Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Teki all
Hädas
 
Noormees20 01. detsember 2021, kl 19.13
Olen 20 aastane noormees olen enda tüdruk sōbraga suhtes olnud nüüdseks aasta. Minu probleem on selles et intiimsus( seks) puudub suhtes juba kolmas nädal jookseb. Ta pole kunagi suurt huvi seksi vastu tundnud tegime seda nii korra vōi 2 nädalas sellega olin ma rahul, aga peale suurt tüli ei ole me juba kolmandat nädalat seksinud ja ma tunnen sellest puudust. Kallistused, musid, suudlused kōik see on olemas aga s… ei ole. Ei ole muidugi ka proovind talle väga läheneda sest suhte algul sai räägitud et seksime siis kui tema läheneb ja nii ma pole ka proovinud ja tema ka ei näita initsatiivi üles. Petmise vōi teise mehe olemas olu ma ka välistaksin elame koos ja iga ōhtu on kodus ja kuskil väga ei käi. Äkki on kellegil mingeid nōu andeid kuidas saada intiimsus tagasi suhtesse ?
 
misjonär 01. detsember 2021, kl 20.15
Suudle, silita, kallista ja orgaaniliselt sujuvalt läheb edasi penetratsiooniks..
 
Wana perwar 02. detsember 2021, kl 02.01
Sooleseks aitab kindlasti! Pyya teda yllatada nii, et ootamatult vôtad teda ette ja kuivalt vôi siis syljega märjutatult “raiud” teda sinna, ehk anakasse!! See naistele meeldib tavaliselt yliväga ning ta on igavesti sinu oma alalises anaal-joovastuses….
 
Noormees20 05. detsember 2021, kl 00.11
Kas tund-paar enne seda ei pidanud naine ennast põhjalikult voolikuga läbi loputama? Siis pole see ju enam ootamatu?
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!