juhtub meestel tihti et ilma asjaliku põhjuseta riist streigib? just siis kui kõige kuumem hetk peaks olema, ei lähe kõvaks ..? lisaks, kui kaua olete kõige kauem ilma olnud? pihku löömine ei lähe arvesse!
sellist streiki pole juhtunud...paar korda on ara vajunud...kui naine on madrats olnud ja siis tuju ara lainud...ja ega ei taht kah siis enam... 4kuud koige kauem...:)
Kas meestel võib ära vajuda ka siis kui ollakse hästi-hästi-hästi erutatud? Et eelmäng on selline fantastiline ja siis kui asi edasi peaks arenema, siis lihtsalt ei tõuse:) (Pean silmas võõraid inimesi, mitte suhtes)
Korra elus,kui tibin ise peale kargas ja kui riided seljast kakkus endal ja ......suuured rippuvad tissid ja väike alakeha ja see loll mulin sinna juurde.