Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Teki all
saaks korragi elus orgasmi

Siret 30. juuli 2009, kl 16.40
Olen juba 32-aastane ja pole elus kordagi orgasmi nautinud. Vahekordi on olnud, 8 aastat olen abielus, seksi nagu oleks, aga tipp jääb alati tulemata.
Olen mõelnud, et võiks veel proovida abielu kõrvalt mõnd nn. armukest leida, aga ei ole julgust ega pealehakkamist. Ja nii ma kuivan. Naised, andke nõu- julgustage või laitke maha.
Abielu muus osas tip-top.

väga lihtne 30. juuli 2009, kl 17.31
Eks ikka abivahendid aitavad.Mina ka ilma ei saa,kui orgasmini jõuda tahan siis pean ka sel samal ajal kliitorit stimuleerima ja kui sellest sulle abi pole, siis ega polegi vist muud võimalust.

Wigin 30. juuli 2009, kl 19.14
Ütle sama asi oma mehele.

Wigin 30. juuli 2009, kl 19.17
Või kui suhtes asi, et otse öelda ei saa siis ütle see asi edasi mehe sõbrale. Usu, et meesw hakkab liigutama mõtteid oma peas jaasi liigub.

korralik(varustus)mees 30. juuli 2009, kl 19.29
pole eriti kohanud naisi, kes kohe üldse orgasmi ei saa...kas ise endaga tegeledes ka ei saa?

m 30. juuli 2009, kl 20.08
kui armukese leidmine sulle raskust ei valmista siis proovi kindlasti,ära põe tühja asja pärast,proovi.

ss 31. juuli 2009, kl 02.18
Mul umbes sama, et ei ole saanud orgasmi kunagi seespidiselt...muidu küll jah,aga see jääb saamata alati,mees teab mul seda ja siis alati teeb muud moodi aga tahakas kunagi nii ka tunda......

heldur 31. juuli 2009, kl 08.05
ma võiks sulle abiks olla. aga ära teistele räägi.

kurb 31. juuli 2009, kl 08.10
kurb lugeda, et selliseid naisi on, kes pole saanud orgasmi. Mida need mehed mötlevad, et on ok wä ?

või nii 31. juuli 2009, kl 11.57
"saaks korragi elus orgasmi" mida kurat, ma ei saa nüüd aru, ei oska siis ennast rahuldada v, kui jah siis tõesti mine k-rauta hea tugeva nöörijupi järgi

Orgasmitu 31. juuli 2009, kl 12.11
Sama seis.Saan ainult kliitoriorgasmi.Vaginaalset pole suutnud ükski mees pakkuda.Ise vanuses 35-39

n39 31. juuli 2009, kl 12.44
ärge öelge, et pole suutnud pakkuda...mõned ei saagi...ja kui arvad, et oled selleks võimeline siiski, siis pole mõtet kõike meeste kaela ajada, mis sa oled ise selleks ära teinud, et mees teaks kuidas sulle vaginaalset orgasmi pakkuda...juhised, näpunäited...nüüd siit, nüüd kiiremini, kiiremini..hoia tugevamalt, suru kõvemini jne :))...eks :)

Orgasmitu 31. juuli 2009, kl 14.20
n39, me peame sind appi vist võtma voodisse õpetama?

gurmaan 31. juuli 2009, kl 14.28
oi-oi naised, mis jutud!
kui ei saa orgasmi ja ise väidate, et abielu norm ja korras ja ok jne, jne...
ei ole ju kullakesed! orgasm saabub siis kui oled ka ise mõtetes seksi juures (noh see jutt paljude naiste suust, et kujutan naabrimeest ette ja mehe sõpra jne), kui mõtted mujal siis sellest asjast asja ei saa. olge nüüd ausad ja küsige iseendilt, kas olete mõttes ka sja juures tol hetkel või uitavad mõtted poodides, baarides, kuskil mujal.... kui kirg on puudu, siis ei aita muud, kui lapsed vanavanemate juurde, või laagrisse ja laske ennast koos kaaslasega lõdvaks (vein, muusika, küünlad, jalutuskäik käestkinni) ühesõnaga- leidke ikka päraiselt üksteist! argirutiin on teid seksis nukuks teinud! armukese variant siin nüüd küll ei aita, see on täiega enese(ka elukaaslase)petmine.
see oli minu arvamus, pead liiva alt välja!

tohter 31. juuli 2009, kl 14.30
Naisel saab enamasti orgasm alguse kliitorist. Kliitorite suurused on aga erinevad, mõnedel saab see stimuleeritud ilma kõrvalise abita, kuid väikse kliitoriga naised peavad näpud appi võtma. Reeglina läheb kliitoriorgasmis üle vaginaalseks kui meheriist ka oma tööd teeb.
Palju oleneb ka asendist jm sobivusest, miks partneri vahetuse korral hakkavad naised orgasme saama.
Aga, pange ilma valehäbita näpud tööle, veel parem kui leiate asendi, kus mees seda teha saab.

Orgasmitu 31. juuli 2009, kl 14.45
Mõni mees on nii äpu, et ei tea kus naise kliitorgi asub, rääkimata selle stimuleerimisest.Ja üldse ta ei tea naisest suurt midagi.

