Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Teki all
mis on petmine?
 
Inga 03. detsember 2002, kl 23.46
Olen lugenud ikka ja jälle neid kommentaare.Tegelikult vastasid vähesed mu küsimusele-miks peetakse just seksi petmiseks, samal ajal kui paljud teevad ainult näo, et armastavad(või hoolivad). Mina ei taha oma meest maha jätta, teine pole sugugi võrdväärne, vaid lihtsalt teine, teistsugune. Klapp on mõlemaga. Ma arvasin juba ammu, et oma mehele ma pahane poleks, kui tal oleks keegi, sest ju siis miskit on selles teises sellist, mida mina pakkuda ei oska. Kas sellepärast peab siis tõesti veel lahutama. mul vist puudub omanditunne, sest minu arvates taandub kõik sellele tundele.Ma ei osanud uneski arvata, et esimesena seda teen, pigem olin kindel, et kui, siis olen võimeline selleks ainult siis, kui teada saan, et mehel on keegi (mitte muidugi kättemaksuks). Mind on pigem pannud muretsema see,et ei tunne süüdlasena.Ühiskond tervikuna ilmselt mõistab mind hukka.Aga miks ikka peab oma tundeid peitma?
 
jupp 04. detsember 2002, kl 00.16
Eks vaata, mis mees siis arvab kui teada saab. Nagu enda kohta ütled, teeb temagi ilmselt kohe vakusa järelduse, et ju siis miskit on temas puudu ja viga. Proovi sa siis talle seletada, et oli lihtsalt vaja teistsugust, kuigi kõik vajalik on niigi olemas.
Mul on kuri kahtlus, et räägid endast, kui mainid näo tegemist, et armastatakse ja hoolitakse. Võta mõttepaus ja vaata tulevikku, kumba sa seal rohkem näed? :)
 
Inga 04. detsember 2002, kl 00.18
absoluutselt kindlalt oma meest.
 
jupp 04. detsember 2002, kl 00.50
Siis jäta pull enne kui hilja (soe soovitus)
 
elfar 04. detsember 2002, kl 09.37
to puumees: kes ei riski, ei joo ka shampust.
 
vüp 04. detsember 2002, kl 09.59
ei suuda mõista kuidas paar ei suuda jutus tuua välja teise puudusi ja selgeks teha oma erilisi vajadusi selleks, et need oleks mõlemale poolele üheselt mõistetavad ja ellu viidavad?
 
vüp 04. detsember 2002, kl 10.19
...ehk siis pole vaja otsida kõrvalt kas siis meelelahutust või mida iganes!
 
elfar 04. detsember 2002, kl 10.44
jäägu igaleühele omad tõekspidamised.
 
vitamiin 04. detsember 2002, kl 14.06
Selle peale kuluks kyll aamen öelda, aga mõni ei kannata tõde välja. Lihtsalt tema valulävi on nii madal, et ei saa tõtt rääkida. Suhte paranemise mõttes. ja võib juhtuda, et mõnda asja ei saagi muuta, mis mõtted sellest siis on üldse juttu teha.
 
jupp 04. detsember 2002, kl 20.20
to vitamiin:
Sest iga asi tuleb kunagi välja või piinab isegi ilma rääkimata. Ja hiljem on veel valusam teada saada, et pikka aega valetati.
 
e 05. detsember 2002, kl 03.25
mina läheksin ikkagi sellise naise juurest minema.
 
ma tunnen 19. detsember 2002, kl 11.30
iga päevaga,et pole mõnusamat asja maailmas kui monogaamia-inimene on loodud monogaamiks ja see on täiuslik õnn,kui jõuame sellele tasemele,et leiame nii hea kaaslase,kelle kõrvalt ei tahagi teisi keppida.
Arenege ka sinnapoole-see on täiuslik.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!