Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Teki all
...petmine?

mats 14. detsember 2002, kl 17.10
eelmine mats arvab natuke teisiti, kui mina. arvan, et kui asi ei käi vastastikusel kokkuleppel, siis on tegemist petmisega

eneL 14. detsember 2002, kl 19.51
Ma ei saanud nüüd täpselt aru - kas see valik kahe variandi vahel oli antud sellepärast, et mees magas teisega ja nüüd üritab oma süümepiinu vaigistada teadmisega, et see oli tegelikult väiksem truudusemurdmine?
Usu, kõik, mida Sa tunned, on tõsi. Kui Sa tunned ennast süüdlasena, siis oled süüdi. Ära siis rohkem tee selliseid tegusid, mille tõttu Sa tunned ennast süüdlasena.
Ja eelkõige ürita mitte oma kallimale haiget teha.

pipi 15. detsember 2002, kl 01.34
Ühinedes siin nii mõnegi eespoolkirjutajaga:
Kui su naine samamoodi käituks , kas see oleks siis sinu meelest petmine.

Tonis 16. detsember 2002, kl 08.52
pipi,

ei ole, kui nanine nii teeks. Seega on kõik OK?

kiki 16. detsember 2002, kl 09.39
Kuidas seda nüüd öeldagi, seks kahe inimese vahel on ainult nende oma asi. Kaks normaalset täiskasvanut peaks teadma, mis ja miks nad teevad. Seepärast tahan öelda, et need kes pärast krokodilli pisaraid valavad ei tunne iseennast. Nad läksid vastuollu iseendaga.
Mis veel, ah jaa, mina ei teeks sellest numbrit. Ise tunned oma naist, aga mina ei soovita talle rääkida, sest paljud naised peavad seda “maailmalõpuks”.
Petmine saab ikka siis olla, kui sa oled lubanud oma naisele, et sa kunagi ei armu kellessegi teisesse ja kuinagi ei seksi kellegi teisega. Mina pean selliseid lubadusi mõttetuteks. Nii et ära kiusa ennast ja püüa edaspidi tegutseda kooskõlas iseendaga.

arvamus 16. detsember 2002, kl 13.13
vaata, naised suhtuvad asjasse veidi teisiti.Naiste jaoks on enamasti seks ja tunded käsikäes.

Vähesed naised mõtlevad,et seks on pelgalt seks. EI. See on palju enamat-kui oma mees suutis seda omavahelist intiimsust teisega jagada, POLE SUHE ENAM IIAL SEE.

Pille 16. detsember 2002, kl 13.21

"petmisejuttu räägivad siin armukadedad ja madala enesehinnanguga naised, kes pole kindlad kas neid keegi tahaks kui nad jälle nn. turul väljas peaks olema. Oma meest tuleb siis väevõimu ja kurja vaimuga kinni hoida. Hoidku vanajumal selle eest kui mees peaks vaheldusemaigu suhu saama"

Mehike, sa oled asjas täiesti tagurpidi aru saanud.

Need naised,kes on kõrge enesehinnanguga,hea välimusega ja tegijad-teavad,et kui nad oma litsaka mehe maha jätavad,on juba järgmine päev uus mees võtta.

Need sinu kirjeldatud armukadedad ja madala enesehinnanguga naised ongi need,kes annavad meestele petmised ja kõrvalehüpped andeks,sest neil on hirm mehest ilma jääda.nad teavad,et uut leida väga raske.

Nii,et vennike-just neid kõrge enesehinnanguga naisi sa kardadki! Kardad neist ilma jääda:)

kassike 16. detsember 2002, kl 14.33
Just lugesin neid kommentaare ja tahtsin juba kirjutama hakata, aga Pille jõudis ette. Ühinen täielikult Sinu mõttega, aga lisaks miskit veel- kõrge enesehinnanguga julged naised ei karda ka üksi olla. Pigem elavad rahulikult üksinda, kui lepivad mingite mõttetute petiste ja sigadega :)

Jaanika 16. detsember 2002, kl 15.51
Ei ole ka teie jutt päris õige.

