Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Teki all
sex musta nahavarvi mehega

kahjuks eestlane 31. märts 2008, kl 23.07
ei tea miks peaks olema

ära loobi sõnu 31. märts 2008, kl 23.15
küll sa ise näed, kui kultuuri erinevus sind lämmatama hakkab

kahjuks eestlane 31. märts 2008, kl 23.39
eks seda ole näha, aga mulle ei meeldigi eriti eesti kultuur

ära loobi sõnu 31. märts 2008, kl 23.44
siis oled õigel teel, olgu see teine kultuur sulle kerge:DDDD
eks alati saad ju koju tagasi tulla ega keegi ei tea, et sa nii ütlesid:DDDDD

kahjuks eestlane 31. märts 2008, kl 23.54
kodu on seal, kus no inimesed keda armastad ja sellisel juhul on mul neid 2

ära loobi sõnu 01. aprill 2008, kl 00.11
palju õnne siis:DDD
aga pole mõtet ka uue ja algul põnevama tunduva ootuses ka olemasolevat ja armast kohta täis lasta

kahjuks eestlane 01. aprill 2008, kl 00.15
noh siin need inimesed ongi ainuke hea asi aga noh igaühele oma

chaty 01. aprill 2008, kl 00.16
Häh, kusnüd kargas ea repliigiga välja. A ma sain ka. Silitamist ja. Kõike sain. Nüüd on kohe teine olemine.

naine 01. aprill 2008, kl 18.34
proovisin ja ei meeldinud.suudelda ei osanud ja kestis 5 mintsi.ainsad plusspunktid võiks anda kirglikkuse eest, aga on olnud palju palju paremaid eesti mehi.eesti meestel on üks vähe räägitud omadus-nad on siiramad. ja minu armukestest pole keegi olnud 5minutimees.

to naine 01. aprill 2008, kl 19.12
me ei räägi siin seksisuhtest või armukestest vaid pikaajalisest püsisuhtest.

IRW 02. aprill 2008, kl 13.14
To: kahjuks eestlane

Valgeid karistatakse mõrva eest aga neegrid jalutavad edasi. Surnud neegrid vaikitakse maha ja keegi ei teagi midagi.
Ma tean paari natsi, kelle sõber tapeti ära lihtsalt sellepärast, et kõndis neegrirajoonist läbi. Wow, toredad ja vahvad neegrid.
Ja sa oled naiivne kui arvad, et ma üldistan ja leian, et kõik neegrid on pahad. Ma ei arva seda. Kuid iq-tase on neil tunduvalt madalam ja agressiivsemad on nad samuti.
Neegrid said elujõuliseks justnimelt VALGE RASSI pärast! Terve Aafrika praegu nälgiks ja paljuneks, kui poleks valged oma kolooniaid sinna rajanud. Valge rass ÕPETAS neegrid töötama! Muidu nad ainult nussisid, sünnitasid ja nälgisid surnuks!
Nüüd käivad Ameerikas neegrid ringi ja halisevad mingi orjapõlve pärast. Idioodikari.

Eesti rahvusel on halb maik juures JUST SINUSUGUSTE PÄRAST! Isamaa reetur! Reedad kõiki eestlasi! Sinusuguste vastu ei oldagi sõbralikud. Kui oled ise, ollakse ka sinu vastu. Mul pole eestlastega küll mingit probleemi olnud. Neegritega aga küll, tulevad ahistama ja katsuma. Rassi rüvetamine!!

kahjuks eestlane 02. aprill 2008, kl 14.21
Kui ma ameerikas olin ja suhtlesin nii valgete kui mustadega siis küll keegi ei halanud midagi orjadest ja mõnel oli lausa mitu ülikooli haridust ja töötas ülikoolis professorina aga ju tal iq väga madal siis. Sa pole ise ka mingi kõva patrioot vaid silmakirjalik, kui sinu lähedased oelks ohus sa müüks selle "kalli" eesti riigi siin silmagi pilgutamaat maha, milleks siis praegu mingit suurt isamaa kaitsjat mängida.

Mees! 07. aprill 2008, kl 08.14
Ma kepiks kahe musta nasiega ja siis valiks ikka eesti naise!

naisarzt (36) 30. oktoober 2017, kl 17.19
proovisin ära aga efekti ei leidnud. Need hobusemõõtu riistad ei lähe ju kunagi päris kõvaks, kui kutt ise käega keskelt kinni ei hoia, siis ei saa sissegi surutud. Eks see ole organismi enesekaitse lihtsalt, kui ajust nii palju verd läheks alakehasse, siis kaotaks mees lihtsalt meelemärkuse.

Kogenud 07. november 2017, kl 20.56
Aah ma rahustan end praegu sõrmedega kuid ootan millal mu tume koju tuleb. Ta on lic hiiglaslik, mismõttes seks ja valus? Nõrgad olete selljuhul seks on mõnus ma just ootan millal saan uuesti.

