Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Teki all
sex musta nahavarvi mehega
 
Liina44 26. oktoober 2018, kl 04.20
Mu mehel pikaaegne sõber mustanahaline.
Juhtus nii, ta oli meil külas ja mees mul töölähetusel.
On ennegi nii olnud ja pole midagi sellist juhtunud.
Ma ei saanud hommikul voodist üles, ta ke...is mind oma suure vändaga
täiesti läbi.
Oma oietega ajasin vist pooled naabrid üles
 
Kiki 10. november 2018, kl 09.17
Käin isegi, kahe musta mehega kohtamas.
See mida nemad suudavad ei anna koduse sexiga võrrelda.
Mitttte kuidagi
 
jaanek 29 12. november 2018, kl 13.10
ära mine neegriga kaasa ja Eestist ära. tule, saame tuttavaks! usu mind, ega see must parem pole. pärast hakkad veel muslimiks kaa.
 
andy 30 12. november 2018, kl 13.13
lipakas. Vihkan selliseid naisi, kes meest petavad . Ise olen voodis väga tip sportlane, aga näed naine pettis mind, sest teisel mehel kallis porche. Nüüd perekond lõhutud ja lastest kahju, peavad uue isaga elama. Värdjad naised.!
 
Virumaamiss 12. november 2018, kl 16.04
Kui eesti naine abiellub hispaanias siis mitte hispaanlasega aga moslemi või neegriga, sama kehtib nii prantsusmaa, saksamaa, inglismaa ja mis tahes euroopa riigi kohta.....
 
täpselt 201% 13. detsember 2018, kl 13.48
täpselt 200% Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> tudeng Kirjutas:
> ------------------------------
> -------------------------
> > mul üks kusaõde käi
> s ja proovis. pärast rääkis et
> > mustad mu*nni
> d on ikka jubedad. nagu sitajunnid,
> > vastik s
> uhugi võtta. aga, maitse asi nagu öeldakse;
> > )
> no ju olemas ka eeslikeppijaid, shiteatereid, mik
> s
> > siis ei võiks mõnee meeldida negranuss.
>
>
> ja lisaks on nad väga maiad ka soolikasse von
> klema!

ΑbsoluutsеIt kõikidele nοrmaalsetele inimestele tеadaοlevalt οn igasugune рeеsеks äärmiselt іIge, räраne ja tervіseοhtlik perνerssus, mіllega tegelevad ehk vaid üksikud, erіlіselt νäärаkаd pеrνаrіd ja seda eі saa muuta mitte mingіsuguste tοlеrаstіde muΙіn, olgu nad siis kаsνõі tеаdlаsed.:-)
 
Sievers 23. detsember 2018, kl 21.44
1.EELMÄNG
Nagu eelpool targemad kirjutajad mainisid,algab anaalseks tõesti kõrvade vahelt.Inimene peab eelkõige olema selleks valmis nii moraalselt kui vaimselt.Füüsiline murdmine viib enamusjuhtudel alati naise kurva fiasko või hoopis ebameeldiva ja valusa kogemuseni,mis hilisematel eluperioodidel tekitab naises suisa jälkust,vastikust!
Varuge selleks toiminguks piisavalt aega ja raha.Mees ei pruugi sugugi sel päeval naisele vihjata,et kallis,nüüd täna hakkame anaalseksiga tegelema.See on suurim viga!Kujutlege sel päeval endale ette,et just see naine on täna minu kõige kallim varandus ja kuninganna!Alustada tasuks ülimast tähelepanust naise suhtes.Kutsuge naine kohtama,pakkuge talle ette minna eelkõige parima juuksuri,maniküürija juurde,ärge laske silmi naiselt,hellitage teda sõnadega,kallistage,paitage,musitage-näidake maailmale ,etsiin ilmas olete ainult teie kaks ja ei keegi muu!!Järgnevaks soovitaks viia oma kauni kaasa heasse hubasesse restorani.Restoranivestluses ärge kunagi rääkige endast-pühenduge ainult naise probleemidele,tema maailmale,laske naisel kõik hingelt ära rääkida-kasvõi nutke,naerge,aga sulage ühte!!Kui oled suutnud naise niivõrd köita,siis tasub mehel teada,et pool tööd on juba tehtud-naise keha ja hing on vabad sinu jaoks,sisemine psüholoogiline pinge on kadunud-on tekkinud nähtamatu sexuaalne usaldus,ihaldus,armastus kui soovite.Püüdke kogu see päev hoida sellist isiklikku vaikset intiimset õhkkonda.Kindlasti ei tasu minna kuhugile pööratsema,hullama,sest see rikuks selle müstilise hingelise keskkonna.Pärast ilusat restoraniõhtut oleks hea,kui läheksite mõnda hubasesse vaiksesse keskkonda,kus ei puuduks lilled,vaikne muusika,küünlad,vein.Kuid voodissekargamiseks pole aeg veel küps!

