Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Teki all
Miks nii palju petmist...
 
x 14. detsember 2002, kl 11.26
Siiski, tean palju juhuseid, kus hakatakse koos elama selle mõttega.
 
iks 14. detsember 2002, kl 11.50
See sõltub ühiskonnast. Statistika näitab, et Eesti on üks tippriike maailmas petmiste, varguste ja tapmiste arvult miljoni elaniku kohta. Lõuna-Aafrikas ja Nigeerias, kus on olukord veelgi hullem, esitatakse sageli küsimus: miks nii palju röövimist ja tapmist. Seevastu Pariisis 5-10 protsenti noori lepivad omavahel kokku, et on ka teisi parnereid. Pole petmist. Kui mõlemad seda aktsepteerivad on kõik korras. Siiski enamus neist vaatab hiljem monogaamsuse suunas.
 
Pille 19. detsember 2002, kl 11.23

endal tekib vahel tahtmine lehtedes ja ajakirjades reklaami tegevad litsilööjad korralikult läbi peksta. Et mida kuradit te propageerite nõmedust.

Niipalju austust võiks ikka olla,et enne üks suhe ära lõepetada kui uude voodisse ronida.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!