Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Teki all
tobedad fantaasiad?
 
blixi 11. detsember 2002, kl 10.44
Olen juba kolmandat aastat püsisuhtes. Kõik on väga hea ja olen kõigega rahul. Viimasel ajal on aga seks natuke unarusse jäänud. No teeme seda umbes 3-4 korda nädalas. Mõlemal on lihtsalt väga pikad tööpäevad ja see on mõnes mõttes väga kurnav. Kui koju jõuame tahame lihtsalt süüa, rääkida ja siis kaissu pugeda. Viimasel ajal olen hakanud unistama ja und nägema no ikka korralikust kepist. No ikka täiesti pornofilm. Ja kuigi ma olen tegelikult suhteliselt armukade inimene, siis nüüd olen hakanud mõtlema, kuidas oleks voodis olla 2+1. Minu mees, mina ja üks naine. kas see on ikka normaalne? Äkki kui ma selle triki ära teen, kahetsen seda? Arvesse tuleb võtta ka fakti, et tegelikult olen ma selline vaikne ja tagasihoidlik tüdruk. Andke nõu, kellel kogemusi või mõtteid.
 
elfar 11. detsember 2002, kl 10.50
milleks veel üks naine, parem võta veel üks mees. mõtle, mis nad sinuga siis teevad!!!!
 
Lihtsalt vennike 11. detsember 2002, kl 10.56
ei oska muidu aidata kui ainult oma arvamust enda koha pealt oelda...kui mu naine teataks, et tahaks naise veel meiega kampa votta...eks kaaluksime ja teeksime selle ara...kuigi tunnistan et see hea ei ole...sest annab mulle hoogu juurde voorastesse naistesse minema...
a kui naine teataks et tahaks uhe mehe meie kampa votta...nonii...keelduksin surmkindlalt...ja meie suhe oleks selle lausega hukka maaratud...olen 100% kindel...
 
Coolmees 11. detsember 2002, kl 11.02
No arutage veidi ja proovige ära:) Meil naisega tekkis selline plaan mõni aeg tagasi ja et asi võrdsem oleks, otsisime teise paari - kõik muidugi nii lihtsalt ei läinud, et lähed teise paari juurde ja ongi valmis, natuke oli ka jändamist - aga jäime mõlemad rahule ja nüüd käime regulaarselt teise paariga saunas ja keppimas. kui igavaks läheb, mõtleme midagi uut välja:)))
3-kesi siiski ei soovita: olgu ikka voodis (vähemalt esialgu) võrdsus, kui juba kogenumad olete, proovige siis kolmekesi.
 
elfar 11. detsember 2002, kl 11.02
vennike, miks nii poolik suhtumine? et veel üks naine on OK, aga kui teine mees, siis kohe lõpp lool? kui juba kolmikuid moodustama hakata, siis ei peaks küll vahet olema. ise arvan küll, et asja peaks ajama ikka paarikaupa.
 
Lihtsalt vennike 11. detsember 2002, kl 11.12
to elfar:
mehest keelduksin juba uhe lihtsa pohjuse tottu: ei taha mina naha mingeid paljaid mehi kui ma "magan"...raakimata et ta mind katsub...
teiseks: mu naine on minule sedavord kallis et ei kannata isegi motet, et keegi vooras mees teda katsuks...
kolmandaks: kui tahab voorast meest kampa, annaks see mulle motte, et tahab vooraid mehi...ja siis lahkuksin ise oeldes, et mine, ole teiste meestega siis kui tahad...
Selles mottes ei ole minul probleeme kolmekesi ega neljakesi grupikast...olen seda teinud...ja voin veelgi teha...a mitte naisega kes on mulle kallis ja kellest hoolin...selliseid seiklusi voin teha voorastega...kelle vastu tunded puuduvad...
Sest praegu on minu jaoks mu naine nn puhas ja armas...see tunne tuleneb tosiasjast, et ta on minuga...ja jagab koike minuga...
a kui jagab ennast kellegi teisega...muutuks ta nn rapaseks ja armsast oleks asi kaugel...tekiks tunne, et olen litsiga...
 
blixi 11. detsember 2002, kl 11.19
Nu jah, teate, ma pole kunagi tundnud huvi lesbisuhete vastu, nüüd siis aga see...varem olen ma oma mehele kogu aeg öelnud, et ma olen gaysuhete suhtes tolerantne, kuid ise olen ma täiesti straight. Ja siis nüüd korraga sellised fantaasiad. Kummaline. Aga nüüd on mul üks küsimus veel, kuidas teha ettepanekut kolmandale isikule (või siis ka teisele paarile)? Kust selliseid leida võiks? Nii, et lähed juurde ja küsid või. See saab olla küll ainult purjus peaga ju...:))Igatahes meie tutvusringkonnas küll selliseid ei leidu. Võõrastega on vist lihtsam. Pärast on unustatud...
 
