Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Teki all
are

katsumine 17. detsember 2002, kl 16.26
mul küsimus: kas teil, mehed, on naise ees ennast ise kuidagi tobe puudutada, et nagu ei sobi?

küsimus 2:kas teil, naised, on mahe ees ennast ise kuidagi tobe puudutada, et nagu ei sobi?

st 17. detsember 2002, kl 16.30
ei ole. nii naised kui mehed naudivad seda, kui partneril hea on. see on enda välja mõeldud, et kuidagi imelik on. kõigile meeldib.

L. 17. detsember 2002, kl 16.30
Oleneb, kust puudutada.

k. 17. detsember 2002, kl 16.32
ei ole, miks peaks? mehel tsipa on, aga küll me sellest üle saame

Y 17. detsember 2002, kl 16.41
Ei ole. Sobib väga hästi. Milles probleem üldse? Et ei julge end puudutada, kui oled partneriga??? Oleneb kust puudutada ka... Ma kujutasin ette, kuidas mu mees oma rindu hakkaks hõõruma- hm, see oleks ehk imelik...

Maria 17. detsember 2002, kl 16.50
Ei ole, pigem isegi erutav;)

are 17. detsember 2002, kl 16.53
ma mõtlen, et näiteks peenist ja kliitorit puudutada!

endal on küll seda nagu mehe ees imelik teha!

k. 17. detsember 2002, kl 17.00

aga miks... minu mees läheb selle peale hulluks, kui seda teen. tema arvates on see eriti seksikas ja ilus, kuna mina ise puudutan end.. ja teiseks ei näe me just iga päev, nii et eneserahuldamine ei ole probleem, ei tema ega minu jaoks.. ja ta tahab alati kirjeldust, et kuidas jne.. ning leiab, et ei saa olla midagi ilusamat, kui ma end puudutan, kui me koos ei ole, sest siis nagu tema puudutaks ja katsuks...
minu arvates väga armas, et ta nii arvab ja sellega seoses ei saa ka mingeid komplekse tekkida..

Lihtsalt vennike 17. detsember 2002, kl 17.10
puudutada? puudutada pole ju midagi...teine asi on kui raagid eneserahuldamisest...
ei ole mingit kompleksi puudutada...ennast aga toesti naise ees rahuldand pole...

k. 17. detsember 2002, kl 17.14

minu mees end ka minu ees ei rahulda, aga ma tahaks kordki seda näha.. aga ega ma siis tema ees lopuni ei tee, lihtsalt ta ei kannata seda eriti kaua vaadata ja votab asja ise kiiremas korras üle...

ky 17. detsember 2002, kl 17.22
kui mees ennast minu ees erutab ehk siis masturbeerib on küll päris erutav, aga ise ennast küll käppida ei taha, kui siis salaja.

Feliks 17. detsember 2002, kl 18.06
miski pole ebanormaalne kui mõlemale sobib..mis siis veel rääkida kui mõlemad seda naudivad:)

esprit 17. detsember 2002, kl 19.59
minu meelest on jube erutav vaadata kuidas mees masturbeerib.hmm,ma ei oska seletada..selline armas ja seksikas vaatepilt:)

arvaja 18. detsember 2002, kl 10.54
Kõige erutavam asi minu arvates, kui mees end minu nähes rahuldab - see ajab mind hulluks - nii erutav, nii mehelik! Ja ise teen muidugi ka. Vahelduseks nii mõnus!

Feliks 18. detsember 2002, kl 11.10
hämmastav..mulle on alati old arusaamatu ja omamoodi mõistatus mida naised peavad ja nimetavad mehelikuks....hämmastav...

ei arvaja ei ma ei laida su suhtumist....ma tõesõna siiralt hämmastun :)

ah 18. detsember 2002, kl 20.43
hmm..minu teada on masturbeerimine naiste teema,mehed ikka onaneerivad ;p

Scientist 20. detsember 2002, kl 02.55
Feliks: ma ei saa aru, mille yle siin nii väga hämmastuda on? Mehe eneserahuldamine on ju iseenesest ylima meheliku seksuaalsuse väljendus...seda pealt vaadata on tõesti erutav.

Ja teema algatajale- teoreetiliselt on nii, et kui olla koos õige inimesega, siis ei peaks ykski tegevus tobe tunduma...noh, praktika näitab vahel vastupidist.

Feliks 20. detsember 2002, kl 08.06
Teadlane...no on...olen siit-sealt kuulnud-ugenud mehelikuse määratlusi..no need on nii seinast seina..ja kusuures - mis kõig ehuvitavam - reeglina on need kõike muud kui stamparvamus.....ikkagi hämmastav. Hea näide sellest kuidas mees ei saagi saada lõpuni aru naistest:)

Scientist 20. detsember 2002, kl 12.18
Feliks, naised on ikka ja alati suutnud mehi hämmastada...lepi siis sellega, et isegi sinu analyytiline mõistus ei suuda kõike siin maailmas lõpuni lahti mõtestada ja ära seletada:)

Feliks 20. detsember 2002, kl 12.29
:= oh teadlane..ma selle juba mmu selgeks saand ja sellega leppinudki:))

Scientist 20. detsember 2002, kl 12.52
Mulle on just mulje jäänud, et sa pyyad alati kõigele põhjendust leida...mõningaid nähtusi(inimesi) võiks võtta nagu nad on...ja lihtsalt elust rõõmu tunda:)

Feliks 20. detsember 2002, kl 13.05
nuh püüdmine püüdmiseks....a kui mõistust pole antud ja veenvat seletust ei leia..mis seal ikka:) ega siis jäägi ju muud üle kui just nii tehagi nagu sa soovitad..ma nõnda teengi:) Ja elust rõõmu tunda - seda minagi - head-aega asemel kasutangi sõna "naudi!":)

Scientist 20. detsember 2002, kl 14.22
Tore, et vähemalt ykski inimene mu soovitust kuulda võtab!:)
:)naudi!...kas ametlikus suhtlemises ka seda sõna kasutad või?:)

diana 20. detsember 2002, kl 18.37
vanuse asi. vanemad on julgemad. mina olen ka nii kaugele jõudnud, et julgen näppukat teha oma mehe ees. kunagi oli see kuradima raske.aga tahtmine oli.

ky 20. detsember 2002, kl 18.57
to diana: millest see tahtmine sul tuli?

Feliks 23. detsember 2002, kl 08.46
teadlane..mida sa ametliku suhtluse all silmas pead?Et kui töökirju saadan? Tuleb ka seal ette:) Sinatuttavatega :)

Scientist 23. detsember 2002, kl 12.43
:)OK, ilmselt lisad sellega piisakese positiivsust nii mõnegi inimese päeva...
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!