Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Teki all
Äkki keegi annaks nõu.
 
Kelly 19. detsember 2002, kl 14.04
Tahaks teada, et kas keegi lugejatest on käinud seksoloogi vastuvõtul ja kas on sellest ka oma murele abi saanud. Mina panin endale sinna aja kinni ja mure mul selline, et olen kehalt kuidagi tuim ja orgasmi saamisest ei tasu vist unistadagi. Ja kui keegi nüüd ütleb, et see on peas kinni siis mis moel, sest ma ise tahaks tunda kõike kõige paremat ja sexi vastu pole mul midagi, hoopis vastupidi ja mees on mul hea.
 
kreete 19. detsember 2002, kl 14.11
To Kelly

Aga kas siis tõesti on keha tuim? Aga kas sa ennast oled hellitanud, ennast rahuldanud? Kas siis ka ei teki mingit erutust? Kui tõesti olen ennast igatepidi ise proovinud erutada, ja ikka erutust ei teki, siis on tõesti tegemist äkki frigiidsusega, ja selle ravi on väga pikaajaline ja ei anna sageli tulemusi. St kui naine ei olegi tundnud erutust, siis on üsna raske ilmselt teda seda tundam panna.
 
Kelly 19. detsember 2002, kl 15.07
Ise olen ka proovinud ennast n.ö. hellitada ja oma keha erinevaid kohti kätega puudutanud ja erutust see küll nagu esile ei too ja ainuke koht kus ma olen orgasmi saanud on kui ma olen olnud dušši all ja vee kliitori vastu lasnud. Ja olen päris kurb sest mu kallikesele on väga oluline, et ka naine tunneks suurt naudingut.
 
kreete 19. detsember 2002, kl 15.18
No aga siis su keha ju toimib küll!!!!See on ju tõestus, et sa suudad erutuda ja isegi orasmi saada. Ma olen täiesti kindel, et kahekesi oma mehega leiate te variante, kuidas sind erutada, õpeta meest, palu et ta stimuleeriks su kliitorit (see ongi see, mis toimib, dusi all), see peab ka muidu toimima. Las teeb sulle keelekat. Tuleb proovida ja katsetada. Jõudu ja fantaasiat!
 
mara 19. detsember 2002, kl 23.26
ma olen kirja teel ainult seksuoloogi poole pöördund.. nimelt mind nagu väheke häiris see, et ma oma puudutuse peale ei erutu, samas mehe oma nii intensiivselt ja hirmutavalt mõjus, et teda enne lõppu eemale lükkama kippusin. Asi nimelt selles, et olin korra kogemata kombel ühe korraliku ejakulatsiooniga orgasmi saand ja siis kartsin, et miskit viga ja kordub jälle see... et siis on piinlik. Veidi vähem kui aasta jooksul sai aga see hirm ää kaotatud ja nüüd naudin nii et vähe pole... ehkki oma puudutus sellegipoolest ei mõju pooltki nii hästi kui mehe oma.

Aga eks ma armastan ja ihaldan kah oma tibukest hirmus väga:P
 
vetevana 23. detsember 2002, kl 11.25
Olen käinud ja ta rääkis sama mis ise mõtlesin. Mees (endine) ütles seksoloogile, et naisel on liiga suur .... .Seksoloog vastas, et kui naine erutub siis läheb auk nii väikeseks, et pole mingit probleemi.
Mina ei eritunud kunagi, sest ta oli mulle vastumeelne, aga öelda ei tihanud ma talle seda.Vot nii!
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!