teoreetiline eksperimentaator 11. detsember 2002, kl 11.28
Mul ka viimased paar nädalat selline mõte, et kui äkki teeks abikaasale ettepanekut võtta seksimisel kampa veel üks paar. Tegudeni pole veel jõudnud, s.t ettepanekuni, sest ei tea, kuidas mees reageerida võib - ei tahaks suhet rikkuda, kui see talle vastumeelseks osutub. Pärast põe, et mida ta nüüd minust mõtleb. Kui aga teha ettepanek ja ka temapoolne nõusolek saada, siis tõepoolest, kust see teine paar välja võtta? No ei tea, ei tea.
 
Coolmees 11. detsember 2002, kl 11.31
Elfar

me teise pariga voodis ei olegi seksinud :))) ikka kuskil diivanitel, põrandal, laua peal. See, et te seda teise paariga teete, ei tähenda seda, et sa teise mehega miilustama pead või talle tähelepanu pööram, tema ongi selleks, et sinu naisele tähelepanu pöörat.
Ja kas veidi isekas ei tundu, et ise oled valmis kohe mitme naisega korraga püherdama, aga oma naine vaadaku seda lõbu kõrvalseisjana pealt? Ka sellist mõtet ei tule põhe, et ise endale naudinguid pakkudes võiks lubada seda oma kalliksele, kui sa ikka teda armastad? Või armastad vaid iseennast ja hoolid oma rahuldusest? Või on see va omanikuinstinkt nii suur, et naine on sinu asi, millega rahuldad end siis, kui teistega just ei saa ja sinu "asja" ei tohi keegi teine puudutada?

blixi:

vaata www.vooditutvus.ee seal on päris palju selliseid tutvusi otsimas, helista-räägi suhtle ja siis jõuad kunagi ka eesmärgini. Jõudu Sulle!
 
blixi 11. detsember 2002, kl 13.11
Aitäh sulle Coolmees
 
Coolmees 11. detsember 2002, kl 13.29
blixi

palun-palun...tln pidi mingi klubi olema, aga meile sellised "organiseeritud" -värgid ei meeldi, naturaalne tutvmunine ikka parim.
Kui esimest korda "kohtamisele" lähete, ei pea kohe voodisse ronima, tutvuge eelkõige väheke inimestega. Kui algajad olime, kukkusime sisse: asusime kohe asja kallale ja pidime pettuma :(
 
Lihtsalt vennike 11. detsember 2002, kl 14.07
to Coolmees:
kas siis teistega magamine suhet vonkuma ei loo?
Kui naine lubab enda silme all sul kedagi teist panna...kas siis ei teki petmisesse lihtsam suhtumine: a la et kui seda lubas, kull siis saab ka sellest aru voi andestab kergemalt...?
Ei tea...kas olen imelik...voi mis?
ja kui kaasast hoolid siis tekib ju paratamatult mingi omanditunne...et minu oma...ja keegi teine ei puudu!
ja teise mehe mangu vottu moistan kui tunded pole sugavad...a vastasel juhul...ei saa aru...
siin suurem osa ainult naised avaldavad arvamust...a mis ka ulejaanud mehed arvavad?
 
Coolmees 11. detsember 2002, kl 14.55
Me oleme koos jõudnud mõlemad vabatahtlikult järeldusele, et tahame kogeda vahelduse mõttes seksi ka teiste partneritega ja kuna hindame suhtes võrdsust, siis otsustasime, et teeme seda koos: mina teise naisega ja tema teise mehega. Samas peame mõlemad petmiseks seda, kui keegi meist läheks salaja kellegi teisega magama ja salgab selle maha. Seetõttu ei saa asja nii võtta, et teise paariga vahekorras olemine annab õiguse saada partnerilt lihtsamalt andestust, sest selline “omapäi” käimine on ikkagi meie suhtes partneri altvedamine... võnkuma pole küll midagi löönud-vastupidi usaldame teineteist rohkem kui kunagi varem, sest me naudime nüüd seda, millest olime vaid salamisi eraldi oma seksfantaasiates unistanud, koos. Mul on hea meel, et kaasa minul lubab oma unistusi teoks teha ja mina nõustun loomulikult sellega, et temagi proovib seda.
Minu meelest tekkib omandiinstinkt siis, kui võtad naist kui enda omandit – autot, maja, televiisorit etc. Aga miks Sa ei võiks oma naises näha endaga võrdset, Sinuga samasid õigusi omava, inimesena? Kui te olete suhtes kaks võrdset inimest, on armastusel ka teine tasand. Mulle tundub, et omandiinstinkt tekib siis, kui Sa oma partneris kindel ei ole: siis keelad talle kõik ära (endale loomulikult lubad seda, mida talle keelad) ja hoiad teda endale, kartes, et kui keegi Su varandust puudutab ja mõistab tema väärtust, viib ta minema. Aga kui naine Sind tõeliselt armastab, ei lähe ta Sinu juurest kuhugile. Vastupidi, ta hoiab just Sinu poole, igas asjas ka siis, kui seksib kellegi teise mehega. Loomulikult on see raske – Sa pead pidevalt pingutama, et naine näeks Sinus ükskõik mis ajahetkel seda Tõelist Meest, aga see tuleb Sulle lõppkokkuvõttes ainult kasuks.
Mina igatahes olen uhke, et julgen lubada naisel nautida ka teisi sekspartnereid ja tema lubab seda minul ning seejuures tean alati, et nende naudingute juures vaatab ta mulle alati tänulikult silma, sest ta armastab ainult mind. Omada naise keha või süda - ma valin alati naise südame.
 