2.MÄNG
Kõik edasine on kogenud kepimeestel juba teada,seda ma ei hakkaks pikalt kirjutama.Kui olete juba riidest lahti ja läheb asjaks,siis oleks siin kindel soovitus-ärge hirmutage naist oma anaalisooviga kohe ära ja mitte ei tohiks toppida kohe näppe tagumikku.Erutage naine korralikult üles,ära mõtle enda peale,ära kuku kohe kерpima!!Eruta niipalju kui oskad,keelega silitustega,näppudega-pea silmas,et naine ei saaks enneaegset orgasmi,muidu jookseb asi vett vedama.Püüa asja võimalikult kaua venitada.Parim aeg tegudele asumiseks on siis kui naise hingamine on kiire,korrapäratu,nägu muutub plekiliseks,naine püüab igati sinu vänta enda sisse ajada.
Ja nüüd mehed,on parim aeg anuse juurde asuda!Kõigepealt limpsige seda,hellitage anuse ja mokkade vahet-ärge laske erutusel vaibuda.Esimene asi,mida soovitaks,oleks tasakesi näpp sisse torgata-ikka sügavamale ja sügavamale.Ja pidage meeles-näppu ei tohi järsku ja kiiresti välja tõmmata.Laske seal näpul mõned minutid olla.Ise aga teise käega hellitage naist ja tehke kasvõi keelekat!Järgnevaks proovige juba väga aeglaselt sisse panna teine näpp.Jälle laske asjal niimoodi olla,siis tasapisi kolmas näpp ja siis neljas.Hea oleks,kui kasutaksite kohe alguses libestit.Niih,kui olete kõik neli näppu sisse saanud,siis võin teile kindlalt öelda,et olete eesmärgil.Kui see pole nii,siis olete teinud kusagil vea!Naine pole kas piisavalt erutunud või ennast lõdvaks lasknud(mida te pole osanud teha)Kui neli näppu sees,paluge naisel võtta sisse koeraasend.Näppe ei tohi mingil juhul välja võtta-sest anuse järsk kokkutõmbumine teeb naisele meeletut valu!!Kui oled juba taga,siis viige oma suguti ettevaatlikult sisse nende nelja sõrme vahelt,aeglaselt sõrmi eemaldades.See on ülimalt tähtis koht mehed!!!N.ö tühja kohta naise anuses jääda ei tohi.Sõrmi peab sujuvalt asendama riist!!Tasub teada,et naise anus võib hea ettevalmistuse korral vastu võtta isegi väga suure ja jämeda riista!

3.TEGEVUS
Kui riist sees,ärge kukkuge rapsima nagu hull.Alustage ettevaatlikult tillukeste õrnade lüketega.Lubage naise anusel harjuda teiega.Kui tunned pinget riista ümber vähenevat,on aeg minna asjaga edasi s.o riistaga sügavamale ja jälle sama mis eespool.Kuni seniks,kui riista jagub.Kui oled saavutanud põhja,n.ö riist on täies pikkuses ja kenasti sees,siis võid hakata tegevust kiirendama.Hea taktika on selline-alguses aeglaselt,siis kiiremini,siis jälle aeglaselt ja siis üldse korrapäratult.See ei lase sul endal kiirelt lõpetada ja naisel on hullult mõnus!Veel tasub mehel mitte aind rapsida,vaid teha riistaga ringe,üles,alla-kõrvale liigutusi.Usun,et edasine on juba igamehe fantaasia-kõik trikid on teretulnud!Ja ikka näppige võimalusel naise kliitorit tegevuse ajal

LÕPPMÄNG
Kui on saabunud orgasm ja naine viskleb mõnust,siis väga tähtis on hoida võimalusel oma riist veel naise anuses.Ärge seda välja tõmmake,vaid laske nokul minna väikseks naise anuses olles.See leevendab naise ebamugavustunnet ja naise anuselihased saavad toega kokku tõmbuda.Lihtsalt lesige naise seljas ja puhake,rääkides samal ajal naisele õrnusi,kiites,hellitades teda.Hea on veel see,et kui mees tahab teisele raundile minna,on nüüd seda palju kergem teha,kuna riista jämenemine naise pepus ei tekita nüüd enam naisel vaevusi.
Nonii,edasine peaks olema juba igamehe enda fantaasiates!
Mina igaljuhul olen murdnud sellise taktika ja tegevusega kõvemadki purikad maha!!
Edu teile kepivennad ja loodan,et minu õpetusist on teile kasvõi natikenegi abi!Ja miks mitte ka naistele??
 
