Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Teki all
Kas suitsetavad naised erutavad?

Joel 04. november 2003, kl 18.58
Ma tean kindlalt, et maailmas on tuhandeid mehi, keda erutavab suitsetamine ja suitsetavad naised ning et maailmas on tuhandeid naisi, keda erutab suitsetamine ja suitsetavad mehed. Tahaks väga teada, kas selliseid on ka eestis ja mismoodi nendega ühendust saada?
Kindlasti tekkib paljudel küsimus: mismoodi saab suitsetamine või eriti suitsetav naine olla erutav - vastus on see, et maailmas on palju fetish´eid, ühele meeldivad pissivad naised, teist erutavad rippuvad rinnad... samamoodi meeldib paljudele ka suitsetamine ja suitsetav naine.
Kel huvi mõnd asjakohast kodulehekülge näha, võin anda vihjeid linkide näol:
www.smokingpicpost.com
www.tls-productions.com

Jään vastukaja ootama!

Liisu 04. november 2003, kl 19.04
mulle meeldib väga suitsetada, tiba erutab vast kaa:)

noojahh 04. november 2003, kl 19.47
kuigi ise suitsetan,pole kunagi märganud,et see harjumus oleks üheks plusspunktiks meesterahva voodisse saamisel..,isegi endal võtab peale seksimist mehe tossamine voodis kogu selle aktsiooni rõõmu ja mõnu ära,nii et viimasel ajal eelistan just mittesuitsetajaid,kuna siis ka ise ei tavatse suitsetada...kaks kärbest ühe hoobiga nö. - kopsud puhkavad ja füüsis saab meeldivalt rahuldatud...

..... 04. november 2003, kl 20.39
vaevalt suitsetav naine erutav saab olla, neid on lausa vastik vaadata kui istuvad pingil suits suus

tüüp 04. november 2003, kl 21.00
ja kui mõelda, et mis maitse neil suus on... suudlemise isu läheb ära kohe, kuigi olen maias musimokk.

âàíÿ 04. november 2003, kl 23.10
Îäèí ðàç ÿ óâèäåë ë¸ãêèå êóðÿùåãî â ðàçðåçå è íó åãî íàõõõõ...

El Capitano 04. november 2003, kl 23.17
Üldse ei eruta, no kohe mitte kuidagi! Tee mis tahad, aga suitsetav naine EI meeldi mulle.

n-suitsetav 05. november 2003, kl 00.25
mulle meeldib suitsedada ja pole märganud, et mõni mees sellepärast maha jätaks; tähtis nagu inimese olemus tervikuna, ja kui ma mehele meeldin ja talle minu suitsetamine ebameeldiv, eks siis suitsetan harvem!

Mittesuitsev 05. november 2003, kl 09.10
Kuigi olen abielus mittesuitsetajaga ja pole ise kunagi suitsumees olnud, meenub noorusest, et suitsetavas naises oli midagi põnevat, on naisi kes suitsetavad stiilselt ja suudavad sellest teha vaatemängu. Samuti meenub, et suudluse maitse suitsetava naisega oli segu mõrust ja magusast, selline omapärane ja erutav.

Nikulai 05. november 2003, kl 09.19
Mind küll erutavad suitsetavad naised. Kohe tekkib tahtmine põgeneda nende lähedusest.

Jaanika 05. november 2003, kl 09.22
Seda nagu eriti ei usuks et suitsetamine mingi omaette pluss olla võiks, aga mis mulle (suitsetavale naisele) ei meeldi on see, et suitsetamisest mingisugune maailma suurim õudus tehakse. Eriti tobedad tunduvad naised, kes räägivad kuidas nende meestuttavad suitsetavaid naisi jälestavad. Kui ikka naine meeldib, siis need "jälestajad" miskipärast seda enam vastuvõetamatuks ei pea ja tahavad suudelda ka nii et vähe ei ole (võin tuua sadu näiteid, kuna tutvusringkonnas on 90% paare selliseid kus naine suitsetab ja mees mitte ning olles siinseid "vihkamisi" lugenud, olen ka nende meestega rääkinud ja ei tundu neile nende naised sellepärast vähem väärtuslikumad).

üks naine 05. november 2003, kl 09.48
jätsin suitsetamise maha ja hakkasin piipu (naistepiip loomulikult) tõmbama, harva (siis kui närvid täitsa p...s), kuid ikkagi. igatahes võtab see mitte ainult mehed, vaid ka naised tummaks ja mina naudin seda ning tihti kasutan enda kasuks ära.

Joel 05. november 2003, kl 11.00
aga kas see sind erutab või suitsetad ainult sõltuvusest?

Jaanika 05. november 2003, kl 11.05
joel

Kas tõesti arvad, et kedagi erutab see, et ta suitsetab?????