Ka on selline variant, et see ILUS naine armastab oma meest niivõrd et on võimeline kõrvalhüppe andestama.

Ja ei taha neid mehi kes järjekorras ootavad!

anneli 16. detsember 2002, kl 15.57
eelmise kahe kommentaari puhul jääb selgusetuks mida püütakse õigustada ja mida ümber lükata. Tahtmine paistab suur olevat aga , aga. Väga segane.

aj, 16. detsember 2002, kl 23.42
Vahest on pärast kehvem tunne just siis,kui ei peta EI TEA MIKS NII?

pussycat 17. detsember 2002, kl 02.54
Parem murda truudust kui olla vastutahtmist truu(B.Bardot).

M36 17. detsember 2002, kl 12.06
Tegelikult on nii, et tegid, mi tegid, kui rohkem ei tee, unusta ära ja ära jummala eest naisele räägi!
Võib tunduda, võid loota ja ta võib ka lubada, et andestab , aga tegelikult ei andesta ja võib seda sulle ka aastate pärast ninapeale visata, nt, kui ise sama teeb. Kui on sinu aps ees, on tema oma kergem tulema ja lumepall hakkab kogunema...

arvaja 18. detsember 2002, kl 10.47
Kui minu mees mind petaks, mina talle küll ei andestaks. Eneseuhkus selleks liiga suur. Minule ei ole sellist suhet vaja. Pigem eelistaksin varianti, et kui mees kellessegi armub, ta selle mulle ausalt ära räägib ja ma ei hoiaks teda kinni, aga vähemalt saan ma teda mäletada kui ausat inimest ja see ei jäta meie suhtele petmise varju.

maxina 18. detsember 2002, kl 13.13
kogenud vennike

vat hea jutt!!!

kes ikka petta tahab, see nagunii petab!!!

marx 18. detsember 2002, kl 14.58
Kui suhte seksi pool on mehe jaoks kogu kooselu vältel järjest süvenevas defitsiidis, aga muud suhted korras!(Küllalt keerukas olukord!)Siis mingil hetkel mina loobusin naisele peale käimisest, juhtus see u. aasta tagasi.
Olukord ju minu tahtmine tema tahtmatuse vastu - patiseis!
Sisemiselt leidsin, et võin küll kõrvalt võtta ja võtsingi!
Tunnistan siin üles, et kui võimalust oleks võtaks veel ja rohkem. Mingit hingepiina küll pole, aga koju ütlema ka ei lähe!
Samas oma naisega on voodis parem, kui võõraga!
Tahaks teada kas ma olen oma suhtumisega teiste arust närukael?

mati 18. detsember 2002, kl 17.59
tuleks vist alguses kohe selgeks teha , et kui sex ei meeldi siis võetakse kõrvalt ja ei teki probleeme ja kui suur tunne kaob siis kohe öelda ja kohe lahku minna. küll oleks hea elu.

marx 18. detsember 2002, kl 18.47
Aga kui algul justkui kõik on tasakaalus? Sex iga päev või kolm korda päevas pole probleem! Ja aastate pärast on soetatud ühist vara ja lapsed. Kusjuures suhted naisega on head, aga ta lihtsalt ei soovi rohkem kui 2x nädalas! Välja lunitud sex ei paku ka rahuldust! Tahaks ikka, et teinepool ka asjast rõõmu ja rahuldust tunneks!

mati 19. detsember 2002, kl 13.32
marx, siis ei jäägi muud üle kui naisele öelda, et pole midagi teha , kõik muu käib samas vaimus ainult kui tema seksi ei taha siis selle korra käib kellegi teise juures. Ja naisel ei tohiks mingit põhjust pahane olla. Ise ei taha ja teistele ka ei anna , käib mehega ümber nagu lasteaia laps oma lemmikleluga.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!