Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Teki all
sex musta nahavarvi mehega

ebby-le 31. märts 2008, kl 01.35
ja jah ega sa kährikutest seal midagi ei kuulnud:DDD
ära tule rääkima seal on ikka suur vahe sees mis värvi nahk sul on:D

ebby 31. märts 2008, kl 01.37
kui suvel uuesti lähen, siis räägin tõtt meie kalli rahva kohta.

ebby-le 31. märts 2008, kl 01.39
räägi siis ka tõtt meie kallile rahvale, või tee seal olles silmad ka lahti:DDD

ebby 31. märts 2008, kl 01.41
Nagu need rassistid siin, kas nemad julgeksid öelda ühele mustanahalisele inimesele otse näkku, vaevalt küll, nii võib ju haledalt peksa saada, üldiselt on nii, et neile eestlastele, kes on rassistid võin seda küll öelda, teistele pole mõtet sest nad ju normaalsed inimesed.

ebby-le 31. märts 2008, kl 01.46
mis moel ma rassist olen? ma lihtsalt ütlesin, et räägi tõtt:D

ebby 31. märts 2008, kl 02.06
kas ma ütlesin et sina rassist oled, õpi lugema kullake, las emme õpetab sind.

ebby-le 31. märts 2008, kl 02.09
eks ma püüan aga sina õpi tõtt rääkima:DDD

ebby 31. märts 2008, kl 02.11
oh seda ma juba teen nii, et pole muret:))))

ebby-le 31. märts 2008, kl 02.40
nu kui sa seal kaks nädalat mööd mõne suurlinna kaubakeskuseid jooksed ei tähenda see veel seda, et see elu ongi seal selline:DD

ebby 31. märts 2008, kl 02.43
pole 2 nädalat seal olnud, 1,5 aastat elasin ja vahest käisin tõesti kaubanduskeskuses ka.

ebby-le 31. märts 2008, kl 02.57
huvitav küll, kui sa seal 1,5 aastat elasid ja kikka sellist juttu räägid siis olid ilmselt lapseoidja ja kodust palju väljas ei käinud. ma elasin 4a. ja mul oli kindlasti lihtsam kui mõnel kohalikul mustal. täitsa huvi tekkis kus see usa musta paradis siis asus?

ebby 31. märts 2008, kl 03.00
Ei olnud lapsehoidja ja inimesi oli muidugi igasuguseid, häid, halbu, nii valgete kui mustade kui teiste rahvuste hulgas aga millegi pärast said inimesed koos elatud kortermajas, koos oldi poes, pargis jne. Kui siia tuleksid elama mõned mustanaahlised siis huvitav, kas samamoodi suudetaks koos elada? Muidu olin Indianapolises.

ebby-le 31. märts 2008, kl 03.15
aga seda ma just tahtsingi öelda, ei ole see usa mingi eriline näidis, sama mis igalpool, ka eestis:D
siin ju saadakse ka elatud. eestil on ainult üks miinus, eesti on väga väike. siin oleks mõne aastaga pilt väga värviline:D
mul isiklikult ei ole nende vastu midagi. ei vihka ega ei tunne ka puudust aga seda küll ei tahaks :DDD

ebby 31. märts 2008, kl 03.16
arvestades mõndade suhtumist, tekiks siin kohe probleeme aga nüüd kallis patrioot on aeg tuttu minna, head ööd:))))

ebby-le 31. märts 2008, kl 03.17
ööd:DDDD

stella 31. märts 2008, kl 09.10
Issver, nägin unes suurt, musta, vonklevat m.unni! Nii mõnus tundus, aga kui "seda" hakkasime tegema, siis sai uni otsa :(. Ma ei jõua enam oodata!

ropp raivo 31. märts 2008, kl 11.03
tra lollid valged emased vitupead. On ammu teada et pärdikrahvas on ise ülimalt vaenulik valgete vastu. Muudkui vigisevad oma orjasaatusest. Kuradi ruberoidid, olgu õnnelikud et valged nad oma kultuuriruumi vedasid nende elevandi sitast majadest, aidsist ja näljast. Aidsi ajavad ka valgete kaela, tegelt on aids ju ahvide neeruhaigus ja paljud neegrisuguvõsad söövad tänapäevalgi ahviliha, kusjuures ahvi veri on delikatess. Ühesõnaga on pigid ajalooliselt laisk rahvas millest tuleneb ka nende rumalus. Kujutage nüüd ette selle valge vitu mentaalset võimekust kes nendega nussima ja sigima hakkab! Sellise kotitäie kusekollast pauku oleks võinud stelluska isa küll omale sokki põrutada.

stella 31. märts 2008, kl 11.04
Sa liba stella oled haige tyyp.Nome on solkida teiste kirju vale nime all

ei hinda inimesi nahavärvi jär 31. märts 2008, kl 14.04
Autor: ropp raivo
Aeg: 03-31-08 11:03

tundub et sul pole isegi põhiharidust mitte, sinusugustele tuleks kaela silt riputada: olen looma tasemel.

