Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Teki all
...petmine?

Tõnis 13. detsember 2002, kl 14.36
Ma ei saa aru. Situatsioon on halb. Mis tehtud, see tehtud. Kuid küsin arvamust teilt, enamuselt:

Armastan oma naist. Mis on suurem petmine, kas siis, kui ma lihtsalt ühe öö magan kellegagi või kui ma näiteks ei maga ja armun sügavalt ära teise inimesse?

seks on lihtsalt seks ju... ega see armastust ei muuda?

help 13. detsember 2002, kl 14.52
Oma partneri poolt kellessegi armunud olemist on naisel kindlasti hullem taluda ja ilmselt ka mehel.

amanda 13. detsember 2002, kl 15.03
ära põe, minu mees tundis end kord samuti ega saanud muudmoodi kui tunnistas üles ja küsis sama küsimuse mis sinagi. ja mäletan väga selgesti, et lubasin, et andsetan, aga südames mõtlesin, et teen kindlasti tagasi. tema aga tundus pikka aega olevat selle pärast nii täbaras seisus ja tal oli ikka tõsiselt paha olla selle pärast, lisaks kandis ta mind nn kätel ja lõpuks läks mul meelest, et olin lubanud mõtetes talle tagasi teha. sain aru, et ta ikka TÕELISELT ARMASTAB MIND.
ise arvan, et kui sa tõesti oma naist armastad, siis karistasid sa selle teoga juba ennast ise ja paras sulle ka.

kribu 13. detsember 2002, kl 15.04
mis petmine see teisesse armumine enam on? naisel on seda hullem taluda loomulikult, aga südant ei käsuta. Ja olukord on nagu ta on, peab midagi ette võtma. Kui mitte naise, siis kasvõi iseenda pärast.

lopez 13. detsember 2002, kl 15.30
kribuga täitsa nõus..

kui juba armud, olgugi kasvõi kirg, siis tuleb endale ikka selgeks teh, kas püsisuhe siis ei pakkunud seda kirge, et nii läks.

puhas seks - no ikka juhtub küll seda, eks meil kõigil.
aga siis on tähtis samuti see, mida sa ise tunned - räägid siis naisele oma teost või ei - et kas tähendas see sinu jaoks midagi või ei. Ja ikkagi et miks see juhtus.

Kas joogisena ja pidus, ja kas siis oma naisega liiga vähe või miks?

nõutu 13. detsember 2002, kl 15.34
tüüpiline mehelik suhtumine-armastan oma naist,aga seksin teisega-no kuul pähe!kus see armastus siin on?vaata tõele näkku,kui sa teisesse armud,siis oma naist ei armasta,südant ei saa poolitada.

Ulla 13. detsember 2002, kl 15.41
Pane end oma naise asemele!! Kuidas sulle mmeldix kui naine sind samamoodi petab? Ära tee seda teisele, mida sa ei taha, et sulle tehtakse! Lihtne, ex ...

N 13. detsember 2002, kl 15.48
Sõbranna mees pettis ka oma naist, kui see nädal aega kodunt ära oli, lihtsalt oli juhtunud sõpradega baaris naise otsa, kes ise peale pressis. Pärast oli närviline ja imelik, põdes, kuni tunnistas üles. Naine otsustas tagasi teha ja tegi ka, siis alles sai südames ära leppida, sai aru, et ikka oma mees on kõige parem. Ju see meeski sellepärast põdes, et armastas oma naist.

piller 13. detsember 2002, kl 15.54
tead, mõned peksavad ja ka väidavad et armastavad. Selles suhtes jah naised ja mehed eraldi ehitatud. Naised otsivad tundeid aga mehed mõnu. Minu arvamus aga selline, et ega saa üksi krõpsu teinud keegi pidi ikka veel olema ja kui võtsid teda kui tühjaks laadimise objekti, suhtud selliselt ka teistesse naistesse.juhtus ükskord juhtub ka edaspidi. kuigi jah, mingit sensatsiooni oma kirjutisega sa ei tekitanud, kogu ilm ju selline.

Tõnis 13. detsember 2002, kl 16.08
Miks ma tegin? Miks inimesed üldse teevad neid asju, mida nad teevad? Mõni kogub marke, mõni teeb sporti. Inimesed on lihtsalt nõrgad ja sõltuvuses. Aga see on ju veel hullem kui mõtetes oled viimane pervert ja välja näitad, et kõik on OK? Jah, eks ma vääri nüüd seda tulemust...

