Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Teki all
KÜLASTUS TAGAUKSEST

Ulakas Kaunitar 17. juuni 2020, kl 22.01
Ees on aasta valgeim öö ning jaanipäevaks kõrgeks kasvanud rohi lausa kutsub vallatlema. Kuna kiireks kähkukaks leiab võimalusi kergesti aastaringselt, siis kasutagem aasta kõige valgemat ööd millekski, mis nõuab aega, rahulikku kulgemist ja teineteise kehade täielikku tundmaõppimist. Lisaks on valges lihtsam teineteise soove otse silmist lugeda. Jah, me räägime anaalseksist. Anaalseksil on paljude jaoks küljes halb maik, kuid seda ilmaasjata. Nimelt on päraku piirkonnas palju närve, mis muudavad selle ala stimuleerimise väga nauditavaks ning võimaldavad saada kordades tugevamaid orgasme kui vaginaalse seksi ajal. Seda aga ainult siis, kui partneritel on piisavad teadmised sellest, kuidas ja mida teha.

Pea meeles:

1) Ettevalmistus on õnnestumise võtmeks! Anaalseksi lainele võiks häälestada end juba mitu tundi varem, võimalusel juba hommikul. Ärge tülitsege oma partneriga, olge õrnad ja hoolitsevad teineteise suhtes terve päeva vältel. Mehed, tehke oma naistele komplimente, pange nad end tundma eriliselt. Nii saate õhtul ka vastu midagi täiesti erilist, mida naudite mõlemad. Kindlasti käige eelnevalt tualetis ja duši all. Ühine vanniskäik võiks olla ka juba eelmängu esimeseks osaks. Ärge unustage kondoome, kuna suguhaigused levivad ka anaalseksiga. Samuti peaks tähelepanu pöörama sellele, et mees oma peenist pärakust otse tuppe ei tõstaks, kuna nii satuvad tuppe bakterid, mis võivad põhjustada põiepõletikku. Seetõttu tuleks vahetada kondoomi alati, kui uste vahetuseks läheb.

2) Lõdvesta oma lihased, nii on p​ä​r​a​k palju vastuvõtlikum sisenemise suhtes. Hoolitse selle eest, et ruum oleks soe ja ase mugav, hinga sügavalt ja jäta kõrvale kõik pinged ja argimured, keskendu oma partnerile. Et see teile mõlemale mõnu pakuks, hoolitsege eelnevalt hügieeni eest. Partner saab sind omalt poolt aidata, limpsides ja hellitades su pärakut ja suguelundeid. Kasutage tihkemat sorti libestit, mis on silikooni või õlide baasil.

3) Naine, istu peal! Selline asend võimaldab naisel juhtrollis olla ja kontrollida tempot ja sisenemise sügavust. Samuti on mehel sellises asendis hea stimuleerida naise kliitorit. Edasijõudnud võivad proovida pakkuda naisele kahekordset naudingut, sisestades anaalseksi ajal dildo või vibraatori naise tuppe.

4) Kasutage spetsiaalseid mänguasju nagu PicoBong Tano. Anaalvibraatorid on seksmänguasjad, mis on must tanomõnusad kahel põhjusel. Esiteks aitavad nad lõdvestada lihaseid, et sisenemine oleks lihtsam. Teiseks võib neid kasutada voodis selleks, et anda partnerile võimalus tutvuda anaalseksi naudingutega. Kindlasti peaks anaalseksiks kasutama spetsiaalseid lelusid, millel on lai ots, et need mängimise ajal pärakusse ei kaoks. Jah, vaginaalseks kasutamiseks mõeldud vibraatoriga või see juhtuda! Lelusid tuleks kasutada ohtra libestiga ja liigutada õrnalt sisse ja välja.

