Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Teki all
Prantslased...
 
Scientist 01. november 2002, kl 02.09
ytlevad orgasmi kohta ka "le petit mort"(väike surm)... See meenus lugedes Emmanueli teema kommentaare. Miks siis ikkagi seostatakse suurimat naudingut surmaga? Kas seepärast, et orgasmihetkel võib kaduda reaalsusetaju...või ehk seetõttu, et nii orgasmi kui surma hetkel on inimene tegelikult yksi iseendaga, olenemata sellest, kes või mis on ta ymber.
Vahel tundub, et orgasm on LIIGA hea, ei tahaks, et see tunne lõpeks...see on nagu narkouim ja tekib mingi alateadlik hirmutunne, justkui oleksid kogenud midagi keelatut...jõudnud piirini, mida yletada ei tohi. See kõik kõlab natuke hullult...aga äkki on keegi midagi sarnast tundnud?
 
maxina 01. november 2002, kl 06.55
esimesena tuleks selline mõte: ei tea äkki seepärast, et mehed on orgasmi ajal haavatavad, nõrgad ja kerged sihtpunktid?;))) et vaenlasel kerge saak? esimene vastus see

aga orgasm nagu hirmutunne..?
arvan, et see on seotud vanemate suhtumisega seksi( et on pähh ja sellest ei räägita):))
 
Plahh 01. november 2002, kl 14.53
Scientist, sa ei ole veel nirvaanas, kui sa jaksad tunda, et aeg on tegija ja jaksad veel hirmu tunda. Olen minestanud orgasmi ajal...eriti võimas tunne...must auk...ja ehmatusest poolminestunud partner...ic, nu viimane küll harjub tegelt:)
 
Mkmm 01. november 2002, kl 15.56
Olen jah lugenud ka, et mitte igat orgasmi ei nimeta prantslased nii, vaid ainult sellist, mille tagaja"rjel naine justkui minestab, nii et tundub justkui va"ikestviisi surnud :P. "Olgem ta"psed", tahaksin o"elda, kui oleksin kindel, et isegi 6ieti ma"letan :)
 
Scientist 02. november 2002, kl 01.50
Plahh: ma seni veel minestanud ei ole, aga mingisse kummalisse seisundisse olen jõudnud kyll...mingisse teise reaalsusesse...tajudes ymbritsevat nagu läbi udu. Vahel on raske sealt naudingute piirimailt "tagasi tulla"...kogen seda eneserahuldamisel peale paljusid orgasme, mehega sellisel kujul mitte.
 
Siil Udus 04. november 2002, kl 11.54
Scientist udus...
 
Scientist 05. november 2002, kl 01.36
...ja Siil voodirõõmude rubriigis...tere tulemast!:)
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!