Aga ikka vastikuid naisi on ka olemas, mõtlevad ainult enda peale ja samas on veel kuradima ilusad ka. Teavad, et niikuinii libastud, aga neil vahet pole. Peaasi, et saavd ise kätte, seda, mida tahavad. Aga tänan vastuste eest. Kasu oli neist kindlasti. Üritan tulevikus jäigem olla...

mats 13. detsember 2002, kl 16.09
juhuse teke pole truuduse pete

iii 13. detsember 2002, kl 16.23
petmisega sa petad iseennast mitte oma naist. eks see jää sinu sydametunnistusele.

rain 13. detsember 2002, kl 16.28
petmine on petmine ja muud ei midagi. siin ei ole sellist asja, et no ma olin teisega aga mõtlesin sulle või midagi sellist. mõttetu jutt ju. ja vaevalt siin mingist armastusest ka rääkida saab, kui oled valims oma kallimale haiget tegema. mõtle ennem kui teed...

vemmal 13. detsember 2002, kl 16.43
Armumine ja sellepärast voodisse pugemine, sellest saan mõistusega aru, aga kui naine laksust esimese ettejuhtuva londiga @!#$ kukub, siis on ta lihtsalt litsakas ja kogu moos. Esimesel juhul ehk isegi andestaks (kes enne teab kui pauk käes), teisel juhul lendaks nagu pudrukuul ja ei tahaks temast rohkem teada midagi.

liina 13. detsember 2002, kl 16.44
mõtle kõigepealt, kuidas sa ise tunneksid, kui su naine magab teisega, olgugi ainult seksi pärast.
minu jaoks see on ikkagi petmine, ta on tõesti väiksem, kui see, et armud sügavalt teisesse, aga siiski on.
oleneb ka sellest kuidas sa oma naisega arutanud oled, mis on petmine ja mis mitte.
kuid naistele läheb see tavaliselt väga hinge, kui ta mees on kellegi teisega maganud, seks ei ole mulle küll kui lihtsalt seks(ütlen seda, kui üks naistest)see on natuke rohkemat. nii et ma arvan, et sa oled suure vea teinud, kui sa tõesti tahaksid oma naisega elu lõpuni koos elada.
hakka parem välja mõtlema kuidas kõike heaks teha. ma ei tea kas üldse saabki.

vana kogenud vennike 13. detsember 2002, kl 16.49
petmisejuttu räägivad siin armukadedad ja madala enesehinnanguga naised, kes pole kindlad kas neid keegi tahaks kui nad jälle nn. turul väljas peaks olema. Oma meest tuleb siis väevõimu ja kurja vaimuga kinni hoida. Hoidku vanajumal selle eest kui mees peaks vaheldusemaigu suhu saama siis on kõik pees, tuleb maha jätta ja okkaline meheotsingutee taas jalgealla võtta. Kui mees on valmis teisega olema siis on ta seda varem või hiljem, naise teha on seal alla 50%. Miski pole igavene ja väevõimu ja nõmetsemisega midagi muuta üritada on vaid enesepiinamine, toob vaid reaalse petmise juhu lähemale. elage, nautige elu ja ärge piinake teisi!

Scientist 13. detsember 2002, kl 17.01
Tõnis: seni kui maailmas leidub neid "vastikuid ja ilusaid" naisi, on vägagi tõenäoline, et libastud ikka ja jälle, yrita kui palju tahad. C'est la vie!;)

ell 13. detsember 2002, kl 17.29
armumine, armastus ja seks need on kolm omaette terminit ...

armumine - mingi keemiline kontrollimatu reatksioon teise inimese suhtes, blokeerib mõistuse ja tekitab kummalisi füüsilisi mutatsioone (suu põhjendamatult kõrvuni, põlved nõrgad, käed värisevad, teise isendi lähenemisel sees keerab, veri valgub näkku jne)

armastus - kahe kunagi armunud inimese koostöö tulemusel saavutatud seisund, mis koosneb hoolimisest, austusest, lugupidamisest, aususest, soojusest, hellusest, andestamisest jne.

seks - füüsiline akt, mille eesmäsrgiks on kas järeltulija saamine või füüsiline rahuldus

Õnnelikud on need, kel mõned neist kolmest korraga ja sama inimesega olemas!

ell 13. detsember 2002, kl 17.33
ja petmine sealjuures on see ... kui väidad, et oled armunud, aga tegelikult on seks ... või kui väidad, et on seks, aga tegelikult oled armunud ... kui on armastus, aga väidad, et oled armunud ... jne.

kui on armastus ja seks ühe inimesega, teise inimesega on ainult seks ... kolmandaga ainult armumine ... ja kõik need teised pooled on samal arvamusel, siis petmist pole. ja kõik peaksid justkui õnnelikud olema!

mann 13. detsember 2002, kl 18.20
kust saadik algab petmine? kas pilgust, puudutusest, suudlusest või vahekorrast? enamikule naistest ilmselt vahekorrast(kui on jutt naiste truudusetusest) aga meestele? kui petavad mehed siis naiste jaoks algab mehe truudusetus ilmselt juba pilgust. kõik on suhteline.

dolores 13. detsember 2002, kl 18.21

samru 13. detsember 2002, kl 19.11
to - ell
"seks - füüsiline akt, mille eesmäsrgiks on kas järeltulija saamine või füüsiline rahuldus"

sa tead ju, et seks järeltulija saamiseks moodustab alla
ühe protsendi seksi koguarvust ehk siis kaduvväike murdosa.
teiseks saavutatakse mõningate isendite poolt peale füüsilise
rahulduse ka vaimne rahuldus, mis on nendele isenditele ka väga tähtis kogu selles protsessis.

