Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Teki all
seksi tutvumissaidid
 
seletage mulle 15. juuli 2019, kl 20.27
Eesti omad. Mis värk on nendega? No seletan lahti siis. On pildid, naiste ja meeste. meeste omad, siis mitte näoga vaid pigem riistade.Kui mehed tutvuvad, on telefoni numbrid ja vahest ka email juures või mõlemad. Kui prostid tahavad oma teenust jagada, siis on sama teema, on kontaktid juures. Kui nö seksimaiad naised tutvuvad, pole mingeid kontakte, saada viis euri sõnum ja saad kontakti. Üldiselt telefoni kontaktides pole, on email. kirjutad emailile ja tuleb küll napp vastus aga sellega teema ka lõpeb. Ei mingit kohtumist, ei mingit pikemat kirjavahetust.Mul on tunne, et reaalseid naisi, kes julgevad oma tutiga paljast pilti saata= No ega vist ikka ei ole küll? Mingi trollivabrik seal töötab ja jumal teab kust võetud pildid ja feik kuulutused ja trollid, kes ongi selle töö peal, siis sellega tegelevad, et saitide omanikele pakk kenasti jookseks. Nagu ma ütlesin, kontakti saamiseks pead sõnumi saatma viieeurolise ja kui mehed muudkui saadavad, tuleb päris kena klots sealt. mida ütlete, mis kogemused teil endil sellega on?
 
Deff 06. august 2019, kl 02.13
Tere. Olen 30-tes aastates mees ja olin proovinud nendele tutvumis saitide kaudu tutvuda juba pikemat aega ja tulemus on 0-i lähedane. Kohtimiseni asi ei olnud jõudnud kunagi, lubavad ainult ja viimasel hetkel kaovad ära. Ma jälgin neid saite juba mitu aastat ja ütlen tõtt et seal need kuulutused ringlevad suure tsükliga, et inimesed ei saaks aru. Näiteks kuulutuse tekstis on kirjas jõulude või talve teema, aga praegu on näiteks suvi või kevad. Naiste vanus seal ka jääb samaks, kuigi aastad lähevad. Veel kui ma saatsin kirju või helistasin ja vastuseks sain seda et see kuulutus ammu ei kehti. Nüüd ma toon välja need tutvumis saidid kus on sellised tunnused ja liba kuulutused:
1. Tutvumiskeskus.com
2. Kindelsuhe.ee
3. Maha ja taha.ee
4.Privaattutvus.ee
Ja mõned teised väiksemad saidid mis on ühendatud linkiga nende ülaltoodutega.
 
Yuliya 02. september 2020, kl 21.08
Kusjuures paar õiget kuulutust võib seal Privaattutvuse tekstimassi sees täitsa olla. Aga kui kõrvutada meeste ja naiste kuulutusi, siis erinevalt meestest on naistel sisuliselt alati pildid juures. Teiseks on õigekirja tase kõikides naiste kuulutustes enam-vähem sama, st. vigu tuleb ette, aga suht vähe. Reaalsetes tutvumisportaalides teevad aga naised tihti oluliselt rohkem vigu. Või siis kirjutavad täiesti perfektselt, mida Privaattutvus.comis ka väga ette ei tule.

Meestel jälle on õigekirjavariatsioon sellel leheküljel oluliselt suurem – tõsi, see on ka päris elus nii, ent ma siiski eeldan, et mehed panevad enda kuulutused ise üles. Point, miks meeste kuulutusi pole mõtet võltsida, seisneb ju selgelt ka selles, et meestele saab kirjutada tasuta, sel ajal kui naiste kontaktid on saadaval ainult ja ainult tasulise tellimise peale. Nii et Privaattutvus.com on küll feik, aga mitte 100 prossa.
 
Tutvuja 14. september 2020, kl 20.41
Kas kellelgi rate.ee-s on pepuseksiga ka näkanud? Kui jah, soovitage kasutajaid!
 
Tutvustajad 15. september 2020, kl 02.06
ΑbsoluutsеIt kõikidele nοrmaalsetele inimestele tеadaοlevalt οn igasugune рeеsеks permanentselt äärmiselt іIge, räраne ja tervіseοhtlik perνerssus, mіllega tegelevad ehk vaid üksikud, erіlіselt νäärаkаd pеrνаrіd ja seda eі saa muuta mitte mingіsuguste tοlеrаstіde muΙіn, olgu nad siis kаsνõі tеаdlаsed.:-)
emmklise 19. märts 2021, kl 10.30
Seksi tutvumissaidid - http://tonzes.com/sexdatingee.htm Soovitan.
 
kogemus 26. oktoober 2021, kl 03.52
Teemaalgataja ja Deffiga nõus: vähemalt privaattutvus.com tundub olema trollivabrik, kus keegi peksab lihtsalt kuulutuse tekste, paneb pilte juurde ja võtab iga kontakti pealt pappi.
Olen neid kontakte sealt võtnud hulga, kümnest 2 saadavad napi vastuse, teise vastuseni ei jõua ükski, rääkimata näost näkku kohtumisest. Pettus ja bullshit.
Tinderi ajastul muidugi ei peaks privaattutvus.comi laadsetesse portaalidesse jalga tõstmagi. Tinder toimib ja tasuta!
 
RainMets 01. november 2021, kl 18.07
Noh, on olemas voodi.ee kui tahad kuskil kohtuda ja seksida.
Kui lihtsalt tahad vaadata siis on see tore sait - https://seksportaalid.com/
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!