tee 31. märts 2008, kl 15.14
Neegrid ja neegriarmastajad tehke endale sõnad rassism ja realism. Ja ärge ajage neid palun segamini. Lihtsam on muidugi öelda et kõik on võrdsed ja nahavärvil pole vahet, aga tegelikult on asjad hoopis teised.

eelmisele 31. märts 2008, kl 15.17
nii, et kui sul on valida kas valge inimene, kes on tapnud 10 inimest või must inimene kes elab mingit tavalist elu, siis sa eelistad valget mõrtsukat sest tema on ju valge nahavärviga, no selge, tore et sinusugused siiski vähemuses on.

irw 31. märts 2008, kl 15.21
Autor: tee
Aeg: 03-31-08 15:14

kas sa julgeksid seda mõnele musta nahavärviga inimesele ka näkku öelda, vaevalt küll, eks ole

naljatilk 31. märts 2008, kl 15.29
"Neegrid ja neegriarmastajad tehke endale sõnad rassism ja realism. "

et peame tegema sõnad või, hihii sa õpi ennem kirjutama ja siis tule siia rääkima.

tudeng 31. märts 2008, kl 16.34
mul üks kusaõde käis ja proovis. pärast rääkis et mustad munnnid on ikka jubedad. nagu sitajunnid, vastik suhugi võtta. aga, maitse asi nagu öeldakse;) no ju olemas ka eeslikeppijaid, shiteatereid, miks siis ei võiks mõnee meeldida negranuss.

naine 31. märts 2008, kl 17.47
ropp raivo on täitsa omaette tase, väga hale.

olen rahvuslane ja eelistan kodumaal näha puhast eestlast mitte latiinot või mustanahalist aga kui keegi minu kaaskodanikest on armunud mustanahalisse, kohe tõsiselt ma mõtlen, siis ma soovin neile edu ja õnne! Inimene on ikkagi inimene sõltuvalt nahavärvist!! aga kui võimalik, siis vaadake ikka oma rahvusest inimesi ja hoidkem üksteist, kallis eesti rahvas!

ka naine 31. märts 2008, kl 18.17
see patrotismi jutt on üks suur jama, siin riigis pole midagi head, nagu keegi mainis ühes teemas, et mujal saab isegi koristaja normaalselt elatud, isegi reisida mitte nagu siin, kus elavad mingid eriti sallimatud inimesed.

jk 31. märts 2008, kl 18.20

Kõik inimesed ei peagi kõrgharidusega olema ja kui oleks, ei saaks kõik erialast tööd, sest ühiskonna toimiseks on vaja palju palju ameteid, mis ei nõua kõrgharidust. Eesti ühiskonna viga ongi see, et nende lihttöödega, mis on riigi jaoks väga vajalikud, ei ela normaalselt ära. Heaoluriikides saab koristaja üksi elades endale rahulikult korteri ja auto osta(okei, pangalaenuga) ja lisaks sellele veel puhkuse ajal reisima minna. Ehk siis elada tavaliselt, rahulikult, ei pea söögi pealt meeletult kokku hoidma, võib riideid osta jne jne. Tavalised inimesed tahavadki endale sellist rahulikku elu, nad ei tahagi mingiks superstaariks või presidendiks saada. tahavad elada ja olla rahul.

irw 31. märts 2008, kl 20.06
Eestlased armastavad omasuguseid. Kui mitte, siis oled riigi reetur! Ja reeturid tuleb purki pista.

Mul pole mitte midagi sellest, kui neegrid elavad OMA kodumaal. Elagu, mul pohh. Ärgu tulgu karglema, et neile tehakse liiga, kui ise on oma @!#$ võõrale maale maha istunud. Traa... Tahate väita, et negrud ei tapa? Nad mitte ei tapa ainult valget rassi vaid ÜKSTEIST ka. On alles sõbralik ja tore rass eksole. Ja siis vigisete, et valged on rassistid ja pole tolerantsed. Kui päris aus olla, ei saa nii naiivne ükski inimene olla. Selline musta-valge vaheline rassism on vastastikune!

kahjuks eestlane 31. märts 2008, kl 20.10
ja valged inimesed üksteist ei tapa jah, meil ju vanglates istuvad ainult mustanahalised, eks ole. Sina oled naiivne jah, kui üldistad ja arvad, et absoluutselt kõik musta nahavärviga inimesed on pahad. Tore, et siit riigist ära saan, ei taha selliste inimestega ühe maatükki jagada, pistke see eesti riik endale pe....e, mul on tõsiselt häbi, et olen eestlane.

ära loobi sõnu 31. märts 2008, kl 23.00
ja varsti on sul häbi, et sa sedasi ütlesid.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!