Versie 23. detsember 2018, kl 21.56
ΑbsoluutsеIt kõikidele nοrmaalsetele inimestele tеadaοlevalt οn igasugune рeеsеks äärmiselt іIge, räраne ja tervіseοhtlik perνerssus, mіllega tegelevad ehk vaid üksikud, erіlіselt νäärаkаd pеrνаrіd ja seda eі saa muuta mitte mingіsuguste tοlеrаstіde muΙіn, olgu nad siis kаsνõі tеаdlаsed.:-)
 
Nipi 27. jaanuar 2019, kl 18.28
Sai käidud Londonis töö asjus.
No juhtus nii, et tutvusin ühe mustaga. See veedetud öö oli uskumatu,terve öö rautas.
Järgmiseks ööks lubas ka sõbra võtta, arvasin , et teeb nalja.
Tulidki kahekesi.
See on võrratu kuidas vastu peavad.
Lubasin järgmine kord ka sõbranna eestist kaasa võtta.
 
N36 01. veebruar 2019, kl 15.36
Nipi, tahame detaile nendest seksmaratonidest!
 
Blond 09. november 2019, kl 09.16
Soome soome sinna tahan ma ...
Naģu üks laul ütleb. Lühidalt hakkasin soomes tööl käima ja seal mul paariliseks süsimust noormees.
Ma ise 49 ja abielus kolme lapsega blondiin. Kes mind ikka tahab :):).Tööle sõitsime ka sama bussiga, tema tuleb kaugemalt. Ei jäänud kuidagi märkamata tema punnitav jalgevahe, tööl vast ka punastasin vahel. Tal ei jäänud see märkamatuks ja hakkas kogemata mööda minnes mulle sellega vastu käima. Kui te vaid teaks mida minu ihu tegi. Bussis koju sõites ütles et äkki ma ei läheks maha ja talle külla teed jooma tuleks. Läksingi, ei kahetse, sain tunda siis esimest korda elus tõelist mehe riista, riist nagu mu käevars. Täiesti väsimatu kuju minu tutti rautamas.
 
liberal man 10. juuni 2020, kl 17.58
Täiesti normaalne naine, kes sai korraliku orgasmi.
 
puhtalt 26. september 2022, kl 21.47
mustalt pepusse Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Raul Rahnik teab tõde!


ma ei tea, kuidas raulil seal järvamaal, aga pealinnas on see tutorial juba u 20 aastat kõigil naistel teada.
 
wow ma nii kardan 27. september 2022, kl 07.58
sa tead kus maakonnas ma elan oi ei mida ma teeen nüüd. ausalt ei koti ,et sa tead kus maakonnas ma elan. mind sa tont ei hirmuta. mingit tutoorialit ei ole pole olnud ega saa ka olema. see on surnud ja debunkitud teema. paluks minu isikut ja nime mitte mainida selles pasa ja sitta fetishis. normaalsed naised ei tee anaali vaid ssitased hoorad . faktid . tahad ma teen sulle sinna pealinna ühe tutooriali. ok kuula hoolega kusik. vaja läheb . 1 jupp nööri 1 tool ja 1 koht kuhu riputada . samm 1 pane kõis lakke . samm 2 pane tool alla samm 3 roni toolile tee kõiele silmus . samm 4 roni toolile . samm 5 kõis kalea samm 6 lükka tool ära . hea tutoorial kusik . tööötab 100 protsenti. naudi. see tutoorial on olnud järvamaal 200 aastat tõhus. töötab sinusuguste luuseritie peal hästi. a ma ei tea kuida teil seal pealinnas sellega on ka.
 
liina44 ja ta sõber on rassi ja rahvareeturid 27. september 2022, kl 08.22
nad peab välja pagendama. eeelista eestimaist kui ei tõmba sinna mustale mandrile. meil pole kohta rassi ja rahva reeturi jaoks.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!