Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Teki all
Ohud?
 
Leeni 18. detsember 2002, kl 16.47
Kas antibeebipillide võtmise ajal suitsetamisega ei kaasne mingeid ohte? Kui paljud teist on suitsetajad ja samal ajal võtavad pille?Ning kas nõrgemate narkootiliste ainete tarbimine pillide võtmise ajal võib nõrgendada pillide mõju? On teil olnud kogemusi.
aitäh.
 
Liisa 18. detsember 2002, kl 16.57
Suitsetamine pole soovitatav küll, jah. See, millised ained pillide mõju kaotavad, on vaja arsti käest järgi küsida. Siin ei oska keegi sulle adekvaatset vastust anda, kui just pole ise pillide ja ecstasy koostöös emmeks saanud.
 
k. 18. detsember 2002, kl 16.58

suitsetamine voib kaasa aidata trombide tekkele ja vist ka rinnavähi eeldused tousevad, tegelikult peaks arst sellest rääkima ja küsima, kas suitsetatakse voi mitte.. pakendi infolehel on ka päris pikalt koik kirjas..

norgemad narkootikumid, anna minna.. votad medikamente ja siis drooge ka.. ei ole normaale, hüppa niisama katuselt alla, läheb rutem...
mingeid rohte ei tohi tarbida koos narkootikumidega.. nagu ka alkohol ei ole soovitav.. ise küll tsipa mekin, aga silmituks ei joo..
pillide moju norgendavad antibiootiukumid, droogide kohta ei tea..
 
ernie 18. detsember 2002, kl 17.37
jah,on loomulikult ohtlik,sest antibeebipillide võtmise ajal ei tohi suitsetada,sest muidu võid suitsu tõmmates ka beebipilli omale kopsu tõmmata.
 
ky 18. detsember 2002, kl 22.52
10 points to ernie!
 
- 18. detsember 2002, kl 23.08
suitsetan ja kasutan antibeebipille juba mitu aastat. ära pole surnud, järelikult, hullu ei ole miskit. riske on palju elus, kui kõike arvesse võtta, siis jääb elu elamata...
 
elfar 19. detsember 2002, kl 09.48
teada tuntud tõde on see, et - SUITSETAMINE ON KAHJULIK TEIE TERVISELE. vahet pole võitad pille või midagi muud, kahjulik on nii või teisiti.
 
xxx 19. detsember 2002, kl 10.44
Enamus arste on selle kohta öelnud, et kui üle kolmekümne ei ole ja just paki päevas ei tõmba, siis ei tohiks midagi juhtuda.
Aga minu perearst küsis kohe, kui retsepti kirjutas , et kas suitsetad ka. Mina ütlesin, et vahest ikka paar tükki tõmban (tegelikult suitsetan ikka natuke rohkem), selle peale ütles arst, et mitte mingil juhul ei tohi suitsetada. Ta oli just käinud haiglas kus istus 20 aastane näitsik, kes oli saanud kopsutrombi sellest, et suitsetas ja kasutas pille.
 
ah ja oh 19. detsember 2002, kl 14.38
no juudas, mina olen üle 10aasta suitsetanud ja nendest 6aastat ka beebipille kasutanud ning mingeid ohte küll ei ole täheldanud! Peale pillide ärajätmist jäin ka kohe rasedaks ja rasedus kulges kuni kolmanda kuuni täiesti normaalselt, siis tegin omal soovil aborti. Pealegi käisin hiljuti kopsuarsti juures, kes ütles, et mul 99% puhtad kopsud. Ma mõtlesin küll, et see ei ole võimalik, kuid puhtad mis puhtad! Järelikult mängib siin oma osa ka inimese tervis ja vastuvõtlikkus igasugu ohtudele ja haigustele! Pealegi ei tasu iga arsti sõna sõna-sõnalt tõsiselt võtta kuna nemad teevad ikka asja palju hullemaks kui see muidu on, onju see ka nende kohus loomulikult kuid mina järgin enda enesetunde järgi...
 
k. 19. detsember 2002, kl 15.16

suitsetamise puhul mängib rolli ka see, kas on eeldused kopsuhaiguste tekkimiseks.. kui ei ole, siis ei pruugigi midagi juhtuda, st kopsud puhtad ja puha..

ja oigus ka nendel, kes ütlevad, et riske on elus palju.. ma juu lihtsalt kirjutasin, millised riskid juurde tulevad, mitte ei öelnud, et ära suitseta enam..

suits suitsuks, aga narkootikum ikka karm ju, seda igasuguste ravimite puhul...
 
capsi 19. detsember 2002, kl 16.32
A mis vahet seal on? Sureme ju kõik ükskord nagunii... mõni kopsuvähki, mõni upub porilompi ära, mõni saab koju minnes nuga. Suurem enamus sureb siiski kodus, oma voodis. Nii et ära igaks juhuks kodus ka palju ole. Elad kauem :)

*nati irooniline, eilse peo tagajärjed
PS. tarbin antibeebipille, suitsetan ning ära on proovitud ka nõrgemad ??? narkootikumid
 
trtrre 21. detsember 2002, kl 02.01
lugesin miskite kergete rahustite pealt, et vähendavad beebipilli mõju.. muudest koosmõjudest ei tea
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!