Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Teki all
kuidas leida...
 
Mercantile 16. oktoober 2002, kl 16.57
steven....üllatab mind su probleem ja samas mitte...
tean,üht meest,kes on nii nälgas,et jahib naisi,niiet õudne,aga raudselt oma kaasaga lahku ei kavatse minna ja lastki veel pole...ei tea,kas ta arvab,et seks tuleb hiljem parem....?

Kuule,mine räägi naisele...nii nagu on...see küll teda alguses vihastub,kuid....pole ju sulle otsaette kirjutatud,et olen tavapäratult näljas...
no,kuidas üks naine seksi küll ei taha?
äkki viga ka sinus,steven??
 
plika 16. oktoober 2002, kl 18.12
harjumusest ja toetusest ja ka lihtsalt armastusest terveks eluks ei piisa. varem või hiljem vaatad tagasi ja mõtled, et : kus ma küll olen olnud??
(mitte et ma mingi pensokas oleks, aga lihtsalt...)
 
Ei usu 16. oktoober 2002, kl 20.09
mina, et ükski naine HEAST asjast(siinkohal seksist) niisama ära ütleb. Enamus pakub, et rääkida rääkida rääkida.... Siis nii, et palun kas ma tohin sind suudelda, palun kas tohin oma käe sinna panna, palun... jne jne ??? Katsuge olla pole midagi jubedamat valest lähenemisviisit. Usun kindlalt, et aktiivsema poole(minu, kui naise arvates ilmeslt siiani kehtinud poliitika tulemus:( peaks see mees olema) kindel TEGUTSEMINE tahestahtmatult soovitud tulemuseni viib. Pole see ütlemine, et kui saama hakkab küll tahtma hakkab sugugi suusoojaks välja mõeldud.
 
steven to maxina 17. oktoober 2002, kl 09.04
ega huvi kvantitatiivses mõttes jah suurenenud pole, see enam- vähem sama, kuid kvalteeti nõuan juba rohkem. Alguses ju käib värk väga kähku - sisse ja valmis, hiljem, kui vanemaks saad ei rahulda see enam, isegi kui palju saada. Põhimõtteliselt saaks minagi iga päev, kui tahaks, kuid see tunduks mulle juba vägistamisena ja ei pakuks enam mingit rahuldust. Algatust tahaks, tahaks tunda, et ka mina olen soovitud.
Ei ütlegi seksist ära, kusjuures temale on see vägagi hea seks, tema jutu järgi vähemalt, aga ise midagi vastu ei anna.
 
Mercantile 17. oktoober 2002, kl 12.36
no,aga sõna talle niiiiiiiii nagu SA siin rääägid!!!
Miks sa talle nii ei ütle,nii ausalt,kui siin.......
tema on ju rahul,sina pole rahul))
kas te pole avameelsed üksteisega?)lõpuni(siiruses,ma mõtlen)
 
maxina 17. oktoober 2002, kl 17.42
steven....tegelt kui ta ikka seksi eriti ei taha, siis vananedes läheb inimene teatavasti veel laisemaks, siis tahab äkki veel vähem...

võibolla 30 aastaselt tahab??:)))))
kas ootad niikaua?

räägi talle, et sa ei suuda niimoodi elada, et seksi nii vähe ja tema ei naudi!!ütlegi nii otse!!
 
Professor Analworm 20. oktoober 2019, kl 00.05
Kas need siis aastal 2002 kuidagi ja kusagil 11 ṕéŕśé ei pannud? Mina sel ajal olin juba vana pepujänku.
 
Akadeemik Anti Anal 20. oktoober 2019, kl 21.25
ΑbsoluutsеIt kõikidele nοrmaalsetele inimestele tеadaοlevalt οn igasugune рeеsеks äärmiselt іIge, räраne ja tervіseοhtlik perνerssus, mіllega tegelevad ehk vaid üksikud, erіlіselt νäärаkаd pеrνаrіd ja seda eі saa muuta mitte mingіsuguste tοlеrаstіde muΙіn, olgu nad siis kаsνõі tеаdlаsed.:-)
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!