mesi 11. detsember 2002, kl 15.04
ISSAND KUI ILUS! Kust ma leiaksin Coolmehe-moodi mehe?
 
mees 11. detsember 2002, kl 15.04
Aga sexi nauding ei seisne ju ainult kehelises puudutuses. Järelikult ei saa keha ja süda eraldi võtta.
Kui kaaslane naudib sexi kellegi teisega samamoodi nagu Sinuga, siis ei saa tema tunded Sinu vastu olla tugevamad kui tolle teise vastu..
 
mesi 11. detsember 2002, kl 15.21
Naine ei naudi seksi teisega samamoodi, vaid teistmoodi. Armastaksin oma meest selle eest kui ta on nii suure südamega, et lubaks mulle neid "teistmoodi" naudinguid. Minuga on niimoodi ka juhtunud. Suur tänutunne oma mehe vastu ja nende nö. juhupartnerite suhtes väike häbi ja silmad-maha tunne. Mitte miskit muud.
 
Coolmees 11. detsember 2002, kl 15.33
Mesi võttis sõnad suust:)))
mees, ära muretse - kui oled oma naise jaoks see ÕIGE, siis neis naudingutes teise partneriga tunneb ta armastust ja tänulikkust ikkagi ainuüksi Sinu vastu ning ta naudib partneriga seksi teistmoodi.See on nii: seda ütleb temas kõik ja ainult juba mu armsakese pilgust võib seda välja lugeda:))) Ma armastan teda väga ja ainuüksi mõte sellest - mida me koos teeme - tekitab sellise mõnusa tunde :))))

Mesi, kes otsib - see leiab :)))
 
m31 11. detsember 2002, kl 15.39
> ja kui kaasast hoolid siis tekib ju paratamatult mingi omanditunne...

vat siin läheb minul kett maha.. ei saa kohe kuidagi aru miks hoolimisega seoses peaks omanditunne tekkima, veel vähem miks see paratamatu on. armukadeduse põhjuseks ei ole mitte armastus kellegi teise vastu, vaid enesearmastus - see on sügavalt egoistlik nähtus.
 
Karen 11. detsember 2002, kl 15.49
Õige see on, et ei kao see naine su juurest kuhugi kui tunne on õige! See teine võib olla ka veits parem, paremini varustatud jne, aga kui naine armastab, ei jäta ta oma meest! Aga õige on seda jah ainult sellistel proovida, kes usuvad oma tunde ehtusse, siirusse, aga need omandiinstinktiga... neile võib jah eluks ajaks pilt silme ette jääda, et näe, mis tehti ja näe kui rahul naine veel oli... Peabki rahul olema, muidu pole asjal mõtet!
 
Neo 11. detsember 2002, kl 15.55
Omandiinstinkt ja armukadedus need peamised pidurid suhetes ongi :))) Aga see ju päris armas, kui oma kalla hästi kätte saab ja rahul?
 
elfar 11. detsember 2002, kl 15.56
kuule Coolmees, mis sa minu nimele sellise vastuse saadad, mina ei propageeri siin kahte naist voodisse. ma ei propageeri üldse mingeid kolmikuid. enne loe ja siis vaata, kellele kirja pühendad!!
 
elfar 11. detsember 2002, kl 16.00
Vennike, kui sul sellised mõtted ja tunded tulevad, miks siis naine ei või samamoodi tunda. kui on ühele lubatud, siis ka teisele, sekssuhetes peab ka valitsema võrdsus. aga nagu ma juba mainisin, ma pooldan duot.
 
