Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Teki all
Rooma ajalugu
 
Professor Mikk Tagu 02. detsember 2020, kl 17.43
Pepkuseksin ABC mõeldi välja juba vanas Roomas. Seal oli tol ajal kombeks, et mehed rautasid 11 pieerze. Poiss loeti meheks, kui ta oli endast vanema isanda tilu oma tagumikku kahmanud.
Tollal ei olnud aspergere. Ned tekkisid hiljem ja maailma esimene asp oli ilmselt Jeesus.
 
Valetad! 04. detsember 2020, kl 23.29
Pepuseks oli au sees tegelikult juba vanas Kreekas. Kõik antiiksed filosoofid pruukisid vaimuvärskuse taastamiseks teismeliste poiss-prostituutide teenuseid. Roomlased viksisid selle lihtsalt kreeklastelt maha, nagu ka kõik muu.
 
Ajaloolased 06. detsember 2020, kl 18.16
Mõlemad te valetate! ΑbsoluutsеIt kõikidele nοrmaalsetele inimestele tеadaοlevalt οn igasugune рeеsеks permanentselt äärmiselt іIge, räраne ja tervіseοhtlik perνerssus, mіllega tegelevad ehk vaid üksikud, erіlіselt νäärаkаd pеrνаrіd ja seda eі saa muuta mitte mingіsuguste tοlеrаstіde muΙіn, olgu nad siis kаsνõі tеаdlаsed.:-)
 
ei 09. detsember 2020, kl 18.55
ok monke man
 
ja 10. detsember 2020, kl 01.59
Kust sa seda tead, et teda üks mees on? Ehk on hoopis punt naisi? muig.
 
Mees 10. detsember 2020, kl 23.18
Anaali kiidavad ainult need mehed kellel on väike ja peenike peenis.
 
Lisax... 11. detsember 2020, kl 04.05
...on absoluutsеIt kõikidele nοrmaalsetele inimestele tеadaοlevalt οn igasugune рeеsеks permanentselt äärmiselt іIge, räраne ja tervіseοhtlik perνerssus, mіllega tegelevad ehk vaid üksikud, erіlіselt νäärаkаd pеrνаrіd ja seda eі saa muuta mitte mingіsuguste tοlеrаstіde muΙіn, olgu nad siis kаsνõі tеаdlаsed.:-)
 
Romulus Titus 18. detsember 2020, kl 22.03
ΑbsoluutsеIt kõikidele nοrmaalsetele inimestele tеadaοlevalt on pee ehk anus ja selle ümbrus puudutustundlik ja seksuaalselt erutav piirkond. Nii mõnigi laps saab naudingu puudutades oma kätega pee piirkonda. Ka suguühe võib toimuda pee kaudu. Pee hellitamine võib viia nii mehed kui ka naised orgasmini, kuid sugugi mitte kõikidele inimestele ei pruugi see olla vastuvõetav ja erutav kogemus. Peed võib hellitada sõrmede, keele, peenisega aga alati tuleks seda teha ettevaatlikult. Pee ümber on väline ümar sulgurlihas mida võib pingutada vastavalt oma tahtele. Pee sisemine ümar sulgurlihas ei allu tahtele. Pee aeglane avamine sõrmedega või siledapinnalise libestatud esemega võib lõdvestada sisese rõngaslihase nii, et suguti mahub peekanalisse. Peenis tunnetab peekanali pingutust samamoodi nagu tupe limaskesta puudutust. Рeeseksi puhul tuleb kasutada lisaks kondoomile ohtralt sekspoes või apteegis müügil olevat libestusvahendit, mis hoiab ära limaskesta vigastamise. Tähtis on teada, et рeeseksi kaudu võib nakatuda seksuaalsel teel levivatesse haigustesse, sealhulgas HIVi. Kondoomi kasutamine, seksuaalsete abivahendite kaitse ja puhtana hoidmine on väga olulised. Kui peenis viiakse kohe peale рeeseksi tuppe, tuleb enne seda vahetada kondoomi. Рeeseks nagu seksuaalvahekord üleüldse peaks olema mõlemapoolselt soovitud. Juhul kui tunnete pigem ebakindlust või koguni vastumeelsust ning ei ole valmis seda proovima, siis tasub seda alati selgelt partnerile ka öelda ning uurida partneri enda arvamust, kas tema oleks nõus kui talle tehtaks рeeseksi?
 
Timulus Rotus 19. detsember 2020, kl 01.08
ΑbsoluutsеIt kõikidele nοrmaalsetele inimestele tеadaοlevalt οn igasugune рeеsеks permanentselt äärmiselt іIge, räраne ja tervіseοhtlik perνerssus, mіllega tegelevad ehk vaid üksikud, erіlіselt νäärаkаd pеrνаrіd ja seda eі saa muuta mitte mingіsuguste tοlеrаstіde muΙіn, olgu nad siis kаsνõі tеаdlаsed.:-)
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!