N-32 28. märts 2018, kl 08.50
Soomes hotellis on toakoristustel abiks pagulased. Need noored mehed on suisa kiimakotid ja sageli patsutavad ning haaravad keskohast kinni. Kuna meil vormiriided miniseelik siis voodit tehes haaras tõmmu mind tagant ja maandusime voodile. Üritasin püsti tagasi saada kuid tema lükkas püksikud eemale ning tuli tõugetega sisse. Tundsin et surub lõhki sest oli jäme riist. Edaspidi toimus meil regulaarselt õhtuti numbris kui ülemused lahkunud. Harjusin nii ära et oma mees jäi suisa unarusse.

mustalt pepusse 13. mai 2018, kl 02.13
Raul Rahnik teab tõde!

Tglť.® 13. mai 2018, kl 02.14
Kogu vähegi teadlikuma rahva jaoks on tingimatult igat sorti p.—seks eriliselt terviseohtlik, rõve ja räpane perverssus mida praktiseerivad ehk ainult üksikud, eriliselt hälbinud perverdid ja seda fakti ei muuda mitte mingisuguste nn. sallivate möla, olgu nad siis kasvõi teadlased.:)

Kui on must, näita tagaust! 13. mai 2018, kl 22.44
https://i.imgur.com/YXrsFEv.gif

Tglť.® 13. mai 2018, kl 22.47
Kogu vähegi teadlikuma rahva jaoks on tingimatult igat sorti p.—seks eriliselt terviseohtlik, rõve ja räpane perverssus mida praktiseerivad ehk ainult üksikud, eriliselt hälbinud perverdid ja seda fakti ei muuda mitte mingisuguste nn. sallivate möla, olgu nad siis kasvõi teadlased.:)

once you got black 18. mai 2018, kl 06.04
you never go back!

miks mitte tumedama nahaga mehega perekond luua, paljud eesti tüdrukud seda juba teinud. soomes väga tavapärane kui blondi soome neiu kõrval somali mees ja neil sokolaadivärvi beebi:) selle üle tuleb uhkust tunda mitte häbeneda!

sellise matsliku suhtumisega 19. mai 2018, kl 07.07
ongi neiudel parem viisakas must mees valida:)

Paul muthaphuckin Oja 19. mai 2018, kl 14.03
Once U GO BLack , We dont want u Back !!!!

Eks igalühel on oma valik ja arvamus , aga minu arust on rõve näha Eesti tüdrukuid neegritega . Veel vähem kui nad hakakvad peret looma , miks peaks kaunis Eesti tüdruk loobuma oma sinistest silmadest ja blondidest juustest mingi neegri kasuks ? Sa annad oma ilusa Eesti identiteet ära mingi musta kasuks ? Sinu lapsed ei n2e enam ju välja eestlased , mis on kurb ja kahju

aga see et mustad on paremini varustatud see on mingi hollywoodi ja sorose tüüpi vendade müüt , et valgeid mehi maha teha ja neilt mehelikus röövida ja musti esile tõsta , see just toimubki praegu lääne euroopas

Magamu Räägibi 19. mai 2018, kl 15.58
Kahur on laetud

tahanseksi 27. juuli 2018, kl 15.21
mulle meeldivad ilusad mustad naised kellega kunagi plaanin seksida aga eesti naised on ka ilusad

eelmisele 27. juuli 2018, kl 15.34
Mine välja ja seksi, mida kaagutad siin õhtuni. Unistamise eest ei maksa keegi.

tema küsib juba ammu 27. juuli 2018, kl 17.02
viis aasta.. ju on nii tohloom,,, et keegi lapsmeest ei taha.. tundub vähe kohtlane, kui guugeldada.

Ruberito 10. oktoober 2018, kl 13.09
Kui on must, näita tagaust!

hm 15. oktoober 2018, kl 16.41
praegu noorest peast võib igasugu hulle hooge peale tulla, aga mõelge enne, kui nendega lapsi tegema hakkate.
ise võite ju ärbelda sallivusest ja millest kõigest aga lõpuks on teie lapsed need, kes paarikümne aasta pärast kannatavad... ja mitte üldse valgete "rassistide" pärast. See sakslane , kes Chemnitzis surnuks torgati, oli valge ja kuubaka järeltulija... lihtsalt araabidele ei mahtunud hinge, et mustanahaline neid noomima tuli....

täpselt 200% 15. oktoober 2018, kl 18.11
tudeng Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> mul üks kusaõde käis ja proovis. pärast rääkis et
> mustad mu*nnid on ikka jubedad. nagu sitajunnid,
> vastik suhugi võtta. aga, maitse asi nagu öeldakse;
> ) no ju olemas ka eeslikeppijaid, shiteatereid, miks
> siis ei võiks mõnee meeldida negranuss.

ja lisaks on nad väga maiad ka soolikasse vonklema!
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!