hoopis katus sõitma ja tekib tahtmine ei tea keda veel rajalt maha võtta ja pärast mingeid skandaale tekitada.
Leidub ka ilusaid, kelle juurde tahaks veel minna.

Tiit 16. september 2011, kl 17.08
Miks on kõik teemad tarvis paaril idioodil ära solkida? Eriti paistavad silma mingi Samune, pilu ja veel paar ahvi. Olge kenad, rahuldage ennast kuskil mujal.

Samune to Tiit 16. september 2011, kl 17.50
Kas enesekaitse mingi purjakil pätaka vastu on keelatud?? Pane tähele, et nii mina (kuna ei valda teemat), kui ka see kretiin polnud teemas. Ka 12.36 on viimase postitus, mitte minu. Põngerja tase, mis teed.

T.K Samusele 16. september 2011, kl 19.51
Ühes asjas on pilul absoluutne õigus: Sa oled debiilik.
Muud asjad sõltuvad, kes ja kuidas.

Samune to T.K 16. september 2011, kl 20.05
Kas see peab tähendama, et sinu konnasilmad on need, millel ma tallasin. Kui nii, siis ära võta isiklikult, kuigi mul on see kama.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!