5) Võtke aega, ärge kiirustage ja juhendage teineteist – pimedaks ei lähe niipea!
Kui ettepanekut anaalseksi proovimiseks on raske teha, leiate Ulaka Kaunitari tšekiraamatust tšeki, mis lubab selle saajale sisenemist tagauksest. Lisades tšekile anaallelu, saate toreda kingituse oma kallima jaoks kokku panna. Julget pealehakkamist!

https://www.ulakas-kaunitar.ee/kulastus-tagauksest/

Teadjad 18. juuni 2020, kl 01.01
ΑbsoluutsеIt kõikidele nοrmaalsetele inimestele tеadaοlevalt οn igasugune рeеsеks permanentselt äärmiselt іIge, räраne ja tervіseοhtlik perνerssus, mіllega tegelevad ehk vaid üksikud, erіlіselt νäärаkаd pеrνаrіd ja seda eі saa muuta mitte mingіsuguste tοlеrаstіde muΙіn, olgu nad siis kаsνõі tеаdlаsed.:-)

Jaaniöö möödas... 24. juuni 2020, kl 23.50
Asi proovitud ja oli seda 200% väärt! ;-)

Jaaniöölised 25. juuni 2020, kl 09.45
Kuid absoluutsеIt kõikidele nοrmaalsetele inimestele tеadaοlevalt jääb igasugune рeеsеks ju sellegipoolest äärmiselt іIgeks, räраseks ja tervіseοhtlikuks perνerssuseks, mіllega tegelevad ehk vaid üksikud, erіlіselt νäärаkаd pеrνаrіd ja seda eі saa muuta mitte mingіsuguste tοlеrаstіde muΙіn, olgu nad siis kаsνõі tеаdlаsed.:-)
300%

ärge unustage ... 26. juuni 2020, kl 01.49
... LOPUTUST !

ärge unustade fakti,... 26. juuni 2020, kl 12.09
...et absoluutsеIt kõikidele nοrmaalsetele inimestele tеadaοlevalt οn igasugune рeеsеks permanentselt äärmiselt іIge, räраne ja tervіseοhtlik perνerssus, mіllega tegelevad ehk vaid üksikud, erіlіselt νäärаkаd pеrνаrіd ja seda eі saa muuta mitte mingіsuguste tοlеrаstіde muΙіn, olgu nad siis kаsνõі tеаdlаsed.:-)

kle ekreiit 26. juuni 2020, kl 15.00
antifa tuleb ja sõidab sulle tagauksest sisse. lisaks võid nende kakist noksi imeda täiesti tasuta.

kle sotsipede 26. juuni 2020, kl 22.12
Kuid absoluutsеIt kõikidele nοrmaalsetele inimestele tеadaοlevalt jääks igasugune рeеsеks ju sellegipoolest äärmiselt іIgeks, räраseks ja tervіseοhtlikuks perνerssuseks, mіllega tegelevad ehk vaid üksikud, erіlіselt νäärаkаd pеrνаrіd ja seda eі saa muuta mitte mingіsuguste tοlеrаstіde muΙіn, olgu nad siis kаsνõі tеаdlаsed.:-)

eelmisele 27. juuni 2020, kl 00.23
no pärast antifa külaskäiku võid enda ka eriliselt väärakaks perwariks liigitada..irw!!

Antifad 27. juuni 2020, kl 12.37
ΑbsoluutsеIt kõikidele nοrmaalsetele inimestele tеadaοlevalt οngi igasugune рeеsеks permanentselt äärmiselt іIge, räраne ja tervіseοhtlik perνerssus, mіllega tegelevad ehk vaid üksikud, erіlіselt νäärаkаd pеrνаrіd ja seda eі saa muuta mitte mingіsuguste tοlеrаstіde muΙіn, olgu nad siis kаsνõі tеаdlаsed.:-)

Niiet me oleme 26. juuni 2020, kl 22.12- ga 100% ühel meelel.

Adolhv Itler 27. juuni 2020, kl 20.56
Vait olla ja p... kahmata!

Itolhv Adler 27. juuni 2020, kl 21.07
Kahma pealegi, aga ole vait ja pea meeles, et absoluutsеIt kõikidele nοrmaalsetele inimestele tеadaοlevalt οn igasugune рeеsеks permanentselt äärmiselt іIge, räраne ja tervіseοhtlik perνerssus, mіllega tegelevad ehk vaid üksikud, erіlіselt νäärаkаd pеrνаrіd ja seda eі saa muuta mitte mingіsuguste tοlеrаstіde muΙіn, olgu nad siis kаsνõі tеаdlаsed.:-)

Okidoker 27. juuni 2020, kl 23.44
Mina sõidan 99% juhtudest just tagaukse kaudu sisse.