üks naine 05. november 2003, kl 11.07
mina? kui peale närvitsemist, siis on see loomulikult sõltuvusest ja ikka nii, et töötuba hall. kui tahan mõju avaldada, siis koketsusest ja erutab meeste reageering, samas see on päästnud paljudestki ebameeldivatest pausidest ja momendil, kui peaks järele mõtlema. teiste suitsetamine mind ei eruta, sest pean tõdema, et paljud ei oska (mehed üldse ei oska) seda veetlevalt või erutavalt teha. pahvitakse lihtsalt. seetõttu ma läksingi vist piibule üle.

musi 05. november 2003, kl 11.56
olen küll naine ja ise ei suitseta, aga mind erutab kohutavalt kui minu mees suitsetab. Ma küll ei erguta seda, aga ei tänita ka, et jäta maha. Ega ta hea ei ole - kui ta maha tahaks jätta, kindlasti toetaksin teda. Aga see on jube seksikas tema puhul.

Indrek 05. november 2003, kl 12.31
Erutab?, rõve on.

lihtsalt 05. november 2003, kl 12.50

Mh, jah, kole on kui naised tänaval suitsetavad jne.
Minuga nt katkestati suhed 2 päeva tagasi, kuna ma suitsetan!
Mh, poolteist aastat tagasi jätsin maha ja võtsin 20 kilo juurde poole aastaga..... siis panin uuesti ette, nüüd juba hakkan inimeseks saama.
Fak, tegelt on mul savi, mida mehed mõtlevad, sest ma ei viitsi mingi lihamägi olla ........ Kuigi mulle endale suitsetamine üldse ei meeldi ( raha pärast, treeningute pärast, suitsuhaisu pärast jne)
Krt, nüüd elasin end välja ....... sry.....
Sexi on suitsetamine küll aga ainult mingis kontekstis ja seda reaalses elus küll eriti kohanud pole......

kivipallur 05. november 2003, kl 15.07
suitsev naine ei ruuli!

friik 05. november 2003, kl 15.10
suitsetaval ja suitsetaval naisel on vahe!! loomulikult on ropp vaadata kui tänaval suitsetatakse, või vankrit lükkab naine suits hambus,,,verinoored plikad ka!!!
Mind näiteks ei häiri ööklubis(baaris,kõrtus) suitsetav naine, kui ta ei tee sellest etendust!!!
Mingil ajal kui ise ei suitsetanud, istusin köögis ja nautisin suitsu lõhna(mees suitsetaja)!!!

AUh 05. november 2003, kl 17.12
Mina ei suitseta:D Ja kui mu mees suitsetab ei tee ma sellest nubrit, kui õnnelik oleks küll kui ta ei suitseta, tervis parem ja suudlus mõnusam:) hambad ka ilusad valged:P

Joel 05. november 2003, kl 21.51
mind nt. erutab suitsetamine

neiu 06. november 2003, kl 15.19
Minu meelest on suitsetamine lihtsalt rõve.

kirsimusi 06. november 2003, kl 17.25
A Madonna juurest laseksid ka jalga või? Oleneb ikka väga palju NAISEST, kes suitsetab, mhm?

Batman 07. november 2003, kl 10.15
Olgu see naine kes tahes aga kui suitsetab, siis mina temaga tegemist ei tee. Ma ei salli mingit suitsetamist.

mia 07. november 2003, kl 13.47
mõnele küpsele naisele sobib suitsetamine.
ise ei suitseta. ei meeldi ja mulle ei sobi. noor vist veel;)

Naine 07. november 2003, kl 21.46
mind ennast küll erutab kui inimene teev stiilselt suicu üxkõik kas mehed või naised....kuidagi eht lihtsalt.....kuid siiski kahjulik ja ei soovita.....inimesed erinevad....seisukohad kah erinevad..... minu seisukoht on eespool toodud:))

edu:)))

anti-suits 07. november 2003, kl 23.40
1. Suitsetav naine ple erutav, vaid rõve.
2. Sellisega mingit püsisuhet lööma kyll ei hakka, kuna suitsetamine , lisaks sellele et see rõve on, on tervisele kahjulik. St ma ei taha oma viimast 10-20 aastat yksinda veeta.

ajudele käib see!!!!!! 09. november 2003, kl 20.27
pole mina veel kohanud meest, kes tüdrukeu suitsetamise pärast maha jätaks. olen ise saanud tuttavaks selliste meestega, kes ise ei suitseta ja ilmselt oleksid kah potentsiaalsed moraalitsejad siin, olen ka suhtes olnud nendega ja uskuge mind - 90% juhtudest need mehed armastavad ikkagi seda naist, kes suitsetab.

m 10. november 2003, kl 00.34
suudelda suitsetavat naist on kui lakkuda tuhatoosi
mõtelge selle peale
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!