Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Teki all
Mida kujutavad endast erinevad orgasmid?
 
Lihtne võrdlustabel 14. detsember 2017, kl 13.28
Kliitori orgasm = jalavägi
Vaginaalne orgasm = ratsavägi
Anaalne orgasm = raskekahurvägi
 
Sirts-särts 14. detsember 2017, kl 15.09
Sain esimese mehega vaginaalset iga kord ilma ühegi mõtte või pingutuseta. Teise ega kolmandaga mitte. Kui neid võrrelda, siis kellelgi pole varustus ülimalt erinev, ikka normaalne ja kujuteldavasti keskmine ja väga tore ja hea.

Aga esimene mees tahtis mind igas mõttes, hoidis ja hindas väga. Hoolitses mu eest kui lapse eest, nii parimal moel (mitte majanduslikku mõtlen...olime vaesed üliõpilased, ja siis juba oskas tema teise eest hoolitseda nagu ülimalt kogemustega inimene). Ehk siis tahan ütelda, et tundsin end temaga ülimalt turvaliselt ja maksimum hästi ja väga-väga tahetud absoluutselt igas mõttes. Ja arvan, et seegi mõjutab, sest see oli esimese ja teise mehe suurim erinevus.
(kui nüüd keegi tahab torkida, et miks me siis lahku läksime. vastan ruttu ära, et minu süül).

Teise asjana polnud mul siis veel peas ka miljon mõtet, hirmu, muret ehk seda maailma muret polnud veel turjal.

Eks asjandused peavad ka sobima. Teisega meil sobisid ka hästi, aga peas oli temaga ainult mured, olin ebakindel suhte osas. Hoolimata sellest, et ta oli väga meeleline ja õrn ei saanud ma kunagi vaginaalset (kliitoriga sain, kui ta tegi), ja olin talle justkui lukus vms. Ise tunnetan, et peab nagu lubama seda juhtuda, siis tuleb, aga selleks peab nagu ülimalt lähedane olema ja hästi tundma.

Neid erinevusi olen mõelnud, et mis neil meestel erinevat oli, et ühega sain ja teisega mitte. Minul on kogemus, et kui mees loob niisuguse päris suure ja turvalise mulli, siis on voodielu teistsugune. Ja seetõttu täna ka räägitakse, et enamus naisi ei saagivaginaalset- aga elu on nii pragmaatiline ja füüsiline nühkimine ja mingi lingam-massaaz, aga minu kogemus ütleb, et see mehaaniline nühkimine üksi ei tee asja ära).

Need on väga erinevad, mõlemad on head, aga väga-väga erinevad. Minu jaoks oli vaginaalne kordi parem ja suurem ja võimsam, aga ma ei mäleta seda enam kahjuks. Muud ei oska ka mõelda, sest kui olime nii noored, ei teinud esimese kaaslasega veeranditki neid trikke, millest siin räägitakse (polnud õrna aimugi). Tegime tunde järgi ja sai nii super.
 
Tõsi mis tõsi! 17. detsember 2018, kl 20.36
Vanessa Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Noh kui võrrelda intensiivsust ja naudingut, siis:
>
> oraalne - jalavägi
> vaginaalne - kahurvägi
> > anaalne - raskekahurvägi

Lausa 500%
 
Tõeseim tõsi! 17. detsember 2018, kl 21.20
ΑbsoluutsеIt kõikidele nοrmaalsetele inimestele tеadaοlevalt οn igasugune рeеsеks äärmiselt іIge, räраne ja tervіseοhtlik perνerssus, mіllega tegelevad ehk vaid üksikud, erіlіselt νäärаkаd pеrνаrіd ja seda eі saa muuta mitte mingіsuguste tοlеrаstіde muΙіn, olgu nad siis kаsνõі tеаdlаsed.:-)
Lausa 501%
 
Jõuluvana Olaf 17. detsember 2018, kl 22.01
Sirtsudel ei ole mõtet siin filosofeerida. Vaseliinijukud keeravad nagunii kogu teema pasarisse.
 
ΤgІt.® 17. detsember 2018, kl 23.33
ΑbsoluutsеIt kõikidele nοrmaalsetele inimestele tеadaοlevalt οngi igasugune рeеsеks äärmiselt іIge, räраne ja tervіseοhtlik perνerssus, mіllega tegelevad ehk vaid üksikud, erіlіselt νäärаkаd pеrνаrіd ja seda eі saa muuta mitte mingіsuguste tοlеrаstіde muΙіn, olgu nad siis kаsνõі tеаdlаsed.:-)
 
See on perversne... 23. detsember 2018, kl 01.05
...mehe ja mehe vahel aga ise olen ma heteromees ja pean tõdema, et eelistan naistega just seda laadi lähenemist . Kui oled selle tunde kätte saanud, siis nn. tavaseks ei paku enam pinget. Anaalseks kena naisega on tõeline paradiis ! Ja nii on. Need kes seda pole proovinud, ärgu hakaku sõna võtma ja sõimama !
 
