Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Teki all
Aidake palun, nii mehed kui naised!
 
mis arvate grupikast? 10. mai 2005, kl 23.09
mul selline lugu.... olen mehega juba 2 aastat koos olnud. Ta on täielik kiimakott. Räägib kogu aeg teisest naisest või mina teise mehega, et see teda nii väga erutaks? mida teha? Tema juba 25, mina mõned aastad noorem. Tahaks kah tegelikult, ta teab küll, et ma pelgan pisut, aga nagu ei julge ka öelda, et no nüüd aeg oleks mul nagu nagu ja ehk proovime ära ! Kas tõesti öelda talle otse? Aga ma ei julge ju!! Palun tõsiseid vastuseid!! :)
 
Teenii 10. mai 2005, kl 23.36
ütle talle seda mõnel peol , kui on hea tuju ja kergelt jooki tarbitud ning jutt kisub seksiteemadele. Vaikselt kõrva sisse .....et oleks päris huvitav.... Vaata reaktsiooni. Kui võtab vedu siis lase tal korraldada kogu asi ära.
 
Teenii 10. mai 2005, kl 23.38
ütle talle seda mõnel peol , kui on hea tuju ja kergelt jooki tarbitud ning jutt kisub seksiteemadele. Vaikselt kõrva sisse .....et oleks päris huvitav.... Vaata reaktsiooni. Kui võtab vedu siis lase tal korraldada kogu asi ära.
 
m25 10. mai 2005, kl 23.57
kui sa tõesti tahad kahe mehega anna märku suhtleme
 
lonni 11. mai 2005, kl 09.50
ohh, mind keppisid terve öö neli meest. Kaks nädalat ei saanud jalgu kokku. Kõige mõnnam oli kui üks pani kannusse, teine tussi , kolmandal imesin ja lakkusin ise, ning neljas nühkis rindade vahel. Jeerum kui hea. Nüüd aga peaks minema AIDS-i testi tegema. Juhuslikud tuttavad klubist ju.
 
junn 12. mai 2005, kl 15.38
jh.. min ka olen kolmelt mehelt sõkkuda saant.. ise ma kahjux ei mäleta sest olin mälukas.. kõrtsis käisin.. peax kah. selle testi tegema..kuigi ei usu et neil pässidel midagi kahtlast oli..jah..
aga kes see AIDS on.. ä tahax ka temaga..
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!