Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Teki all
spiraal
 
Pille 18. detsember 2002, kl 03.05
Mul on selline mure,et mulle on pandud spiraal,aga probleem on selles,et kogu aeg nagu midagi määrib.Spiraal on olnud 4 kuud,arst ütles,et kõik on ok.Praegu on nii,et enne kui "päevad" hakkavad on nõrk verejooks u.9 päeva.Peale seda hakkavad nn."päris päevad",mis kestavad u. 7-9 päeva,nii et kokku ca 20 päeva.Olen päris mures.Võib olla kellelgi on minuga ühist?
 
kessu 18. detsember 2002, kl 08.25
Ma arvan, et sulle äkki ei sobi spiraal. Mõnele ei sobi. Ja kui arst ütleb, et kõik on korras siis vaheta arsti, sest kõik ei ole ju korras. Kaua sa jaksad niimodi! Põhimõteliselt ongi ju sul terve kuu päevad. Õudne.
 
Naine28 18. detsember 2002, kl 08.27
Minul on hormoonspiraal. Sellega kaasnes küll alguses see häda, et 3 kuud määris tsipa. Kuid seejärel läks kõik normi. Arst ütles, et hormoonspiraali puhul on normaalne kui isegi 6 kuud
määrib. Tavalise spiraali puhul mul seda muret ei olnud.
 
elfar 18. detsember 2002, kl 10.11
midagi on kinlasti vallest, mis arst see on, kes ütleb, et kõik korras. see on muidugi selge, et tavalise spiraaliga on päevad pikemad ja vererohkemad, aga et pea kuu. sul ju siis peaaegu vahet polegi. ei, vaheta ikka arst ära ja äkki ka spiraal. võib ka olla allergia mõne aine suhtes, mis seal spiraalis on. mina pole sellepärast pannud, et nad sisaldavad vaske, aga vask ei sobi mulle. seega, põhjusi võib väga mitmeid olla ja arsti asi oleks need välja selgitada.
 
Karen 18. detsember 2002, kl 11.17
Spiraalid ongi sellised imelised!! Pidev määrimine tavaline! Sel juhul tuleb nii välja, et kasu temast ju polegi, sest kaitseme ennast raseduse eest, mida ei saagi tekkida, sest pidevalt alakehaga mingi prbleem ja kui vahekorrad toimuvadki, on see ikkagi mitte päris SEE! Ja kui ikka öeldakse, et kannata need kuus kuud ära, siis läheb kõik normi... no ma ei tea..?? see ikka väga pikk aeg niisama elust välja kirjutada ja pidevalt iseendaga mures olemiseks??? Järelikult võiks mõelda mingi teise kaitsevahendi peale!
 
mann 18. detsember 2002, kl 11.20
Mul oli sama probeleem, käisin mööda naistearsti pea aasta, siis viskas ära, vahetasin 2 korda arsti ja nüüd korras. Mul probleem oli selles, et närvisüsteem mõjutab küllalt naistel hormoonide tasakaalu. Kui vähegi ärritusin nii hakkas veritsemine. Arst kirjutas lisaks hormoon tablette ja närvisüsteemi tasakaalustavid rohte. Vaheta arsti kindlasti, kahjuks on paljud kuidagi väga out arstid.
 
mirr 20. detsember 2002, kl 22.35
mul on ka olnud nn päris päevi ja eel-ja järelpäevi.sain ka hormoonravi ja tulid korralikud päevad.lausa menorraagia-see on väga suurte voolustega.kandsin spiraale aastaid ja see oligi põhjuseks.kuni panin Mirena hormoonspiraali ja päevapealt olin päevadest lahti.kallis oli aga mured murtud.igaühele see nii ei mõju.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!