Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Teki all
peeniserõngas
 
rõngik 04. veebruar 2005, kl 11.52
jagaks keegi kogemusi peeniserõnga kasutamise kohta. On need mõlemale osapoolele head mõnusad. Või pole mõtet proovida?
 
rww 04. veebruar 2005, kl 12.12
Ma pandse selle naasele ümbre kaala, läits tõne kõõksuma ja näust sinistsess.
 
rõngas 04. veebruar 2005, kl 13.37
Ma proovisin korra juukse kummiga,midagi erilist ei toimunud,ainult 1 veresoon pidi lõhkema.Eriti ei soovita,aga saad rõnga mõnud teada
 
Kassnaine 04. veebruar 2005, kl 13.58
Kas need pole mitte ette nähtud mehe potentsiprobleemide puhul hoopis? Sel juhul on ju eesmärk, et seisaks lihtsalt või jääks seisma õigemini! See peaks vist kuidagi toimima veresoonte kinnipigistamise moel või? Näiteks metallist rõngas suht suure läbimõõduga, sealt tõmmatakse vist munad ka läbi, on nii või? Siis olen näinud veel lateksist ja reljeefsete triipudega, ikka suht väike, sellega oli küll ebamugav meesterahval, olevat hullult pigistanud seda noksi. A järsku olen täiesti valesti aru saanud sellest värgist.
 
reinuvader 04. veebruar 2005, kl 16.55
tere!peenise rõngad on mõeldud eelkõige meestele erektsiooni parandamiseks,sest nende tööpõhimõte on,et mitte lasta peenisesse valguvat verd(mis on peenise erekteerumiseks vajalik tagasi)ja asetatakse peenisele peale selle jäigastumist kas siis peenise keskele või alla peenise juurele.naine sellest ei saa suurt naudingut,samas halb tal ka pole ja mõni mitte veel sünnitanud kitsa tupega tütarlaps võib tunda küll selle soonelist pinda päris nauditavana.peenise rõngas mis võiks pakkuda ka naisele miskit on koos kliitorit erutavate näsadega kuid need ongi naise erutamiseks mõeldud nad ei ole nii tihkelt peenise ümber.
olen ise neid proovinud(kuigi erektsiooni probleeme pole)ja võin kinnitada,et ebamugavad nad pole kuid kaua ei soovita neid peenise peal hoida....läheb ebamugavaks ja valusaks.kui hinnata neid 5-palli süsteemis siis tugev 3+!edu katsetamisel!
 
dyly 04. veebruar 2005, kl 17.21
Need rõngad on kallid ja suhteliselt lahjad asjad.Kui tõmmata
munakoti tagant kõva @!#$ nööriga kinni, siis seisab ka niikaua
kui vaja.
 
tshika 04. veebruar 2005, kl 18.41
olen 2 mehega seda kasutanud. kummalgi polnud erektsiooniga probleeme, ühele vist andis veidi juurde, a teine ütles, et vahet pole. mina ise tundsin ainult veidike suuremat mõnu, aga seda suurema mehega ja ainult teatud asendis.
oma praeguse kindla mehega proovisime ja viskasime minema, ei andnud lisaväärtust
 
Olga Banahevitš 05. veebruar 2005, kl 01.07
Tere, mina olema proovinud neid rõngaid ja teate, mis ma arvama. Minu arust see andma väga suur rahuldus, kui see endale näpu otsa mitme sõlmega keerutama ja siis endale näpukat tegema. Mul hakkasivad mahlad kohe välja jooksema, ma olin üleni higine. Proovige järgi, väga hea lahenduse olema see. Rinnanibud minul ka kõvaks minema selle peale. Ma ostma neid iga kuu Apotheka apteegist vähemalt kuus või kaheksa mitu tükki.
 
Bob 05. veebruar 2005, kl 14.13
Ma ei tea kuidas teisele,kuid mulle keeras isa juba rõnga peale
kui oli veel kuuene.Siiani on 17 aastat vastupidanud.
 
heh 09. veebruar 2005, kl 18.31
keerake sabad rõngasse...
closere3533 18. november 2020, kl 09.30
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!