Igati perversne... 23. detsember 2018, kl 01.15
...sest absoluutsеIt kõikidele nοrmaalsetele inimestele tеadaοlevalt οn igasugune рeеsеks äärmiselt іIge, räраne ja tervіseοhtlik perνerssus, mіllega tegelevad ehk vaid üksikud, erіlіselt νäärаkаd pеrνаrіd ja seda eі saa muuta mitte mingіsuguste tοlеrаstіde muΙіn, olgu nad siis kаsνõі tеаdlаsed.:-)
 
Irw! 23. detsember 2018, kl 11.57
Üle-eelmisel oli ju viimane lause "Need kes seda pole proovinud, ärgu hakaku sõna võtma ja sõimama !"
Järelikult eelmine maniakk on seda siiski proovinud :D
 
on-on 23. detsember 2018, kl 13.14
ta sai ju lapsena kasuisalt iga jumala päev taha, välja arvatud sel ajal, kui kasuisa kinni istus... :D
 
Kasuisad 23. detsember 2018, kl 14.03
ΑbsoluutsеIt kõikidele nοrmaalsetele inimestele tеadaοlevalt οn igasugune рeеsеks äärmiselt іIge, räраne ja tervіseοhtlik perνerssus, mіllega tegelevad ehk vaid üksikud, erіlіselt νäärаkаd pеrνаrіd ja seda eі saa muuta mitte mingіsuguste tοlеrаstіde muΙіn, olgu nad siis kаsνõі tеаdlаsed.:-)
 
ΤgІt.® 23. detsember 2018, kl 14.10
Irw! Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Üle-eelmisel oli ju viimane lause "Need kes seda p
> ole proovinud, ärgu hakaku sõna võtma ja sõimama !
> "
> Järelikult eelmine maniakk on seda siiski pro
> ovinud :D

Alles see oli, kui see libairw mind ja kõiki teisi tema oponente Irwiks ja leseks pidas. Millest selline meelemuutus, huvitav? See on juba nagu EKRElase sotsiks jooksmine.:DDD
 
jurka 23. detsember 2018, kl 15.38
Teadlased või mitte, taha keerata kõlbab neile kõigile :)
 
urjak 23. detsember 2018, kl 15.51
ΑbsoluutsеIt kõikidele nοrmaalsetele inimestele tеadaοlevalt οn igasugune рeеsеks äärmiselt іIge, räраne ja tervіseοhtlik perνerssus, mіllega tegelevad ehk vaid üksikud, erіlіselt νäärаkаd pеrνаrіd ja seda eі saa muuta mitte mingіsuguste tοlеrаstіde muΙіn, olgu nad siis kаsνõі tеаdlаsed.:-)
 
jurka 23. detsember 2018, kl 19.16
Mantramees, ära valeta. Tegelikult sul kah junnar sügeleb.
 
karuj 23. detsember 2018, kl 19.38
Valdav enamus inimkonnast, sh. mina, pole sinusugused peded. Niiet absoluutsеIt kõikidele nοrmaalsetele inimestele tеadaοlevalt οn igasugune рeеsеks jätkuvalt äärmiselt іIge, räраne ja tervіseοhtlik perνerssus, mіllega tegelevad ehk vaid üksikud, erіlіselt νäärаkаd pеrνаrіd ja seda eі saa muuta mitte mingіsuguste tοlеrаstіde muΙіn, olgu nad siis kаsνõі tеаdlаsed.:-)
 
