Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Teki all
kallima läheduses

kaif 25. oktoober 2005, kl 16.14
kas kellegil veel nii oma partneriga, et aina avastate midagi uut
iga kord sexides on teistmoodi nagu olex esimene kord ja järjest paremax ja nauditavamax asi läheb - ei ole mitte mingit rutiini
muide neljas aasta juba meil läheb ja tema läheduses on tõesti fantast tunne - raske on mitte yxteise embusse sulada
yxteise lähedus juba erutab meid - tihtipeale ei saa isegi juttu ajada ja tylitseda on ka peaaegu võimatu temaga
naerame samade asjade yle ja tihtipeale hakkame enne naerma kui midagi naljakat tuleb. vahest ytleme koos sama asja ja siis naerame jälle ... ei suudax vist kumbki enam ilma teineteiseta elada

Tutt 25. oktoober 2005, kl 16.20
Palju õnne!Ega teil keegi ei käsigi teineteiseta elada.Aga igaks juhuks ärge päris pilvedesse ka hõljuma jääge.Nautige teineteist,tore.Ehh,vanaduses hea meenutada.Siin mõni juba kuu ajaga rutiini langenud,päris kahju nendest.kaif-sa peaks neid veidi oma kogemustega aitama,tõestama,et saab ka teisiti.Aga see ikka vist see keemia värk rohkem.

kaif 25. oktoober 2005, kl 16.49
mis ma neile ikka räägin, kes aastast suhet pikax nimetavad
selle ajaga ei õpi ju teineteist tundmagi
vaja on ju et tekix see eriline lähedus oma kallimaga aga sellex on jah seda keemiat vaja
meie suhe algas jube tormiliselt - sattusime teineteisele liiga lähedale - teadsime yxteist varemgi aga rääkinud millestki polnud. olime liiga erinevad, et olex miskitki vajadust olnud teineteisest välja teha. nii lähestikku polnud aga varem sattunud ja see mis toimuma hakkas viis täiega katuse pealt
istusime ajasime juttu ja ta nõjatus seljaga minule ning järgmine hetk olime yxteise ymbert kinni ja suudlesime nagu 2 janust kaevu ääres - kuidagi ei suutnud lõpetada
midagi nii lähedast ja mõistusele allumatut polnud ma veel tundnud vau
isegi suudlused pole selle ajaga kaotanud seda esimese korra võlu
tõeline õnnetus on, kui huule peal on vill - see segab suudlusel olemast täiuslik
võixime tunde suudelda ja hellitada yxteise huuli - see erutab suisa kujuteldamatul viisil - õrnalt hoida oma huulte vahel tema alahuult ja tunda oma suus ning imeda kergelt tema keeleotsakest
ja kallistused - ta ytleb alati, kui hästi ja turvaliselt ta end minu embuses tunneb ja kui õige tunne on mind kallistada - igatpidi paras. ka minu keha tunneb, et see on parim kalli.
jne jne. võix tunde rääkida, kui hea meil koos on. kunagi pole olukorda, et pole millestki rääkida
kaif kaif - oleme yxteisest sõltuvuses ;)

kaif 25. oktoober 2005, kl 16.58
to tutt
Ehh,vanaduses hea meenutada

megairw

sa vist ei kujuta ettegi meie väljaskäimisi. iga kord juhtub meiega midagi nii uskumatut, et pärast ei jõua ära naerda. enamik meie kildegi on meie yhistelt pidudelt või väljaskäimistelt (koos hakkab mõlemal fantaasia elama), kas siis minu või tema looming ja kui meenutame siis lämbume naeru kätte.

pepe 25. oktoober 2005, kl 17.46
Palju õnne ka minu poolt, kaif!
Minul ei läinud nii hästi.
See oli nagu unenägu. Külitasin kušetil avatud akna all ja lugesin. Korraga, nagu välk selgest taevast, lebas minu ees roheline kaun. Tahtsin selle üles tõsta, kuid kaun paiskus õhku. Langes minu kellale, mis lebas laual, ja vahtis mind ainiti suurte silmadega. See oli heinaritsikas. Tundsin sedamaid ära tema hobusepea ja tema kohutavad konnareied. Kas ta tahtis mulle kallale karata? Enne kui jõudsin ehmatusest toibuda, hüppas ta üle minu ja kadus aknast välja.:(((

Karla 25. oktoober 2005, kl 17.48
Mis sa siin ikka targutad: sa oled vist üks neist suhtvähestest haruldasist inimestest, kel on olnud võimalus ära tunda oma Ainus Suur Armastus!!! Igatahes õnne ja jaksu teile!
Kuid... õppige ka seda tunnet hoidma, ärge laske maha käia ja ärge seda ära lörtsige!
Võimalus sellise võimsa tunde kogemiseks on ühele inimesele vaid üks kord elus antud....
Edu teile mõlemile! {;o)

kaif 25. oktoober 2005, kl 23.22
aitäh
saax temaga ainult rohkem koos olla :(

keeks 26. oktoober 2005, kl 23.19
kaif: mis siis seda koosolemist takistab?

kassisaba 28. oktoober 2005, kl 00.10
ei tahaks ära sõnuda, aga minu isa ütles alati - pill tuleb pika ilu peale.

kaif 28. oktoober 2005, kl 18.54
to kassisaba

sõnusidki :(
tegelikult ka - täna vist asi otsas
sest siiamaani pole suutnud teda päris endale saada, et hakata koos elama, talle on mugavam aegajalt kohtuda, siis ei pea oma vana elu ymber korraldama.
tahan mõnex ajaks täiesti rahu kõigest, ja niipea vist ei miskit suhet
jube on olla .... tahax trammi alla jääda
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!