Hg 11. detsember 2002, kl 16.04
Kas see pole veidse imelik...Sinu naist ei tohi keegi puutuda, aga ise teed grupikat...Naine olgu ilus ja puhas kodus kui Sina käid teisi tädisid panemas...olgigi, et ilma tunneteta...tõenäoliselt salaja...mõtle, mis tunded sinu armast naisukest valdaksid kui ta teaks sellest...kas see ongi siis tõeline armastus...meestele on kõik lubatud, aga naisukesed...olge ilusasti kodus...Sa teed oma räpaste käikudega su armsa puhta naise ka räpaseks...
 
Coolmees 11. detsember 2002, kl 16.04
elfar,

sry, lihtsalt vennikesele see tekst mõeldud :))) ära nüüd tühja pärast lõhki mine.
 
Hg 11. detsember 2002, kl 16.06
See oli määratud vennikesele...
 
elfar 11. detsember 2002, kl 16.14
lõhki ma muidugi ei lähe, litsalt tegin vigade parandust... ära samuti pahaks pane.
 
Lihtsalt vennike 11. detsember 2002, kl 16.51
nonii...nuud koik mind rundama jah?:))
vandenou:))
ei...need minu seiklused toimusid enne minu naist...ja ei kai ma teda praegu kuskil petmas...ega tee teda seetottu "rapaseks"!
Ja vaga kena ja pohjendatud jutt teil koigil...paneb pohjalikult motlema...aitah selle eest...aga hetkel raske ikka moista mul seda...Ei oska mina hinnata seda: vaadata kuidas teine mees minu naist paneb...mu naine ta riista imeb...ja siis veel olla onnelik selle ule...Ehk see tunne aja jooksul muutub...ei tea...voibolla kui olen oma vanuse ja elujarguga nii kaugele joudnud, et abikaasa saan ja siis vaheldust vajame...kes teab...

Ja te olete koik oma armsama armastuses NII kindlad!
mina ei ole kunagi millegis NII kindel...usun ja usaladan naist...aga ei motle...et mina olengi see AINUKE tema elus...olen kull oma silmaga nainud abielupaare...kes aastate viisi on NII kindlad oma suhtes ja armastuses...nuud aga lahus ja verivaenlased! ja koik nad on leidnud uued AINUKESED oma ellu...see ei olnud grupikatest pohjustatud...kuid usun et kui suhtes mingi moon tekib...siis voib grupikas ajendada uusi teemasi tulile juurde...

a ok, ma ei vaidle teiega...ei tahagi vaielda...oli tore arutleda...eks teen omad jareldused...kes teab, ehk just tana koju minnes naine teeb ettepaneku grupikaks?:))
 
Coolmees 11. detsember 2002, kl 17.25
No sellest, vennike, saime juba aru, et Sa oma armasamas ja tema armastuses kindel ei ole - tugev omandiinstinkt püsisuhetes viitab ebakindlusele partneri suhtes.
Püüa rahuneda ja oma partneris selgusele jõuda, siis tegutse edasi ;)
 
Mehu25 12. detsember 2002, kl 03.34
Kõik nii Vennikese vastu? Mina olen vist ka samasugune vanakooli friik, kellele tundub, et kui armastus on olemas ja korras, antakse end vabatahtlikult teise omandusse ja keegi ei räägi mingist liigsest omanditundest, kuna see vabadusetus on mõlema vaba soov. Sel ajal ei teki kellegi vajadustki mingite 'teistsuguste' tegelaste järele ja paljas mõtegi sellest, kuidas teine mees paneb oma naist, on mõeldamatu ja oksele ajav.

Arvan, et vaheldust otsitakse siis, kui suurem armastus juba jahtund, aga laiali ka ei taheta minna, ja siis tehakse ideaaljuhul üksteisele see mööndus, et hea küll, mina annan su ära, anna sina mind ka. Õige asi see ei tundu.

Reaalsuses tavaliselt üks seda nõusolekut ei anna (ei küsitagi) ja hakkabki tavaline petmine.
 
miis32 12. detsember 2002, kl 08.55
Mehu25

räägid asjadest, mida pole proovinud...Sulle võib see nii tunduda, aga kuidas tegelikult on - sa ei tea...
enne 90-ndat ei olnud ma Soomes käinud ja siis arvasin ka, et seal on lõpp lahe elu ja värk viimase peal, käisin ära ja siis teadsin, et ettekujutus on reaalsusest ikka päris erinev ja pidin sõprade ees sõnad tagasi võtma ;)
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!