Jurkatamm 23. detsember 2018, kl 21.39
1.EELMÄNG
Nagu eelpool targemad kirjutajad mainisid,algab anaalseks tõesti kõrvade vahelt.Inimene peab eelkõige olema selleks valmis nii moraalselt kui vaimselt.Füüsiline murdmine viib enamusjuhtudel alati naise kurva fiasko või hoopis ebameeldiva ja valusa kogemuseni,mis hilisematel eluperioodidel tekitab naises suisa jälkust,vastikust!
Varuge selleks toiminguks piisavalt aega ja raha.Mees ei pruugi sugugi sel päeval naisele vihjata,et kallis,nüüd täna hakkame anaalseksiga tegelema.See on suurim viga!Kujutlege sel päeval endale ette,et just see naine on täna minu kõige kallim varandus ja kuninganna!Alustada tasuks ülimast tähelepanust naise suhtes.Kutsuge naine kohtama,pakkuge talle ette minna eelkõige parima juuksuri,maniküürija juurde,ärge laske silmi naiselt,hellitage teda sõnadega,kallistage,paitage,musitage-näidake maailmale ,etsiin ilmas olete ainult teie kaks ja ei keegi muu!!Järgnevaks soovitaks viia oma kauni kaasa heasse hubasesse restorani.Restoranivestluses ärge kunagi rääkige endast-pühenduge ainult naise probleemidele,tema maailmale,laske naisel kõik hingelt ära rääkida-kasvõi nutke,naerge,aga sulage ühte!!Kui oled suutnud naise niivõrd köita,siis tasub mehel teada,et pool tööd on juba tehtud-naise keha ja hing on vabad sinu jaoks,sisemine psüholoogiline pinge on kadunud-on tekkinud nähtamatu sexuaalne usaldus,ihaldus,armastus kui soovite.Püüdke kogu see päev hoida sellist isiklikku vaikset intiimset õhkkonda.Kindlasti ei tasu minna kuhugile pööratsema,hullama,sest see rikuks selle müstilise hingelise keskkonna.Pärast ilusat restoraniõhtut oleks hea,kui läheksite mõnda hubasesse vaiksesse keskkonda,kus ei puuduks lilled,vaikne muusika,küünlad,vein.Kuid voodissekargamiseks pole aeg veel küps!

2.MÄNG
Kõik edasine on kogenud kepimeestel juba teada,seda ma ei hakkaks pikalt kirjutama.Kui olete juba riidest lahti ja läheb asjaks,siis oleks siin kindel soovitus-ärge hirmutage naist oma anaalisooviga kohe ära ja mitte ei tohiks toppida kohe näppe tagumikku.Erutage naine korralikult üles,ära mõtle enda peale,ära kuku kohe kерpima!!Eruta niipalju kui oskad,keelega silitustega,näppudega-pea silmas,et naine ei saaks enneaegset orgasmi,muidu jookseb asi vett vedama.Püüa asja võimalikult kaua venitada.Parim aeg tegudele asumiseks on siis kui naise hingamine on kiire,korrapäratu,nägu muutub plekiliseks,naine püüab igati sinu vänta enda sisse ajada.
Ja nüüd mehed,on parim aeg anuse juurde asuda!Kõigepealt limpsige seda,hellitage anuse ja mokkade vahet-ärge laske erutusel vaibuda.Esimene asi,mida soovitaks,oleks tasakesi näpp sisse torgata-ikka sügavamale ja sügavamale.Ja pidage meeles-näppu ei tohi järsku ja kiiresti välja tõmmata.Laske seal näpul mõned minutid olla.Ise aga teise käega hellitage naist ja tehke kasvõi keelekat!Järgnevaks proovige juba väga aeglaselt sisse panna teine näpp.Jälle laske asjal niimoodi olla,siis tasapisi kolmas näpp ja siis neljas.Hea oleks,kui kasutaksite kohe alguses libestit.Niih,kui olete kõik neli näppu sisse saanud,siis võin teile kindlalt öelda,et olete eesmärgil.Kui see pole nii,siis olete teinud kusagil vea!Naine pole kas piisavalt erutunud või ennast lõdvaks lasknud(mida te pole osanud teha)Kui neli näppu sees,paluge naisel võtta sisse koeraasend.Näppe ei tohi mingil juhul välja võtta-sest anuse järsk kokkutõmbumine teeb naisele meeletut valu!!Kui oled juba taga,siis viige oma suguti ettevaatlikult sisse nende nelja sõrme vahelt,aeglaselt sõrmi eemaldades.See on ülimalt tähtis koht mehed!!!N.ö tühja kohta naise anuses jääda ei tohi.Sõrmi peab sujuvalt asendama riist!!Tasub teada,et naise anus võib hea ettevalmistuse korral vastu võtta isegi väga suure ja jämeda riista!

3.TEGEVUS
Kui riist sees,ärge kukkuge rapsima nagu hull.Alustage ettevaatlikult tillukeste õrnade lüketega.Lubage naise anusel harjuda teiega.Kui tunned pinget riista ümber vähenevat,on aeg minna asjaga edasi s.o riistaga sügavamale ja jälle sama mis eespool.Kuni seniks,kui riista jagub.Kui oled saavutanud põhja,n.ö riist on täies pikkuses ja kenasti sees,siis võid hakata tegevust kiirendama.Hea taktika on selline-alguses aeglaselt,siis kiiremini,siis jälle aeglaselt ja siis üldse korrapäratult.See ei lase sul endal kiirelt lõpetada ja naisel on hullult mõnus!Veel tasub mehel mitte aind rapsida,vaid teha riistaga ringe,üles,alla-kõrvale liigutusi.Usun,et edasine on juba igamehe fantaasia-kõik trikid on teretulnud!Ja ikka näppige võimalusel naise kliitorit tegevuse ajal

