Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Teki all
liiga vanamoodne?
 
  25. oktoober 2002, kl 20.58
Nii tuleb elada,aga mitte alaealiselt @!#$ hakata! 15
on ju alaealine ja mehe võib politseisse anda lapse vägistamise
eest!
-----

Kriminaalne on teadlik vahekorda asumine noorema kui 14-aastase isikuga. 15 võib teha, mida tahab.
 
maxina 26. oktoober 2002, kl 14.28
jah, anna...tahad et su laps sööks pillide asemel kooki moosiga, aga kui tema tahab juba seksi teha, siis ei jää muud üle kui talle seksimise a ja o selgesk teha( mõtlen siis ohud, kõrvaltoimed jne...):)))
 
üks 27. oktoober 2002, kl 14.18
15-aastasena oli mul minu esimene poiss.. seksini meil asi veel ei jõudnud (ei olnud valmis veel selleks), kuid võimalusi selleks oleks olnud küll ja küll. Kusjuures kui keelata ära poisi juurde ööseks minek, siis võib tütar lihtsalt öelda teinekord, et läheb sõbranna poole ööseks (mis võiks emal selle vastu olla), aga tegelikult veedab öö poisiga. tütar teeb nagunii seda mis tahab, küsimus on ainult selles, kas ema teab sellest midagi või mitte
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!