Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Teki all
tobedad fantaasiad?

arnan 12. detsember 2002, kl 11.14
ma usaldan oma naist 101%, mul ei ole mingit omandiinstinkti, aga see ei tähenda, et ma tahaksin ja võiksin nautida seda, kuidas minu naine magab kellegi teisega.

Lihtsalt vennike 12. detsember 2002, kl 11.24
noustun arnaniga taiesti
ja see soome naide on kull nome-see puht intelligentsi kusimus lihtsalt...

mehu25 12. detsember 2002, kl 12.28
miis32,
Soome näide nagu vastupidine natuke. Mulle tundub, et see tõotatud 'Soome' pole midagi väärt. Võibolla vanaduses mõtlen ümber kui oma armas 'eesti' ära tüütab.

Miis32 12. detsember 2002, kl 13.13
Mehu25+arnan

no kui Soome näide ei kõlba- ei küüni selleni- siis teeme teise näite. 10-aastase poisina teadsin, et seks on umbes nii tore asi - nagu Kalevi näts või miski selline - ei arvanud eriti sellel ajal vahekorrast midagi. Aga kui 6 aasta pärast esimest korda naist sain, siis sain aru, et see on tõesti "hea" asi, tuhat korda parem kui näts.
Selle teise paariga seksimisega on sama moodi - niikaua, kui pole proovinud (olgu siis selleks põhjuseks armukadedus, omandiinstinkt, puuduvad kogemused, kuri naabritädi vms.) siis ei tea ka sellest midagi rääkida või tead seda, mis arvad teadvat.

Coolmees 12. detsember 2002, kl 13.30
vennike

ei ründa sind keegi, räägime, miks me seda teema ja mida tunneme. Sa ära tee, kui enda pärast kardad, aga need kartused tunduvad kuidagi põhjendamatud või otsitud või siis tõesti on need instinktid nii üliarenenud.

mehu25
kui sind see mõte oksele ajab, siis ära palun tee niimoodi. Mind näiteks ei aja ei mõte ega tegevus, vaid ma naudin seda ja sulle teadmiseks, et meie armastus pole meie vahel jahtunud vaid hoopis tugevnenud.
Me ei anna lihtsaltüksteist ära kellegile keppida (kuigi see kogemusteta inimesel võib nii luhtsustatud kujul tunduda) , vaid oleme veelgi tugevamalt koos ja tahame vabatahtlikult üksteisele pakkuda veelgi suuremaid naudinguid ning rahuldada üksteise seksuaalfantaasiaid. Ütle ausalt (naine siin ei loe, võid ausalt õelda), kas sinu seksuaalfantaasiad piirduvad vaid sellega, kuidas praegu oled elanud? Kui sa arvad, et see on "mina sulle, sina mulle"-asi ja mõlemad on üksteisest tüdinud, siis oled küll väga valesti asjast aru saanud :(

arvamus 19. detsember 2002, kl 11.10
Lihtsalt vennike,

"kuigi tunnistan et see hea ei ole...sest annab mulle hoogu juurde voorastesse naistesse minema..."õ

sul on ilmselt õigus-selline asi ainult innustaks üht või teist üha uusi võõraid voodisse vedama, kellele seda jama vaja on.

"a kui naine teataks et tahaks uhe mehe meie kampa votta...nonii...keelduksin surmkindlalt...ja meie suhe oleks selle lausega hukka maaratud"

sama siinpool-kui mees ütleks,et tahaks teist naist voodisse, oleks tunnetega kööga ja suhtega ka.

naine 19. detsember 2002, kl 11.13
"Ei oska mina hinnata seda: vaadata kuidas teine mees minu naist paneb...mu naine ta riista imeb...ja siis veel olla onnelik selle ule..."

mina jällegi ei oskaks hinnata seda kui oma mees teist naist kepib, teise naise rindu mudib ja keha hellitab-oksele hakkan kasvõi sellest mõtlemise juures juba.

naine 19. detsember 2002, kl 11.16

"Mina olen vist ka samasugune vanakooli friik, kellele tundub, et kui armastus on olemas ja korras, antakse end vabatahtlikult teise omandusse ja keegi ei räägi mingist liigsest omanditundest, kuna see vabadusetus on mõlema vaba soov"

JEE! SInu seisukohad kattuvad täpselt minu omadega! Kihvt. Ma leian,et kui on armastus,siis kumbki väga hea meelega annab end teineteise omaks vabatahtlikult.

"paljas mõtegi sellest, kuidas teine mees paneb oma naist, on mõeldamatu ja oksele ajav."

mina ka ei suudaks taluda mõtet mehest teise naisega.

"Arvan, et vaheldust otsitakse siis, kui suurem armastus juba jahtund, aga laiali ka ei taheta minna"

nii ongi.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!