Minna 13. detsember 2002, kl 19.18
Hullem on see kui mees armastab nii oma naist kui ka teist naist ja on nagu kits kahe heinakuhja vahel. Ja kui oma naine teab kõike sellest teisest suhtes ja ei taha ka oma mehest loobuda ja see kolmas krt vtx ka ei kao ära - lihtsalt tuleb ja lõhub perekonda. Tulemus on see et kõik 3 piinavad ennast - tore aeglane "surm"!

ell 13. detsember 2002, kl 19.36
to samru

jah, tean ... ja ok, olen nõus ... võime seksile siis lisada ka vaimse rahulolu ... kuigi tegelikult arvan ma, et vaimne rahulolu kaasneb seksiga siis kui eksisteerivad koos seks ja armastus ja/või armumine ... mis on loomulikult ideaalvariant, kuid jään selle juurde, et seksi ja armumise ja/või armastuse koos eksisteerimibe kahe inimese vahel ei välista ühe nendest komponentidest tekkimist kellegi teisega ... ja see ei ole mitte kuidagi suunatud selle ühe vastu, tegelikult ei ole sellel selle ühega mitte midagi pistmist!

To Minna

mille poolest see kolmas siis värdjas on? tema ju ka samasugune inimene ja ka armastab ... perekonda saab ikka lõhkuda ainult see, kellel perekond on.

xxx 13. detsember 2002, kl 19.55
Mina pean petmiseks ikka seda, kui mehel tekivad tunded kellegi teise vastu. Muidugi lihtsalt seks teeb haiget teisele osapoolele. Mõni peab ka seda suureks petmiseks, teine mitte.

ruut 13. detsember 2002, kl 21.58
Kuule kui juba tunded tekivad, siis mis petmine see enam on, siis on sinuga finito. Ega tundeid saa ise valida ja öelda, et miks sa teda armatama hakkasid. Hakkasin ja kóik.

Lauren 13. detsember 2002, kl 23.53
Armumine on nagu palavik - saad selle, põed seda, läheb üle... Armastus seevastu on midagi muud - püsiv tunne, mida võib eneses kanda aastaid ja aastakümneid. See ei ilmne nii valulikult kui esimene, mis on sageli vaid üürike emotsioon...
Naisele - paraku! - teeb haiget küll, kui ta teada saab, et oma partner teisesse armunud on. Isegi juhul, kui naine armumist kui sellist üle ei tähtsusta.
Siiski, nagu omast käest tean, võib armuda täiesti tahtmatult ja isegi siis, kui kogu hingest selle vastu võitled. Ja kui samal ajal armastad kedagi teist ega soovi sugugi talle haiget teha.
Ja kui veel kaugemale minna, siis miks üldse armumisest nii suurt numbrit teha? Tinglikult võiks armumist samastada kabuhirmu vms-ga. Samuti võiks seda võtta kui meeldivat kogemust, umbes nii nagu head parfüümi - tunned, meeldib, naudid, mäletad, unustad. Veel võiks tuletada meelde väiteid nagu "armunud naine on alati ilus" jne. Ning armumine ei pea ju tingimata mingeid tagajärgi kaasa tooma ega tragöödiaks muutuma.
Aga kui armumine on kontrollimatu, siis seks on enamjaolt kontrollitav - välja arvatud vast mõned eriti äärmuslikud juhud... Seega on kellegagi vahekorras olemine valiku küsimus - ja kui valitakse teadlikult keegi teine, siis see on ikkagi solvav. Hoolimata väidetest, et see on puht' füüsiline vms.

vemmal 14. detsember 2002, kl 05.13
olen pervert- võin esimesel ettejuhtuval naisel ajud välja k e p p i d a, aga armastust (armumist) mitte tunda. Siiski tegu petmisega, mis iganes ilus põhjendus (rebenemiseni pingul spermakott) ka ei oleks!

jj 14. detsember 2002, kl 12.08

Ma elan koos oma mehega ja armastan teda väga, aga ei saa ju ühtmoodi aastaid temasse armunud olla. Vajan seda tunnet nagu õhku, see annab mulle jõudu, tekitab tunde nagu ei puudutaks jalad maad ja paneb mind naeratama. Jah, kui te arvate, et see on petmine, siis ma tõesti teen seda ja haavan kõige kallimat inimest siin ilmas. Ma ei vaja ja ei suudakski olla füüsilises kontaktis kellegi teisega. Üha uuesti armumine aga on vajalik.

Ulla 14. detsember 2002, kl 13.02
Vale-Ulla,
Aeg:12-13-02 15:41
Palun ära kasuta seda nime. Mina olen aegade algusest Ulla nime kasutanud. Kommin praegu küll harva, kuid Sinu mõtted ei käi minu mõtetega kokku ja ma palun, et avaldaksid oma mõtteid mõne muu nime all.

:)
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!