Gurmaanil õigus... 31. juuli 2009, kl 15.10
...keskenduma peab. Mitte, et just naabrimehele, aga üldse tegevusele ja mehele, kellega koos oled. Paljud asjad (puudutused, stimulatsioon) voodis ei tähendaks mulle lihtsalt niisama midagi, kui ma kaasa ei mõtleks. Kui puudutus otseselt ei eruta, siis erutab mind just SELLE konkreetse inimese puudutus, see kuidas ta mind vaatab jne...
On ka muidugu mehi, keda üldse matsu välja ei jaga. Ühele noormehele küll meeldis minuga koos olla, aga mängu olemusest ikka aru ei saanud.
Armukesi ei poolda, kui suhe muidu ok.

lahendus 31. juuli 2009, kl 15.13
lahemal kui oskad arvata,kel huvi see kirjutab.

x 31. juuli 2009, kl 15.17
No mina ka ei saa oma mehega orgasmi. Aga viga mehes, sest teistega olen alati saanud. Mulle nt. ei sobi oma mehe pikem riist, vaid hoopis lühem!

orgasmitu2 31. juuli 2009, kl 15.38
Ära põe. Kas sul muid muresid ei olegi? Siis on on küll vedanud! Kui kõik on tip-top, siis ela ja ole õnnelik. Neid naisi on palju, kes pole kunagi orgasmi saanud. Selle juures on see hea asi, et kui pole saanud, siis ei tea tahta.

Ma olen 50+, Olen elu elanud, selles teadmises, et pole kunagi saanud. Minu nooruses orgamist ka ei räägitud. Nüüd mitmesugust kirjandust lugedes ja orgasmi tunnuseid uurides, olen avastanud, et vist olen saanud ka. Orgasm avaldub mitmeti. Uurijad on selle kirjeldamise ja mõõtmisega ka natuke kimpus. Puuduvad ühtsed seisukohad. Üheks levinenumaks tunnuseks on tuppe lihaste kokkutõmbed. Just neid mäletan, et sellist asja on olnud. Ma ei mäleta aga seda, et see oleks miski eriline mõnus või lõõgastav. Hea oli ja kõik. Osa uurijaid väidavad, et ainult see on orgasm, kui naine kaotab teadvuse - kõik muu olevat jama ja ettekujutus. teadvust ma kaotanud ei ole.
Oma mehega olen elanud rahus, mõistmises ja teineteist toetadea. Meil on ka ühiseid huve. Koos on hea. Tühja sest orgasmist

Orgasmitu 31. juuli 2009, kl 15.44
Mina kogen tugevaid kokkutõmbeid ja ülihead mõnutunnet, aga seda kõike kliitorit stimuleerides.

korralik(varustus)mees 31. juuli 2009, kl 15.52
orgasmitu (07-31-09 12:11) ...mul vaginaalse orgasmi tarvis, just sobiv riistvara...kirjuta

Orgasmitu 31. juuli 2009, kl 15.52
Mees kui sul nii korralik varustus, miks siin kõlgud?
Rahulda oma naisukest.Ei jõua sina kõiki maailma naisi rahuldada.Mina ikka tahan omale päriseks varustusega meest, kes mu taevasse viib

xxx 31. juuli 2009, kl 22.25
kas teemaalgata veel kuuldel, räägiks sellel teemal privas, lahendusi leidub, palun kirjuta, vastavad teraapiad aitavad.

.n36 01. august 2009, kl 16.57
Teemaalgataja! võiksid mulle kirjutada,arvan et oskan head nõu anda kuna olen olnud sinuga sarnases seisus. õnneks on see nüüd möödanik.

korralik(varustus)mees 01. august 2009, kl 18.53
kuna vaba mees, siis kõlgun kus tahan ja rahuldan kes tahab:)

eelmisele n41 02. august 2009, kl 10.28
kas sa ei arva et juba läilaks läheb see oma "korraliku varustusega" ärplemine. parim mees voodis pole see kes oma suure riista küljes tolkneb vaid kahtlemata see,kes on hästi varustatud oskuste ja teadmistega naise erogeensete tsoonide asukohast ja nende hellitamisest,oskusest naist õigel ajal õigest kohast ja õige tugevusega puudutada,oskusest õigel ajal õige tempo ja sügavus valida ja oskusest oma "plahvatust" niikaua tagasi hoida kuni naine täieliselt rahuldatud on. õnneks on ka selliseid MEHI olemas (kahjuks küll vähe!) aga minu õnneks sattus üx selline ka minu teele :)))))))).

Orgasmitu 02. august 2009, kl 10.41
n41, appi mina tahan ka sellist meest.Kust küll leida?

orgasmitu2 02. august 2009, kl 10.59
Taha parem töökat, ustavat põhimõtetega meest. Hea oleks ka, kui ta ei liialdaks alkoholiga. See on investeering. parem pool kana kausis, kui terve naabri õrrel.

n41 02. august 2009, kl 11.00
viimasele. kui jätad aadressi siis kirjutan sulle.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!