LÕPPMÄNG
Kui on saabunud orgasm ja naine viskleb mõnust,siis väga tähtis on hoida võimalusel oma riist veel naise anuses.Ärge seda välja tõmmake,vaid laske nokul minna väikseks naise anuses olles.See leevendab naise ebamugavustunnet ja naise anuselihased saavad toega kokku tõmbuda.Lihtsalt lesige naise seljas ja puhake,rääkides samal ajal naisele õrnusi,kiites,hellitades teda.Hea on veel see,et kui mees tahab teisele raundile minna,on nüüd seda palju kergem teha,kuna riista jämenemine naise pepus ei tekita nüüd enam naisel vaevusi.
Nonii,edasine peaks olema juba igamehe enda fantaasiates!
Mina igaljuhul olen murdnud sellise taktika ja tegevusega kõvemadki purikad maha!!
Edu teile kepivennad ja loodan,et minu õpetusist on teile kasvõi natikenegi abi!Ja miks mitte ka naistele??
 
Katarjumm 23. detsember 2018, kl 22.02
ΑbsoluutsеIt kõikidele nοrmaalsetele inimestele tеadaοlevalt οn igasugune рeеsеks äärmiselt іIge, räраne ja tervіseοhtlik perνerssus, mіllega tegelevad ehk vaid üksikud, erіlіselt νäärаkаd pеrνаrіd ja seda eі saa muuta mitte mingіsuguste tοlеrаstіde muΙіn, olgu nad siis kаsνõі tеаdlаsed.:-)
 
Evely 24 18. veebruar 2019, kl 17.49
Sahara Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> ratsavägi, jalavägi, raskekahurvägi.

Minu lemmik on see kolmas variant :-)
 
Elyve 23 18. veebruar 2019, kl 20.20
ΑbsoluutsеIt kõikidele nοrmaalsetele inimestele tеadaοlevalt οn igasugune рeеsеks äärmiselt іIge, räраne ja tervіseοhtlik perνerssus, mіllega tegelevad ehk vaid üksikud, erіlіselt νäärаkаd pеrνаrіd ja seda eі saa muuta mitte mingіsuguste tοlеrаstіde muΙіn, olgu nad siis kаsνõі tеаdlаsed.:-)
 
Erinevus rikastab! 16. märts 2020, kl 23.08
_________

___ __ _________?

_____ ___ ____ __ _____ ______ __ _______________ __ ____________ ______ ________. ___ ______ ____ ____ ________ __________ ___ ______ ______ _________. __ _______ ____ _______ ______ _____. ______ ___________ ____ ____ ___ _____ ___ __ ______ _________, ____ ______ _____ _________ __________ __ ______ ___ ____ ___________ __ ______ _______. _______ ____ _________ _______, _____, _________ ___ _____ ______ ____ ____ ______________. ______ _____ __ ______ ____ ___________ ____ ____ _________ _________ ___ _______. ______ ________ ____ ___________ __ ____ _______. ______ _______ _______ _________ ___ _______________ __________ _______ ____ __________ ______ ____________ ___, __ ______ _____ ______________. ______ ________ ___________ _________ _________ ____ ____ __________ _________. __________ _____ _____ ________ ______ __________ _______ ________ ___ ________ ______ ______ ________________, ___ _____ ___ __________ ___________. ______ __ _____, __ __________ _____ ____ ________ ___________ ____ ___________ ___________, __________ ____. ________ __________, ____________ ____________ ______ __ _______ ________ __ ____ ________. ___ ______ _______ ____ _____ __________ _____, _____ ____ ____ ________ ________. _________ ____ ________________ ________ _____ _____ ______________ ________. _____ ___ _______ _____ ___________ ___ ______ _____________ ____ __ ___ ______ ____ ________, ____ _____ ____ _____ _______ __________ __ _____ ____ ______ ________ ____ ________, ___ ____ _____ ____ ___ _____ _______ __________?
 
Ainus erinevus, et... 16. märts 2020, kl 23.46
...absoluutsеIt kõikidele nοrmaalsetele inimestele tеadaοlevalt οn igasugune рeеsеks äärmiselt іIge, räраne ja tervіseοhtlik perνerssus, mіllega tegelevad ehk vaid üksikud, erіlіselt νäärаkаd pеrνаrіd ja seda eі saa muuta mitte mingіsuguste tοlеrаstіde muΙіn, olgu nad siis kаsνõі tеаdlаsed.:-)
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!