Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Teki all
Vene naiste....

Butt-head 10. oktoober 2003, kl 19.20
Miks on vene naiste tagumikud palju ilusamad ja vormilisemad kui eesti naiste omad??? Näen päevas nii palju naisi ja vaatan et eetlastel on ikka midagi korrast ära.... sellised koledad "mäda-pirn-persed. Venelased ikka mmm... head...!

mina 10. oktoober 2003, kl 19.42
tore ju! näe - rõõmustan koos sinuga :))

Butt-head 10. oktoober 2003, kl 20.09
jee! vat kui tore siis!

kata 10. oktoober 2003, kl 20.37
mäda pirn persed...........hmmm...imelik võrdlus äki?

pirn 10. oktoober 2003, kl 21.07
Äkki oled sa ise hoopis mädapersepea......

nipitiri 10. oktoober 2003, kl 21.55
minu naise tagumik on küll ilus......

nemo 10. oktoober 2003, kl 21.59
Sul on mingi alaväärsuskompleks, et vene naisi pead vaatama või muu psühholoogiline probleem.

mureen 10. oktoober 2003, kl 22.37
aga vene naised on tõesti paremad...

sihuksed aktiivsemad...
no pole miskit teha, ju siis veri on neil kuumem ;)

El Capitano 10. oktoober 2003, kl 22.57
Jah temperamant on teine ning see väljendub kõiges - absoluutselt kõiges! Tülitsevad nii et vähe pole, samas ka voodis on suurepärased.
Kuid siinkohal kiidaks ma hoopis Eesti naisi - kui Vene naised on on nooremana ilusad, siis vanemaks saades lähevad nad jube "mammilikuks" - suureks igas mõttes. Eesti naised on aga alati ilusad ja kenad, vanusest sõltumata. Ja hoolitsevad enda eest ka rohkem, mida ma hindan väga - minu vaatevinklist kohtab eesti naiste hulgas vähem sellist "käest-minna-laskmise" välimust.

seto 11. oktoober 2003, kl 00.48
Jah mitte ainult tagumikud.Eesti naistel on enamasti lai kont.

Butt-head 11. oktoober 2003, kl 10.37
No on noh, mis mina teha saan, kohe minu kallale õiendama. Vaatad, naine ilus kena, aga @!#$ on oioii mis krdi õuna kujuga, kole hakkab vaadata lausa... ega siis nüüd kõik kohe, a ma lijysat ütlen, et vene naistel siiski sellise mõnusamad punnis ja puha....

ka mees 11. oktoober 2003, kl 13.55
to seto: ...kas siis sellised kokkukuivanud rendid on ilusad, ilus on ju minu meelest kui ikka puusad on laiemad kui keskkoht siis on kena vaadata.

mm 11. oktoober 2003, kl 14.05
Sorry,aga kui sa trennis kaid ja juba 30se vene naise p..et naiste riideruumis naed,siis tead et suur osa sest moodustab tsellukas vms selline armiline.ehk siis rasvatriibud.Riides vaatad,et on jah ilus.Selline kena latino oma.
Ise eestlanna ,aga ju siis ilusa ylespidi pepuga-ega muidu pidudel nappima tulda :))

m 11. oktoober 2003, kl 14.06
Mnjahh.... meestel ainult vaja ilusat tissi ja ilusat taguzmenti:)))) Milline see ilus taguzment veel on? Ja millised siis eesti naistel on? ja muide,kui on istuv töö,siis naiste taguots aina kasvab. nii et tuleb taguotsa koguaeg kontolli alla hoida.

