Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Teki all
vene naised on eesti omadest paremad

turist 29. detsember 2005, kl 10.26
arvan et võin seda väita küll kui kogemused on 63 vene naise ja 43 eesti naisega.

seda on 29. detsember 2005, kl 10.44
ammu teada

lapse suu 29. detsember 2005, kl 11.02
parem-halvem.....milles?

räigeks seksiks
elukaaslaseks
juhusuhteks
partneriks töös ja isikl. eluks
seltskonnadaamiks

olen proovinud kõike variante, kuid kui mul on eesti kasvatus ja eesti tundetaju, nii et lõpuks olen jäänud ikka eesti naiste juurde ja mida kauem oma elukogemust kogen, seda enam olen seda meelt, et olen õigel teel.

See, et tahetakse musta, italjaanot, venelast- see on seksuaalne otsing

Jüri vs. Juura 29. detsember 2005, kl 11.47
Eesti naised on rumalad, tahavad ainult pappi, sexida ei oska, ainult mölisevad ja kui midagi küsid siis keerutavad ja räägivad üldse aiaaugust, on hästi uhked ja kujutavad ette asju mida nad ise üldse pole.

kunn 29. detsember 2005, kl 13.20
eesti eit kepib ainult tutvuse algus mõned kuud korralikult ja isuga,hiljem algab mehe ümberkasvatamine.vene mutt tõesti naudib keppi täiega ja üldiselt on sealjuures üsna musikaalsed

naine jah 29. detsember 2005, kl 13.29
ma olen seda väidet mitu korda kummutanud.....ei ole mõtet teha üldistusi....see on sama nõme, kui öelda, et kõik mehed on sead....

paula 29. detsember 2005, kl 13.32
no milles probleem,võtke endale siis vene naised ja kõik ok. :)

turist 29. detsember 2005, kl 13.32
ma hommikul juba võtsin. õhtul võtan veel aga vahepeal pean nahhui raisk tööl olema.

jauram 29. detsember 2005, kl 13.37
paula:

Vaata, vene naistega (abiellumise mõttes) on selline lugu, et naine ise on OK, kuid naisega kaasatulev sugulaste kamp on täiesti out. Teine kultuur, teine temperament, ühesõnaga võõrad.

resume 29. detsember 2005, kl 13.37
Tegelikult on ka vene mahed eesti omadest paremad- voodis tepmeramentsemad ja jaksu ning viitsimist jätkub kauemaks. Pealegi ei kingi vene mees iial ühtainsat lille, vaid ikka pundiviisi. Samuti ei koonerda nad nii nagu eesti mehed seda teevad. Ometi on mul eesti mees :)

manni 29. detsember 2005, kl 14.21
Nojah, suhte alguses on eesti naised temperamentsed...
Ma ei tea, suhteks võiks ikka nimetada sellist seisundit, kus inimesega ikka vähemalt aastakese koos oled olnud. Isegi selle ajaga ei õpi inimest korralikult tundma. Aga kui ikka 63 suhet vene ja 43 suhet eesti naistega, siis peab teema algataja ikka hirmus vana olema. No üle 100 aasta kindlasti. Mida aga selline vanur seksist jagab?
Aga kui ühe öö suhted, siis ilmselt on meil tegu grafomaaniga, kes kõigi keppimiste kohta märkmeid teeb, ristikesi lahtriresse rahvuse ja plusside-miinuste kohta. Tubli ja põhjalik mees, niisiis.

naine 29. detsember 2005, kl 14.37
vähemalt kui haiguse saab, siis teab, et kust kellelt.....

Hihii... 29. detsember 2005, kl 15.34
Manni super hea kommentaar sul:)

Peale selle, et turist on kõva kepivend, on ta ilmselgelt ka matemaatikas väga tugev...kahju, et eesti naised sellisest vahvast mehepojast edaspidi ilma jäävad...

kkkk 29. detsember 2005, kl 17.06
mine,turist, kuhugile turismireisile,koos venelastega..

kepivend 29. detsember 2005, kl 20.11
Ma olen alati rääkinud ,et venenaisega kepp on nagu ameerikamägedes sõitmine :)) ja mulle meldib .

Pia 29. detsember 2005, kl 23.02
minu eksi eelmine naine oli venelane, ometigi ütles, et mina olin parem. rumal on teha selliseid üldistusi. kõik sõltub ikka inimesest. aga no üheöösuhted. see on teine asi. neid ma ei tee ja ei hakka kunagi tegema ka. minu jaoks areneb seks koos suhtega ja muutub järjest paremaks. olen oma mehe jaoks erutavaim ja tema minu jaoks samuti. parim seks. ja ometigi oleme eestlased ja üldse mitte pimedas-teki-all-seksimise tüüpi...

ükskõik 29. detsember 2005, kl 23.26
olgu edasi siis

tom 30. detsember 2005, kl 11.31
Nu jah võtad küll naiseks ilusa venelanna aga elama pead koleda vene babaga. mõelge sellele.