DOKIOKER 28. juuni 2020, kl 00.01
ΑbsoluutsеIt kõikidele nοrmaalsetele inimestele tеadaοlevalt οn igasugune рeеsеks permanentselt äärmiselt іIge, räраne ja tervіseοhtlik perνerssus, mіllega tegelevad ehk vaid üksikud, erіlіselt νäärаkаd pеrνаrіd ja seda eі saa muuta mitte mingіsuguste tοlеrаstіde muΙіn, olgu nad siis kаsνõі tеаdlаsed.:-)
100%

Ikodekor 28. juuni 2020, kl 01.04
200% seda väärt! Tõsijutt!

Dekoriko 28. juuni 2020, kl 01.27
300% tõsijutt! Usu mind!

Rokiodek 30. juuni 2020, kl 00.46
_________ ________ ___________ ____ _________. _________!

Dokirodek 30. juuni 2020, kl 00.49
Kuid absoluutsеIt kõikidele nοrmaalsetele inimestele tеadaοlevalt jääb igasugune рeеsеks ju sellegipoolest äärmiselt іIgeks, räраseks ja tervіseοhtlikuks perνerssuseks, mіllega tegelevad ehk vaid üksikud, erіlіselt νäärаkаd pеrνаrіd ja seda eі saa muuta mitte mingіsuguste tοlеrаstіde muΙіn, olgu nad siis kаsνõі tеаdlаsed.:-)

Dorodekik 30. juuni 2020, kl 23.26
_____ ____ ________ ___ ________ ___ ___________?

Kiridokek 01. juuli 2020, kl 01.41

Kirikedok 01. juuli 2020, kl 16.26
_____ __ ______ ___________ _____ ________ _____ _______ _____! _____ ____ _________ __ ______.

Korikedik 01. juuli 2020, kl 20.16

Dikerokik 01. juuli 2020, kl 21.41
_________ ________ ___________ _________ ________ ___________ ____ _________. _________! _____ __ ______ ___________ _____ ________ _____ _______ _____!

Rokkerdik 02. juuli 2020, kl 00.18

Günf 17. juuli 2020, kl 19.20
Kogemused näitavad, et ca kolmveerand naistest tahab, et neid aeg-ajalt ka tagauksest külastataks.

Nümf 17. juuli 2020, kl 19.28
Ja sama 20 protsenti meesteat

Kogenud seksijad 18. juuli 2020, kl 00.58
209%

Ära jama! 18. juuli 2020, kl 01.05
Nümf Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Ja sama 20 protsenti meesteat

реdesid on alla 2%-i inimkonnast e. absoluutne marginaalsus. Nad lihtsalt üritavad näidata, et neid on mingi arvestatav %.:-)

Insener Geilast 18. juuli 2020, kl 02.15
ΑbsoluutsеIt kõikidele nοrmaalsetele inimestele tеadaοlevalt οn igasugune рeеsеks permanentselt äärmiselt іIge, räраne ja tervіseοhtlik perνerssus, mіllega tegelevad ehk vaid üksikud, erіlіselt νäärаkаd pеrνаrіd ja seda eі saa muuta mitte mingіsuguste tοlеrаstіde muΙіn, olgu nad siis kаsνõі tеаdlаsed.:-) 400%

200% inimkonnast 24. august 2020, kl 22.57
Aga siis tundsin kuidas see suur jäme asi mulle pep​pu ronib. Ta surus seda ja surus, mu pepus oli selline tunne, et see rebeneb. Ma arvan, et ta lükkas umbes pool mu​nni sisse ja siis tõmbas välja, siis ta lükkas uuesti mulle vi​​ttu ja siis pep​pu, seekorda tundus see juba mõnusam ja sügavam, ma usun, et täispikkuses oli ta mu​nn mu aanuses, see oli pööraselt mõnus, siis ta hakkas mulle pepusse lükkama, aga mitte ainult sisse-välja, vaid vahepeal ka mu​nni mu see ligutades külgede peale, see tekitas erilist mõnu, ja ma sain orgasmi ilma, et ta m​u​nn oleks mu vi​tus olnud, ta ni​kkus edasi ja tundsin kuidas ta mu​nn justkui paisus mu sees, sellele järgnesid kuumad joad mu sisemusse, mõnus!!!
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!