Teadjanaine 11. oktoober 2003, kl 16.19
Vene meestel on riistad ka palju suuremad ja paremad, sperma on maitsvam ja nad üldse igatpidi mehelikumad. Ja jooksevad minu ehk siis pirnperse järel.

robert 11. oktoober 2003, kl 16.55
soovitan vene naistega ikka vahel tegeleda !!! väga hea vaheldus meie omadele... nad tõesti tahavad iga kolme tunni tagant.... ja tagant ja rämedalt . meie omad on jälle õrnad ja hellad ja aeglased... vaheldus on väga kosutav

Teadjanaine 11. oktoober 2003, kl 16.59
Just nii. Vene mees annab peksa ka kui vaja on, aga meie omad on õige tossikesed.

to teadjanaine(butt-head) 11. oktoober 2003, kl 18.13
peksa andmine pole probleem, aga kui seda teeks...siis oleks ju jälle foorum halinat täis.
Ja vene meeste **** hui on suuremad.... imelikud on nad ka, kogu aeg räägivad närvitsedes ja karjudes...

Eelista eestimaist! :))

aga mulle meeldib... 11. oktoober 2003, kl 18.23
ei peksa nad midagi.On ikka temperamentsemad ja peavad kauem vastu ja tahavad rohkem.Mina alla 4-5 korra paevas ei lepi.(st ega see siis kord nadalas pole)Pea iga paev ikka!!!Mis sa teeed korge himuga ;))
Ja noh,vene voi itaalasest mees on ainuke olnud kes seda on suutnud teha.

bla 11. oktoober 2003, kl 20.08
no aga,kui me nüüd euroopa liitu läheme,siis saame hulgaliselt teisi mehi nii et metsa need vene ja eesti mehed, las need siis kükitavad oma vene naisukestega

Jaa!!! 11. oktoober 2003, kl 20.10
itaalia mehed, itaalia mehed..... litsid olete!

teadjanaine 11. oktoober 2003, kl 20.35
Juba saab nalja.
vene naised - õiged eesti mehed!
itaalia mehed - litsid eesti naised.
Jah, muidugi, nii nagu alati on olnudki. Aga enam ikka ei ole küll!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

milla 11. oktoober 2003, kl 20.59
krdi eestlased, pange ennast polema:) teist nii nomedat rahvast ei leia vist kuskilt mujalt maailmast, hea et ma praegu eestist eemal narvi puhkan:)

to milla 11. oktoober 2003, kl 21.05
mis sa siis siit otsid, kui sa eestlasi vihkad?Ise sa vist neist rapastest koige rapasem.mine tegele oma asjadega -puhka narve!Miks sa tuled ennast siia orritama.Aga naed -eestimaa tombab!

Teadjanaine 11. oktoober 2003, kl 21.56
To butt-head - ma ju ütlesin - tossikesed- kardad mingit foorumi halinat!
...eelista venelast!

kinekaloog 11. oktoober 2003, kl 22.32
Jajah, keppige ägedalt, oma polüüpe ja endometrioosi jõuate ikka minu juurde ravima ja minul aga rahakott pakseneb.

Pange takka! Eriti noored ja lollid, kes on oma hädadega minu põhikliendid.

peace 12. oktoober 2003, kl 03.50
Ma arvan et tagumik ei s6ltu mitte kuidagi rahvusest :0).. Ja pikkus tegelt ju ka. Hea mees sexib hästi, sellepärast et ta oskab seda, s6ltumatu sellest kas ta venelane, eestlane v6i itaalane on...

aga 12. oktoober 2003, kl 04.16
vene mehed on head, ilusad ja aktiivsed, eesti mehed on koledad ja tuimad. Eelistage vene mehi!!!

kliinik 12. oktoober 2003, kl 09.08
õige! Eeste mees saab sõjakamalt naiselt ise keretäie. Aga mina arvan ja olen veendunud et naist lööb ainult madala IQ-ga mees. See kellel sõnavarast puudu jääb. Minu elukaaslane ka vene rahvusest aga löönud pole kunagi. Kõva häält teinud küll.

to peace 12. oktoober 2003, kl 09.19
see väga õige jutt. kehaehitus ei sõltu rahvusest. ja ma ei saa aru kui vene naised nii head ja ilusad on siis miks on igal pool kuulda lauset, et eesti naised on kõige ilusamad? kas see siis ongi nii või nad pole veel kohanud ühtegi vene naist(mis on võimatu, neid ju igalpool).
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!