Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Teki all
Miks nii palju petmist...
 
Hg 03. detsember 2002, kl 15.01
Seletage kallis rahvas mulle ära, miks peab petma? Miks meie ühiskonna alustalad on nii viltu...Ok, ma saan aru, et pika elu jooksul juhtub kõike, kuid miks petmist omaette väärtustada...Selge on see, et keegi pole meist täiuslik, kuid võiks üldine suundumus olla ikka üks kutt korraga või ma olen lootusetult vanamoeline...
 
pn 03. detsember 2002, kl 15.06
sama küsimus mul :( ei saa aru mis toimub ja miks. Ja mind tõesti seda veel nii normaalseks peetakse :(
Kui ei suuda monogaamne olla ja ühes suhtes olla siis jääb arusaamatuks milleks ennast siduda, tehes haiget teisele ja ahistades mõlemaid :(
 
t 03. detsember 2002, kl 15.18
kas iseenda rahuldamist võiks ka petmiseks lugeda?
 
vemmal 03. detsember 2002, kl 15.22
Sama siin. Niipalju lugupidamist peaks leiduma et enne üks suhe lõpetada ja siis uude hüpata. Nii mõnigi pornopasun siin laulab hosiannat petmisele ja arvab selle olema normaalse. Uvitav millisel viisil hosianna nende huulte vahelt tuleb siis, kui märkavad, et kaasa on sandilt õppinud ja lonkab sama hästi kui isegi :)) Kisa laeni ja moraalipiirid ümber vaadatud! Moraal, eetika, austus... heh, tean mihuke kisa kohe lahti läheb siin- igaüks seab oma piirid ise ja vemblal mokk mättasse. Vastan juba ette: kui elad koos, siis koos ka piirid seatakse. Ühegi normaalse inimese normidesse ei tohiks mahtuda teisele püksi kusemine- selleks on igal omad püksid (kui soovi on). Teile kõigile kes te oodi petmisele laulate- soovin kiiret vahelejäämist ja et teie järgmine kallim oleks hääässti teie sarnane!
 
Peetruz 03. detsember 2002, kl 15.23
To t.
Miks küll ometi??? See asendab suurepäraselt petmist. Ja kui teine sellega lepib (igati normaalne inimene tunneks sellest rõõmu), mis siis viga.
 
Peetruz 03. detsember 2002, kl 15.27
Õige, vemmal. Ise kogend ja tean. Inimestel pole rsk julgust tõtt rääkida (et teisest on siiber) ja lahku minna õigel ajal. Totaalne austuse puudus. Ja siis hakatakse ringi vaatama, otsides ükskõik mis õigustusi - ta pole endine jne.
Ja nende poolt kes lähevad südamerahus teiste peret lõhkuma, põlege ära. Teiste suhet ja peret tuleb austada, kuni nad veel koos ja üritavad.
 
irw 03. detsember 2002, kl 15.30
tegelt,kes ütles,et peab...alustalad on viltu...ei...see on
demokraatia ja igaüks vastavalt oma ajumahule teeb siis omad järeldused sellest,kui palju ja mida on siis lõpuks normaalne;)
 
eneL 03. detsember 2002, kl 15.30
Arvan, et ükski inimene ei alusta suhet mõttega, et küll ma nüüd petan teda. Petmine (enamasti) juhtub kogemata. Kas vähem valus oleks, kui näiteks too petis ütleks näiteks mulle, et näe, petsin Sind. Et kooselul pole enam mõtet, siis lähme lahku? Eriti kui on koos elatud aastaid
 
Peetruz 03. detsember 2002, kl 15.38
Kogemata kukub vaas maha. Petmiseks annab inimene endale enne ise loa.
 
t 03. detsember 2002, kl 15.41
to Peetruz! aga mis siis teha, kui teine poole ei lepi? lahku minna?
 
Hg 03. detsember 2002, kl 15.43
Oh kivi langes südamelt...tõesti arvasin, et kõik siin mõtlevadki nii, et saaks aina kellegagi seksida...Suured seksijüngrid võiksidki asutada oma kommuuni siin...nimeks pakuks "voodirõõmud"...
 
Peetruz 03. detsember 2002, kl 15.45
Sellega ongi VÄGA raske esialgu leppida. Mõni näe tõmbab end kohe oksa. Aga pahatihti ei julgeta väljagi öelda, et see kõige alus, armastus, on lootusetult juba tükk aega otsas. Äkki ta siis laseks lahti kui sellest aru saaks?
 