Pets 30. detsember 2005, kl 12.42
Vene naised pruukimiseks head. Kooselamine on eesti mehele natuke väsitav. Kui eesti naised kannataksid meeste kergemad käigud üle vene naiste ära, siis on eesti naine siiski parem kaaslane. Ainult vene fahmiilidest peab kauge kaarega mööda käima - võid nuga saada!

ac 31. detsember 2005, kl 16.39
to: Pia

Khmmm. Mida muud siis sinu eksi pidi ütlema seksi kohta oma eelmise (vene) naisega? Et tead, Pia, Sa oled super naine, aga vot eelmise naisega oli seks ikka palju parem? Mõningaid asju on mõistlik vist ikka enda teada hoida :)

Mis ei tähenda, et kõik ikka oli nii nagu eks ütles ;)

Pia 02. jaanuar 2006, kl 17.58
to: ac

Sul võib õigus olla, aga ma ei usu eriti, sest miks peaks ta valetama? Ma ei küsinud tema käest kunagi, kas ma olen parem või halvem vms. Ta ise ütles lihtsalt seda. Selline ekside kohta pärimine on minu arvates tobe ja paneb inimesi rasketesse olukordadesse. Aga vahet ei ole. Praegu on mul maailma kõige seksikam mees ja mind eriti ei huvita teiste arvamus... komplimendid on vaid ego tõstmiseks head, aga tõeliselt loeb vaid armastatud inimeste arvamus.

HEI MEHED ! 03. jaanuar 2006, kl 02.53
võtke teatavaks et vene mehed on poole paremad eesti omadest . !
sest nad on hoolivamad ja nad ei nimeta meid lollideks ega tundetuteks !
vaadake natuke ennast ka ja siis tulge alles eesti ja vene naistest rääkima noh !
ütleme nii kolmveerand eesti meedtest on halvemad kui vene mehed !
JA tegelt miks ültse võrrelda eesti naisi ja vene naisi MEIE oleme eestlased ja NEMAD on venelased !
iga inimene jäägu oma soovi kohaselt sellega kes talle rohkem meeldib . aga mis point on tulle saain meestel targutama kui palju on vene naised paremad . mie ja võta siis endale vene naine ja kui hakkad seltskona pärast hädaldama siis oma viga et sa selle peale ennem ei mõelnud !

Anja 03. jaanuar 2006, kl 10.20
Irwww, mõned on vist eesti naiste käest pigem korvi kui keppi saanud!:)
Ega jah, vähemalt juttude järgi pidi slaavitaride seas pipravi..e vähem olema, seega pange mõnuga!!!:))

Huviline.. 02. veebruar 2022, kl 16.38
Kas keegi oskaks anda linki mõnele kataloogile, kust vene naist saaks tellida? Ja palju maksavad? P.s. ei mõtle proste vaid päriseks.

Riito 08. august 2022, kl 16.47
https://img2.reactor.cc/pics/post/full/%D0%BF%D1%83%D1%82%D0%B8%D0%BD-%D0%BF%D0%BE%D0%BB%D0%B8%D1%82%D0%B8%D0%BA%D0%B0-%D1%84%D0%B5%D0%BC%D0%B8%D0%BD%D0%B8%D0%B7%D0%BC-%D0%B4%D0%B0%D0%BA%D1%84%D0%B5%D0%B9%D1%81-639386.jpeg

kaduge minema mu maalt reeturid 08. august 2022, kl 16.55
sõjakurjategijate naiste armastajad. minge sinna kust te tulite .

Väike timur 10. august 2022, kl 12.45
Eestis põhiliselt vene keelt, esimene keelena rääkivad naised pole venelased,,

väike timur ei ole 10. august 2022, kl 13.26
eriti tark. nad räägivad sõjakurjategijate keelt nad on vaenlased aga ok ole siis loll edasi mul suva.

väike seletus 10. august 2022, kl 13.37
ma pole eriline venelaste fänn. esiteks see kuida nad käituvad eriti narvas ja 2007 aasta mäss ja nüüd ukraina asi. suurem osa neid toetab putinit ja need kes ei toeta pole putinist lahti saand hea või kurjaga. tundub ,et väike timur siin on nende agent või mis see sõna oligi . ei mäleta enam seda sõna. ma teen erandit venelastele kes on tõelised fännid ja sõbrad ja muidugi teen venelastest perekonna liikmetele erandi . muidugi mulle nagu igale ühele meeldib mõni vene saade või film see ei tähenda ,et oleksime silmakirjateenrid nagu nelli teataja püstol reporter tahab väita. ma võin paari vene asja fännata ja ikka ukraina sõja vastu olla. erinevalt mõnest ei lähe ma mingit lambist vene koomikut kuulama ja suurem osa ajast ma ei osta vene tooteid. pole kunagi ausalt väga ostnud neid.

Р. Р. рекомендует 18. oktoober 2022, kl 21.45
Полезно ополоснуться изнутри душевой насадкой за час-два до этого. Несколько раз. Вы не можете делать это по одному или по два за раз. Во-первых, внутри все равно будет некоторая дымка, а во-вторых, внутри все еще может оставаться вода, которая может вырваться наружу, когда вы начнете заниматься сексом. Поэтому, исходя из собственного опыта, рекомендую тщательно подготовиться заранее - за час-два начать полоскание с максимальным напором воды, который вы можете выдержать, просто дайте ей течь, держите анальные мышцы расслабленными, чтобы все вытекло, и так несколько минут. Затем с интервалом 15 минут. Затем повторите. Затем интервал 20 минут и т. д.

В результате дырочка приятно и тщательно вычищена, так что партнеру не приходится ожидать неприятных сюрпризов.

Чтобы быть уверенным на 200%, было бы хорошо, если бы вы могли также обрабатывать его фаллоимитатором между полосканиями, потому что так он будет еще чище. Если вы держите фаллоимитатор внутри, кишечник начинает работать и .... э... дерьмо идет вниз. Если потом ополаскиваться снова и снова, то в результате получаются такие блестяще чистые пипсы, благодаря которым можно смело брать пенис в рот ;-)
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!