Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Teki all
ai-aiii.........?

xxxx 20. oktoober 2002, kl 21.15
naljakas küsida,aga olen kuulnud,et esimest korda on ai-aiii... Is it true?

vuubets 20. oktoober 2002, kl 21.52
Dear xxx,

Maybe... it depends.

Sincerely

Vuubets
The Smart One

xxxx 20. oktoober 2002, kl 21.55
plz eesti keeles....@ vuubets

pips 20. oktoober 2002, kl 22.25
jah, mis valu teeb Sulle ? Kas kardad esimest vereproovi või hambatõmbamist?

xxxx 20. oktoober 2002, kl 22.45
to pips: ää si:s kohe pahanda....sry,ainult küsisin....

pips 20. oktoober 2002, kl 22.46
küsi otse, ei saa suht aru su keerutamisest, kas kardad,et süütuse kaotamine on valus ?

xxxx 20. oktoober 2002, kl 22.54
"jah" ,kui Preili Juhe aru ei saanud (sry)

eye 21. oktoober 2002, kl 09.20
ma küll kisasin nigu ratta peal
a jube oli ka
mis siis, et ülesköetud, valmis igati, mees oli väääääga õrn, tampoone olin kasutanud, mingit hirmu muide ei olnud, sest arvasin, et need faktorid teevad mu esimese vahekorra valutuks. irw. ei teinud, alles poolel teel sisse sain aru sellest.
a muide, selle sama esimese korra lõpus oli mul kontrastselt hea ka, kohe ikka j u b e d a m a l t hea.

mu sõbrantsidelt jälle kuulnud, et valu, verd ja veelkord valu polnud absoluutselt, nagu polekski esimest korda.

nii ja naa seega :)

mannu 21. oktoober 2002, kl 13.49
ei olnud valus. aga hea polnud ka.
pärast olid seljalihased valusad, sest kogu see aeg olin ikka nats närvis ja krampis omadega...
nii et lase lõdvaks.

mimi 21. oktoober 2002, kl 18.43
Minul oli küll kohutavalt valus. Muidu oli suurepärane ettevalmistus: pikk eelmäng, hooliv partner ja kõik nagu seksiõpikus, aga verd tuli pisut (linu küll ei määrinud) ja valus oli lihtsalt kirjeldamatult, pisarad jooksid silmist sorinal. Hea, et partner ikkagi kindlameelseks jäi ja asja lõpule viis, imetlen teda selle eest! Ja tagantjärele on mälestused ikkagi parimad!

muki 21. oktoober 2002, kl 19.54
mitte et ma kedagi ära ajaksin, aga kas xxx on ikka õiges kohas? On ju ka delfi noortekas, kus on lausa eraldi ruriigina mu arust 'esimene kord'. Küsi sealt, küllap on palju, kes sulle kogemusi oskavad rääkida.
Selle asemel tuled aga siia kommenteerijate kallal ilatsema :(

mia 22. oktoober 2002, kl 00.31
Minu esimene kord oli ilma igasuguse valuta, kui välja arvata see, et olin ise veidi pinges.
Kutt ei usu siiani, et olin süütu... aga ma päriselt ka olin...

ninnu 22. oktoober 2002, kl 16.21
xxxx mine jah noortekasse. seal sinuvanused arutavad samu asju. muki võttis õige sammu. teismelised siia ei kuulu.

efca 23. oktoober 2002, kl 10.55
Ühineks mukiga. Tundub tõesti, et xxxx on vales foorumis, lugesin ka eelmisi "muresid":) Noortekas oleks küll palju õigem koht!

pisike 24. oktoober 2002, kl 11.20
esimesed 3 kord aolid põrgulikult valusad, aga kuna ma ei kartnud ja mees oli mõistev siis edaspidi oli kõik super

CAROL 24. oktoober 2002, kl 16.35
Esimene kord oli ilus ja õige inimesega.. nii hea on praegu meenutada.. loomulikult on iga korraga paremaks läinud ;)

xxxx 26. oktoober 2002, kl 12.48
MIKS TE ARVATE,ET rubriik "voodimured" on mõeldud täiskasvanutele? tehke siis toimetajale ettepanek,et ta keelaks noortel siia tulemast või kirjutaks juurde:"VOODIMURED TÄISKASVANUTELE"

Kas te olete uhked,et ise olete süütuse kaotanud ja siis võite süütutele ülevalt alla vaadata?
Vähemalt see on hea,et mõned (väljaarvatud efca,ninnu,muki,vuubets ja pips) on normaalsed! mõistvad syytute suhtes.......
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!