Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Teki all
Miks mehed petavad?
 
Luuluulala 07. november 2019, kl 16.18
Miks mehed petavad oma naisi? kas selleks ,et oma ego upitada? näidata et ma veel skoorin ? või asi on selles,et kodus on probleem teki all? aga miks siis mehed jooksevad teise naise käte vahele ja ei lahenda kodus oma probleeme ära? oleks ju selljuhul ka kodus pingevabam,kui probleemid lahentatakse.Kui mehed jooksevad oma koduste probleemide eest ja jooksevad teise naise käte vahele,siis on mees siin ainus süüdlane,kes rikub oma suhte ära.
Jah suhtes on kaks poolt,aga selleks et suhe püsima jääks tuleb probleemi tunnistada ja see ära lahendada,mitte pinget veel rohkem ülesse kerida,sest teine pool võib arvata et kõik on korras ja siis ongi segadus majas ja tülid ,sest teine pool ei saa aru milles asi on.
Nii et mehed hakkake rääkima,lahendage oma voodi probleemid ära,siis oled sina õnnelik ja ka naine.Ja ehk siis ei pea armukesi pidama ja saad selle mida tahad hoopis oma naise käest.
 
Bohumil Hljub 08. november 2019, kl 01.20
Ilmselgelt on kodus probleem teki all. Näiteks ei nõustu naine mehele anaalseksi pakkuma ja seega mehe elementaarsed vajadused rahuldamata.
 
Hlohumil Bjub 08. november 2019, kl 01.54
ΑbsoluutsеIt kõikidele nοrmaalsetele inimestele tеadaοlevalt οn igasugune рeеsеks äärmiselt іIge, räраne ja tervіseοhtlik perνerssus, mіllega tegelevad ehk vaid üksikud, erіlіselt νäärаkаd pеrνаrіd ja seda eі saa muuta mitte mingіsuguste tοlеrаstіde muΙіn, olgu nad siis kаsνõі tеаdlаsed.:-)
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!