Coolmees 03. detsember 2002, kl 15.46
No ma küll ei peta. Oma kallale ütlen alati, kellega magasin ja tema räägib mulle oma seiklustest. ja vahel tuleb ta ka minuga kampa, seksime mõne teise paariga koos.Miks peaks talle valetama või petma, kui ma teda armastan?
 
money 03. detsember 2002, kl 15.47
Infantiilne küsimuseasetus.
Esiteks on juba "petmise" mõiste väga ebamäärane.
Teiseks, midaiganes me ka petmise all ei mõtle, põhjuseid on sama palju kui "petijaidki"...
Selle teemaga oleks pigem noortekas oma maailmavalu võinud põdeda.
 
t 03. detsember 2002, kl 15.55
to peetruz!
olengi praegu olukorras, et ei tea mida ettevõtta. sain täna teada, et teine tegeleb enese rahuldamisega ja siis tulid küll pisarad silma, et kas minust enam ei piisa. kuigi ta elab minust kaugel ja me kohtume kuus u3*, ei suuda ma ikka aru saada.
 
Peetruz 03. detsember 2002, kl 15.55
Vot Coolmehe variant on ju lahe. Kõik on teadlikud ja eluga rahul. Reeglid on paigas. Mul ei läheks selline elu maailmavaatega eriti kokku, aga kui läheb, vainott.

Money - ebamäärasust aitab ehk vähendada see, kui küsid endalt, kas mu elukaaslasele see asi just rõõmu valmistab, mida ma praegu teen. Ja kui rõõmu ei taha enam valmistada, siis pole suurt midagi järel.
 
eneL 03. detsember 2002, kl 15.55
to Peetruz:
No OK! Ütleme 15-ndal abieluaastal annab purjuspea endale loa. Peab nüüd lahutama või?
Arvan, et inimesed, kes hoolivad, suudavad eksimusi andeks anda. Inimene pole ju ainult seksiobjekt, et kuulutame seksi pühaks
 
Peetruz 03. detsember 2002, kl 15.56
EneL, mitte seda ma ei öelnud. Soovitasin lahku minna siis kui armastusepisik otsa saab. Andeksandmine teeb õndsaks :))
 
eneL 03. detsember 2002, kl 16.00
Tegelikult vastasin pigem mõttele, kus öeldi järjekordselt midagi umbes sellist, et milleks suhe luua, kui petma hakatakse.

Tahtsin öelda, et inimesed elavad koos ikka eelkõige sellepärast, et neile meeldib koos elada. Mitte ainuüksi sellepärast, et neile meeldib koos seksida.
Inimest, kellega tahaks koos elada ja kellega kooselu klapib, on tunduvalt raskem leida kui sellist, kellega seks klapib. Mina pole siiani veel leidnud. Aga kui leiaksin, siis pole sugugi veendunud, et mingi petmise pärast lahku koliks
*järele mõeldes*
 
Peetruz 03. detsember 2002, kl 16.01
kallis T!
Eneserahuldamine on üsna loomulik tegevus ja peaaegu kõik teevad seda rohkem või vähem. Ei saa öelda, et see tähendaks, et naisest pole küll. Üks täiendab teist. Väga hea petmise aseaine ka muide.
Miks mitte panna korraks claudia shifferit kui minna ööklubisse riskima uue (st alati huvitavama) armastuse tekkimisega.

Eriti normaalne on see siis kui harva kohtute!
 
t 03. detsember 2002, kl 16.05
tänan Peetruz lohutavate sõnade eest! nendest oli abi!
 
Peetruz 03. detsember 2002, kl 16.05
Ööklubi jutt muidugi kontekstis, kui sinna minnakse ainult oma sugutungi rahuldamise eesmärgil...
 
t 03. detsember 2002, kl 16.07
ööklubi ma vist ei andestaks!
 
polygaamne isend 03. detsember 2002, kl 16.15
Justnimelt, õigus - inimest, kellega koos elada pole lihtne leida. mina ei tahaks elada koos mõlema ega ka teisega neist. Ja ausalt öelda ei näe ma selles lõputus arutelus mingit mõtet - seda teemat on käiatud siin juba kymneid kordi ja inimesed jagunevad ikka vaid kahte leeri - need kes vastu ja need kes poolt. Lõpetaks ära, ah? Las igaüks talitagu oma südametunnistuse ja usuliste veendumuste kohaselt. Tõde siit ikkagi ei selgu.
 
sokike 03. detsember 2002, kl 16.19
to polygaamne
Siis võiks ju kõik foorumid kinni panna kui tõde ei selgu? Et igaüks las talitab oma tarkuse järgi.
Las arutavad, näevad ilma.
 
t 03. detsember 2002, kl 16.21
täna oli mul küll foorumist abi! äitäh, kes aitas!
 
ah 03. detsember 2002, kl 16.26
to Coolman:oled sa kindel,et sinu puhul on tegemist armastusega?kuidas saab armastatut petta?
 
pannal 03. detsember 2002, kl 16.27
Naisele ütlen,et olen armukesega.Armukesele ütlen,et olen naisega.Aga tegelikult viidan sõpradega kõrtsis aega..väike vale ikka:)
 
elfar 03. detsember 2002, kl 16.32
kas tõesti pole ikka veel asjad selged? seda teemat me arutame siin nädalas vähemalt 2X. on keegi oma vaateid muutnud? milleks ühel ja samal teemal lõputult jahuda???
 
ah 03. detsember 2002, kl 16.35
järelikult on aktuaalne teema.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!