Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Teki all
kirg
 
z 27. oktoober 2005, kl 11.17
Mis tähendab teie jaoks kirg?See on ju nii individuaalne,et mind hakkas huvitama....ilkuda pole vaja-see tavaline küsimus,ilma igasuguse tagamõtteta
 
Tutt 27. oktoober 2005, kl 11.45
kirg=keemia=seks=armastus=tunded=armastus=seks=keemia=kirg=jne.
 
õis 27. oktoober 2005, kl 12.10
kirg on loom su sees-instinktid.
 
boamadu 27. oktoober 2005, kl 12.44
kirg, see on enesekontrollikaotus, see on tunne, et kui kohe ei saa, lähed lolliks, see on elu, see on hullus, see on hea ja see on rusuv.
 
alissandra 27. oktoober 2005, kl 13.12
Väga tabavalt öeldud, Boa.
Ei seostaks kirge üldse armastusega, see selline süütu puhas tunne, aga kirg on tõeliselt loomalik iha ja ei pruugi alati tekkida armsama vastu.
 
mees üle 40 27. oktoober 2005, kl 13.21
to alissandra
Kas ka nii,et naisterahvas on igapäeva seksuaalsuhtes ükskõikne.
Vaatamata sellele,et püüad temale kõige paremat pakkuda. Kusjuures 7 aastat oli seks viimasepeal.Aga uute meestega(armukesed)kaob mõistus täielikult ja kirg taastub.
 
boamadu 27. oktoober 2005, kl 13.23
see ei pea nii minema, kuid jah, mees 40, see võib nii juhtuda küll:(
 
mees üle 40 27. oktoober 2005, kl 13.32
Ei saa siis neist naistest aru.Paljud virisevad,et on vähe ja õrnusest jääb puudu.Samas oled igati aktiivne olnud ja püüadnud talle meele järgi olla.Aga enamusjuhul lõppesid kõik vahekorrad tema soovil kähkukatega.Vaevalt see armukestega nii oli.
 
alissandra 27. oktoober 2005, kl 13.43
Mees üle 40, iga inimene on erinev ja ei saa hakata teiste eest ütlema, mis, kus ja kuidas, aga...aga inimestel on ikka suhetes probleeme, pingeid, tekib rutiin. Vot, lihtsalt rutiinist on võimalik välja tulla, aga kui mingi psühholoogiline trauma vms on kire kadumise põhjustanud, siis kahjuks ei anna parandada midagi.
Seda peaks kah ütlema, et miskipärast mehed arvavadki, et voodis õrnutsemisest piisab, vot siit see kire kadumine alguse saabki. Kui Sind tööle minnes enam ei musitata, koju tulles ei kallistata, siis voodis võid imevigureid teha palju tahes, kui ikka ei teki isu, siis...no ma ei tea, naistel käib seks rohkem läbi ajude.
 
boamadu 27. oktoober 2005, kl 13.49
mees üle 40, kirg, kirg on see, mis imetükke tegema paneb, vahet ei ole võõras või oma. Tekita naises kirge, resultaati näed tema silmades. Kaota rutiin, võta teda ootamatult, keset mingit igapäevatoimingut, mida iganes, igatahes teistmoodi kui tavaliselt, võõrana....

Ja sina, oimaivõi, hoia siin teemas mokk maas! Või minu orgasme kokku lugema, vaata et enda omad kokku saad, sa pimedas ja teki all nõukaaegsete võtete ja poosidega!
 
mees üle 40 27. oktoober 2005, kl 13.51
to alissandra

Asi selles oligi,et kõik muu ei kadunud ja ei olnud sellist rutiini.Ise aga ütles just vastupidist,et ilmselt ei ole tal ajudes kõik korras ja tema on aru saanud,et need teod on mõistuse vastased.Aga ikka ja jälle.
Seda küll mitmete aastaste vahedega.Aga mine tea,võibolla pole kõik ka välja tulnud.
 
mees üle 40 27. oktoober 2005, kl 13.55
Ma olengi tegelikult selline-kohti valimata.
 
alissandra 27. oktoober 2005, kl 14.00
Boa, kas vahepeal räägid kummitustega?:P

Mees, ta ehk siis ongi loomult selline, et vajab pidevat vaheldust, ei suuda ju paljud mehedki ainult ühe naisega olla, miks siis mitte ei või olla ka mõni naine samasugune.
 
mees üle 40 27. oktoober 2005, kl 14.17
Ilmselt küll.
Kogu loo teeb kõige hullemaks see,et leppisime omavahel kokku-kui kumbki pool peaks omale kedagi leidma(sest elus juhtb nii mõndagi),siis räägime sellest ausalt,enne kui asi vahekorrani jõuab.Mõlema elus oli varem olnud küllalt palju pettumusi.
Vaatamata paljudele ahvatlustele,suutsin ma oma lubadust täita.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!